6. bod . . Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

Poďme si pripraviť hlupákov, ktorých tam zvolíme na nasledujúce 4 roky do parlamentu!

Alebo sa ideme naučiť , čo skutočne potrebujeme a čo chceme? Kto z nás presne vie, čo potrebuje a chce, ale si netrúfa stať sa poslancom parlamentu, nech napíše koho volil a prečo. Ak vieme zvoliť do parlamentu hlupákov, podnikateľov , lebo sú peknučkí na fotečkách a šikovní v podnikaní ( kradnú a nikto ich nepotrestá), stabilných politikov, lebo vedia rozprávať, ale pritom si všetci myslíme, že budú takí istí ako tí pred nimi, načo potom čítate články, ktoré našepkávajú , čo robiť a ako dosiahnuť to, po čom túžime??????????

Tu je informácia pre odvážnych, zodpovedných, odborných, nespokojných, ale aj nevedomých občanov, ktorí chcú zmenu a chcú sa osobne na nej podieľať, ale sa aj nebojácne osobne stretnúť s autormi myšlienok.

ioup.riesenia@gmail.com , je to kontakt a cesta do Únie Štátnej Starostlivosti, kde My všetci rozhodujeme o slobodných voľbách ( ako na to, čo to je , kedy a ako je to reálne, ), o tom ako sa dá odstrániť dlh Slovenska, ako sa dá zrušiť dlh občanov, ako to, že sa to dá a nikto o tom nerozpráva, prečo nemôžeme mať väčšie platy, lepšie pracovné možnosti atď. ( Veď vieme, čo chceme alebo NIE?)

Následky politiky premiéra Igora Matoviča

—————————————————————————————————————————————————————————-

Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov v prípade úspešných volieb v roku 2024

Únia Štátnej Starostlivosti je jediná politická strana na Slovensku, ktorá sa zaujíma o naplnenie a realizáciu potrieb občanov – voličov Slovenska. Je to strana pre každého občana, ktorý chce svoje potreby vyriešiť a žiť dôstojný život.

Body, ktoré ľahšie občan pochopí

Matovičova vláda uvažuje XXII. diel . . . . . . . . . . . . . . . Ako vypracovať a prijať zákon , ktorý chcela predložiť JUDr. Mária Ritomská, keď bola ešte v parlamente poslankyňou?

Bod č.6. Štátna dotácia do každého rezortu 1.miliarda v novej mene. ( je minimálne 6.000 rezortov // obce a mestá // + do každej nemocnice a školy podľa potreby)

Matovičova vláda uvažuje XIII. diel . . . . Ako vytvoriť vlastnú menu a zabezpečiť ekonomicky Slovensko bez zadlžovania?

Považujem Váš počin za osožný pre všetky generácie skutočných vlastencov, charakterných, objektívne a odborne uvažujúcich ľudí na Slovensku, ale aj mimo neho. Spoluúčasť na tejto záslužnej práci neodmietam, avšak pri zreteli na moje zdravie a vek. S pozdravom doc. Ing. Jozef Troják, CSc. ( Reformy vo verejných financiách).Možno by tato krásna myšlienka chcela väčšiu propagandu …..v každom prípade to je premakané ako ľudsky tak aj ekonomicky….už to len zrealizovať do praxe……máte moju 100 percentnú podporu….ak treba som s Vami.

https://www.mojevideo.sk/video/2d4b5/boj_o_spravodlivost_6_10.html

Matovičova vláda uvažuje o II. diel. . . . . . . ideme národu ukázať, ako sa môže mať, ak to chce!

Matovičova vláda uvažuje o potrebách občanov III. diel. . . . . . Materská dovolenka 7 rokov

Matovičova vláda uvažuje o téme IV. diel . . . . . Dôchodok , staroba, odpočinok , malo by sa to pomenovať , , šťastný život seniora”?

Sme tu pre všetkých občanov. Naša Únia Štátnej Starostlivosti prináša riešenia na súčasný zle nastavený politický systém. Neváhajte a pridajte sa k nám! Chceme zobudiť občanov, aby sa nenechali manipulovať, ale aby otvorili oči a odvážne pridali ruku k dielu. Píšte na ioupriesenia@gmail.com

Aby sa napravil celý zničený svet, odstránilo to zlé a dosiahlo to dobré, čo ľudia chcú, ale akosi sa im nechce ( po toľkých sklamaniach) spolupracovať alebo priložiť ruku k dielu( na to stačí šíriť články a informovať o tom nespokojných ľudí a dať im kontakt na ioup.riesenia@gmail.com ), je treba odstaviť a opustiť banky oligarchov a predbehnúť myšlienky lobistických a sionistických skupín. Na to je treba vyzdvihnúť  Slovensko pred svetom. Ten si rýchlo všimne, čo sa tu deje a ako sa nám to podarilo. Toto tu  je  v článkoch a stále pribúda v ďalších  článkoch, ktoré tu vidíte a čítate.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Sionizmus

5. bod . . Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

Najnespokojnejší , najstarší a najnevedomejší občania, by sa mali registrovať prví! Všetci, ktorí tvrdia, že ich politika nezaujíma, by sa mali zaregistrovať do Únie Štátnej Starostlivosti a bez toho, že by nič nerobili a boli len do počtu, sa postupne dozvedia, že práve to, čo chcú a potrebujú , je tu pre nich rozpracované a pripravené okamžite riešiť. Keďže sú na Slovensku skoro všetky štandardné politické strany neplatné a porušujú naďalej zákon o politických stranách a zároveň aj porušujú zákon o voľbách a tak ich rozhodnutia nemajú  pre nás nádej na lepšiu budúcnosť! Je na nás občanoch, založiť politickú stranu, ktorá politiku odstráni a zameria sa na potreby občanov. Systém nedovolí normálne zmýšľajúcim občanom vytvoriť politickú stranu zbieraním podpisov, ale prostredníctvom nízkej životnej úrovne a médií, zabraňuje zviditeľňovať reálne myšlienky .

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Poslankyňa Anna Záborská sa stala spolupáchateľkou zla

Preto všetci členovia podpisy zbierať nemusia ak dosiahnu potrebný počet členov. ( 10.000 členov, je 10.000 podpisov) Takto sa postupne z každého mesta a obce na Slovensku dozviete ( v novembri na konferencií) všetky skutočné riešenia a spoločne napravíme , čo tu žiadne vlády nedokázali a nedokážu napraviť , ale to len preto, že nepovedia skutočnú pravdu občanom a nemajú vôľu skutočne občanom pomôcť lebo im ide len o mamonu.

U nás ani členské platiť nemusia a ak chcú, môžu dobrovoľne prispieť ľubovoľnou sumou.

 

Ani vedci nie sú imúnni voči konšpiračným teóriám.

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 8. marca 2020

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Piatok 29. novembra 2019

 

Matovičoví voliči majú všetci po –

Jediná spravodlivosť na tomto svete je, že aj ten najväčší hajzel pred smrťou neutečie.

09.05.2025

Život je krehký dar a musíme ho žiť teraz. Nikto z nás nevie, koľko zajtrajškov nám ešte ostáva.Rešpektuj starých, keď si mladý. Pomáhaj slabým, keď si silný. Priznaj si chybu, keď sa mýliš. Pretože jedného dňa budeš ty ten starý, slabý a ten, čo sa mýli. Inými slovami, pokiaľ hlava na kolečkovom vozíku alebo stojane, dočiahne jazykom na ovládacie klavesy [...]

Ochrana pitnej vody a podnebia na území Slovenska !

08.05.2025

Slovenskí občania a voliči čakajú , až im našu pitnú vodu budu predávať zahraničné korporácie ako ich vlastný bussines ( čo sa už deje ,od kedy vlastníci pôdy predali korporáciám lúky, lesy, polia, na ktorých boli predtým liečivé pramene, ktoré boli verejné dostupné pre každého – Mitická, Budišská, …. ), tak ako je napríklad kúpa minerálnych [...]

Kedˇnemá koalícia a opozícia o občanov záujem, ale len o vlastné , , korytá “ !

07.05.2025

Vážený pán minister financií Sr. Ing. Ladislav Kamenický chcem Vás požiadať o osobné stretnutie z toho dôvodu, že som od významných politikov ako Vy počul, že potrebujeme občanov či voličov , ktorí ako ja, majú víziu a vedia ju realizovať v prospech celého Slovenska. Dúfam a verím,že sa dočkám kladnej odpovede aj s návrhom na osobné stretnutie na tému : ,,Ako bude [...]

Auto po zrážke s vlakom pri obci Kútniky

VIDEO: Rozsekané auto aj ľudia. Po zrážke vlaku s autom sú štyria zranení

11.05.2025 16:00

Na železničnom priecestí pri obci Kútniky došlo v sobotu v noci k zrážke motorového vozidla s osobným vlakom.

Robert Francis Prevost / Lev XIV. /

Lev XIV. dostal na konkláve viac ako sto hlasov, na zvolenie ich stačilo 89

11.05.2025 15:37

Hlasy sa ku kardinálovi Prevostovi začali presúvať počas druhého dňa konkláve, v prvom dni boli traja vyrovnaní kandidáti.

Vladimir Putin

Priame rokovania o mieri na Ukrajine by koalícia na Slovensku privítala, opozícia hovorí o dymovej clone

11.05.2025 14:18

Koalícia a opozícia majú rozdielne názory na Putinovu ponuku Zelenskému na priame rokovania.

Kamil Šaško, minister zdravotníctva

Šaško: Slovensko sa môže stať šiestou inštitúciou na overovanie vakcín v Európe

11.05.2025 13:53

V rámci analýzy mRNA vakcín, ktorú vypracúva SAV, sa investovali financie aj do nového materiálneho vybavenia. SR má tiež špičkových vedcov.