Založ si blog

Ešte raz zvolíme Dzurindu, Mikloša, Matoviča, Hegera, Fica, Danka, tak dopadneme horšie ako v Izraeli !

To ale neznamená,že tam máme zvoliť Uhríka, Mazureka, Tarabu, Trubana, Šimečku, Hlinu, Slotu, Bittó Cigániková, Budaj,Bugár, Naď, Remišová, Šeliga, Vetrák a veľa ďalších z ich spomínaných politických strán!
Všetky doteraz predkladané zavádzajúce a neporebné zákony, ktoré sa schvaľovali v parlamente na príkaz EÚ, musia prejsť retribúciou a riadnou kontrolnou analýzou! Toto,by malo zaujímať občanov -voličov Slovenska! Pretože, ak chceme systém zrušiť ( nie zmeniť!), musíme sa vedieť dohodnúť na podmienkach, ktoré okrášlia život nás všetkých na lepšiu budúcnosť, ale zároveň sa rozlúčiť s doposial neučinnými a zle aplikovanými nariadeniami a zákonmi!
Napríklad:
Niečo zrušíme, ale to bude nadväzovať na niečo iné a s niečim spojené lebo systém rušiť treba celospoločensky, zodpovedne a účelovo užitočne aj do budúcna! Hlavne tak, aby to ochránilo ďalšie generácie a neodporovalo si to s výchovou a vývojom modernej, vzdelanej, pracovitej a poctivej spoločnosti!
Čo sa za tým skrýva?
Počas tejto tridsaťštyri ročnej demokracie, si nová generácia robí posmech z toho , čo boli, ale nevidí, že sa prichádza na veci, ktoré tu už boli zaužívané a funkčné, a všetci objavitelia týchto predtým zlikvidovaných praktík, sa tvária, ako keby objavili Ameriku!
Ak by sa zrušili dlhy občanov, dane, ale pomocou retribúcie, by sa získali privatizované podniky,( ktoré už dávno nevlastnia pôvodní privatizéri) speť, tak by sa ponechala iba jedna daňa zaviedla by sa pre zahraničných investorov árenda ( ak, by tu ostali) a zároveň zmenil Žákonník práce , do ktorého , by sa zaviedla mzda podľa vzdelanostnej úrovne a iné dôležité údaje ( ako píšem v článkoch), tak by si zahraniční investori rozmysleli, či budeme jednotní občania EÚ alebo lacná pracovná sila pre ich korporačný systém!
Toto si občania rozhodnú v referende! Len treba odvážnych a verných ľudí ešte Slovensku, dostať na dôležité stretnutie, ktoré sa bude konať na 9.konferencií v novembri 2023 , pod záštitou Inštitútu ochrany ústavných práv. Záujemcovia sa môžu hlásiť na mailovú adresu:

ioup.riesenia@gmail.com.

Smotánka a smotana!

AKO? Ako ďalej? Ako ďalej občania?

Všetci súhlasia a napokon sa rozhodnú založiť vlastnú politickú stranu! Prečo?

Ako sa všetci trasú po moci, ale. . .

Matovič nazval ľudí vracajúcich sa domov na Slovensko psami a nechal ich nútene zavierať do nejakých budov, ako do koncentračných táborov. A jeho vláda za to nútené zavretie, od ľudí vymáhala preplatenie nákladov, ktoré sa dodnes vymáha exekúciami. Nikto príčetný už nemôže nikdy voliť tohto Matoviča a jeho stranu OĽaNO

Digitálna mena – bude treba!

Menová reforma tak či tak príde

video:

 

https://fb.watch/l-s3GeHRBA/

https://www.facebook.com/watch/?v=819950012908478&ref=sharing

Návrat ku , , Korune“ kurzom 30, 126 alebo úplne od nuly a . . . . . . . . . . .

. . . . a je to tu

Povrchnosť pre vrchnosť

Môj otec je Boris Kollár

1. diel Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

Úvaha o malých regionálnych nemocniciach

 

 

 

POR

5. bod . . Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

Progresívny kaviarenskí povaľači 

video:

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné

Trojkoalícia zložená z 2. politických strán, 2. politických hnutí a 4. platforiem

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

O zlodejoch a hlade

video:

https://www.facebook.com/100013395964975/videos/192343266891591/

Kto je skutočný „volič“ ?

Voľby 2023 – Republiku či SNS? Neprosím!

Strach zo šikany nám tu zapustil korene

DE europoslanci sľubujú niečo nemožné!

„Ak by sme pripustili Vašu žalobu, takých žalôb by sme tu mali tisíce“- povedal sudca Murgaš

Daň z tmy

EU o platoch občanov v dohode so Slovenskom

26.09.2023

Je to na rozhodnutí vlád, ale tie nechcú, aby platy slovenských občanov boli na úrovni platov občanov EU! Prečo? Asi preto, že korporácie lobujú politikov, ktorí čerpajú peniaze aj za občanov Slovenska, ale hlavne , že vyhovejú korporačnému lobingu ako pritislužba za niečo ! Prečo? video: https://fb.watch/niM1qg7F_w/ Ako? video: [...]

Budú predčasné parlamentné voľby platné, ak výsledky previerky politických strán prídu včas na Ústavný súd Sr. ?

25.09.2023

vec: predseda vlády Slovenskej republiky Mgr. Ľudovít Ódor Zákon 85/2005 Z. z. o politických stranách a politických hnutiach, poukazuje nato, aby každá politická strana, ktorá chce kandidovať v hocakých voľbách, mala štyridsaťpäťčlennú základňu politickej strany a hlavne aktuálny výpis politickej strany na ministerstve vnútra Sr. Ak to politická strana nespĺňa, [...]

Veľké upratovanie v parlamente alebo ako vyriešime migrantov

19.09.2023

Kto , ak nie občania, by mali kontrolovať parlament, vládu, riadenie štátu, keď možnosť dokázať, čo vedia a trpieť, čo kazia, majú od nás – občanov ? Mocní investori chcú premiestniť z afrického kontinentu 60 miliónov migrantov do Európy, ale môžeme tomu zabrániť! Kto sa chce pridať a dozvedieť sa ako ochrániť Slovensko? Kto , ak nie občania, by mali [...]

Alexandr Lukašenko

Švajčiarsky súd oslobodil bývalého agenta bieloruskej eskadry smrti

28.09.2023 22:46

Garavského súdili za nútené zmiznutie troch politických odporcov prezidenta Alexandra Lukašenka koncom 90. rokov 20. storočia.

javor, británia, hadrianov val, robin hood

V noci niekto vyrúbal zrejme najznámejší strom v Británii

28.09.2023 21:18

Išlo o javor, ktorý rástol neďaleko Hadrianovho valu na severe Anglicka.

voľby v Bratislave

Výpočet mandátov: Aký silný vplyv majú nevoliči na výsledok parlamentných volieb?

28.09.2023 20:00

Postoj nevoličov napovedá, že sa ich voľby netýkajú, ale istým spôsobom pomáhajú víťaznej politickej strane v obsadení čo najviac mandátov v parlamente.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 527
Celková čítanosť: 8394276x
Priemerná čítanosť článkov: 15928x

Autor blogu

Kategórie