Matovičova vláda uvažuje o téme IV. diel . . . . . Dôchodok , staroba, odpočinok , malo by sa to pomenovať , , šťastný život seniora”?

Každý  zamestnanec , pri odchode do dôchodku, by mal dostať za odmenu, cestu okolo sveta .  https://www.youtube.com/embed/h3LeVGOBjSg ,

Odchod do dôchodku  by nemal byť vysoký ( vek), aby si bývalý zamestnanec ako dôchodca , mohol cestu okolo sveta zopakovať minimálne za život ešte raz a na toto musia byť vytvorené podmienky aj v novej spoločnosti , teda v novej Novej spoločnosti – štáte.

Nový štát a nová spoločnosť je možná len vtedy, ak sa oddelíme od Medzinárodného Menového Fondu, od bánk oligarchov a začneme myslieť logicky. Len tak dokážu občania pochopiť a prijať jednoduchosť, ktorú im zložitými konšpiráciami za stáročia nanútili do hláv .

fottomaterial z archívu IOUP

Napríklad obchod s drahými kovmi, kameňmi, či investície do niečoho, v čom nie je prehľad, ale špekulácia a zisk len pre vyvolených vládcov sveta- sionistov. Oligarchovia ovládajú burzy, trhy, ceniny a všetko, čo si máte myslieť , že je cenné a je potrebné tam investovať.

Takto  vám nanútia aj dlhopis, ktorý je vlastne pôžička pre banku, ale zisk riadia tak ako aj infláciu.

Preto najlepšia investícia je do ľudského umu a ľudskej  tvorivej práce.

https://anzelma1234.blog.pravda.sk/2020/03/24/igor-matovic-uraduje-statni-uradnici-traste-sa/

 

 

fottomaterial z archívu IOUP

http://ritomska.blog.sme.sk/c/376880/tri-minuty-a-dost.html

fottomaterial z archívu IOUP

,, Občan = volič, je najväčšia a najdôležitejšia autorita v štáte“, ale aj o tom, či pomáhate zbierať podpisy na založenie  vašej strany ,, Únia Štátnej Starostlivosti “,

 http://www.ritomska.eu/sps/  ktorá je dôležitá, aby sme skôr dosiahli spokojnosť občanov a splnili myšlienky spokojnej staroby.

                                                                 fottomaterial z archívu IOUP

Ďakujeme každému, kto pomáha vlastnej krajine docieliť SLOBODU !

https://jurajchlebik.blog.sme.sk/c/518312/clovek-sa-vzdy-bude-bat-toho-comu-nerozumie.html

fottomaterial z archívu IOUP

Súhrn a riešenia 5

26.05.2026

Kolaboranti v z europoslancov sa tešia , keď môžu kydať proti vlastným občanom! Ešte šťastie, že nás Braňo Ondruš vie brániť ! Len aby sa naňho neprichystali ako na Tarabu ! Lebo ,, kto vie „ , ten je nepotrebný ! video: RIEŠENIA ! Všetko sa dá ak sa chce ! [...]

Média nám zdehonestovali štát , tak sa musíme zamerať na ochranu republiky !

25.05.2026

Pri akejkoľvek príležitosti sa média vyjadrujú o štáte , ako o skupine politikov v koalícií či vláde, maximálne o parlamente , ALE nikto sa neohradí, že štát sme my všetci ( to sú len zástupcovia ľudí , ktorí tvoria štát ) ! Z maličkosti môže rýchlo vzniknúť problém! Napríklad taký : JUDr. Andrej Danko je slovenský nacionalistický politik, právnik [...]

Pravda vyšla na povrch !

24.05.2026

Niet sa čo čudovať! Politici sa asi naučia správne konať ! Podľa IOUP ? Bod č.7. Likvidácia starých budov a konštrukcii, recyklácia materiálu, realizácia a výroba nových technológii. Podpora výrobných procesov, obnova výroby a poľnohospodárstva, úvery s 0%-ným úrokom, ochrana detí, vzdelania mládeže a ochrana starých a nevládnych občanov. video : [...]

nehoda

Kamión narazil do cestárov. Diaľnica D2 je neprejazdná

26.05.2026 12:07

Zranenia utrpel vodič kamióna.

Putin a biskup Ilarion

Moskva zúri na Česko a hovorí o provokácií. Po zadržaní metropolitu si predvolala českého diplomata

26.05.2026 12:00

Český diplomat v Moskve prišiel na ruské ministerstvo zahraničia.

Voľby 2023 / Hlasovacie schránky /

Voliť zo zahraničia bude možné aj inde ako na veľvyslanectvách, Gašpar avizuje pozmeňovák

26.05.2026 11:45

SNS zase žiadala návrhom meniť aj kvórum pri preferenčných hlasoch, pri tzv. prekrúžkovaní sa v parlamentných voľbách.

Belgium Crash

Pri Bruseli sa zrazil vlak so školským autobusom, na mieste sú mŕtvi

26.05.2026 11:39, aktualizované: 12:06

Belgický minister vnútra vyjadril sústrasť rodinám obetí.