Založ si blog

Kto je skutočný „volič“ ?

Každá osoba, ktorá dovŕšila osemnásť rokov a prešla testom ! Občania, ktorí testom neprejdú, uhradia všetky náklady za voľby! Kampaň si hradia strany samostatne .

Otázka pre každého občana , ako test:

,, Do kedy budú občania Slovenska trpieť, na základe vášho rozhodnutia? “

Po zodpovedaní otázky, si ako volič vyberiete konkrétnu politickú stranu alebo žiadnu politickú stranu a vhodíte do volebnej urny! Zvyšné, nepoužité lístky, hárky preškrtnete a vhodíte do vedľajšej volebnej urny!
Po sčítaní hlasov sa dozviete odpovede na otázky od politikov, na ktoré politici nevedeli ( nechceli ) odpovedať ani médiám ( lebo sa média nepýtali) !
Napríklad, prečo si politické strany robia volebnú kampaň ešte rok po parlamentných voľbách ?( vid billboardy, ktoré donedávna boli, za neplatné OĽANO, ešte s volebnými číslami na stenách niektorých budov v bratislavskej Petržalke)

https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2014/181/

Ale nedozviete sa odpovede na otázku: ,,Prečo ste sa spojili so stranou,ktorá má odlišný volebný program? Je to naozaj len kvôli tomu, kto má koľko percent, aby ste za každú cenu mali MOC?“

Inzerát

Poslanci Národnej rady Slovenskej republiky nemajú záujem o občanov, ale kto vie, čo sa za posledné roky zmenilo a …

Každý podnet nedokážeme spracovať do televíznej reportáže

Konečne má Slovensko vodcu, ktorý bojuje za každého občana?

Nikdy nemargíroval,až na to doplatil

Koho nám novinári pošlú do parlamentu

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

EU o platoch občanov v dohode so Slovenskom

26.09.2023

Je to na rozhodnutí vlád, ale tie nechcú, aby platy slovenských občanov boli na úrovni platov občanov EU! Prečo? Asi preto, že korporácie lobujú politikov, ktorí čerpajú peniaze aj za občanov Slovenska, ale hlavne , že vyhovejú korporačnému lobingu ako pritislužba za niečo ! Prečo? video: https://fb.watch/niM1qg7F_w/ Ako? video: [...]

Budú predčasné parlamentné voľby platné, ak výsledky previerky politických strán prídu včas na Ústavný súd Sr. ?

25.09.2023

vec: predseda vlády Slovenskej republiky Mgr. Ľudovít Ódor Zákon 85/2005 Z. z. o politických stranách a politických hnutiach, poukazuje nato, aby každá politická strana, ktorá chce kandidovať v hocakých voľbách, mala štyridsaťpäťčlennú základňu politickej strany a hlavne aktuálny výpis politickej strany na ministerstve vnútra Sr. Ak to politická strana nespĺňa, [...]

Veľké upratovanie v parlamente alebo ako vyriešime migrantov

19.09.2023

Kto , ak nie občania, by mali kontrolovať parlament, vládu, riadenie štátu, keď možnosť dokázať, čo vedia a trpieť, čo kazia, majú od nás – občanov ? Mocní investori chcú premiestniť z afrického kontinentu 60 miliónov migrantov do Európy, ale môžeme tomu zabrániť! Kto sa chce pridať a dozvedieť sa ako ochrániť Slovensko? Kto , ak nie občania, by mali [...]

magna, obete, deti, vojna na ukrajine, rok vojny na ukrajine

Tri scenáre vývoja: koľko nás stojí vojna na Ukrajine a koľko by nás stálo ruské víťazstvo

29.09.2023 03:00

Ak by Rusko Ukrajinu porazilo alebo by sa tamojšia vojna zmenila na zamrznutý konflikt, stálo by to Slovensko mnohonásobne viac. Vyplýva to z analýzy mimovládnej organizácie GLOBSEC.

Alexandr Lukašenko

Švajčiarsky súd oslobodil bývalého agenta bieloruskej eskadry smrti

28.09.2023 22:46

Garavského súdili za nútené zmiznutie troch politických odporcov prezidenta Alexandra Lukašenka koncom 90. rokov 20. storočia.

javor, británia, hadrianov val, robin hood

V noci niekto vyrúbal zrejme najznámejší strom v Británii

28.09.2023 21:18

Išlo o javor, ktorý rástol neďaleko Hadrianovho valu na severe Anglicka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 527
Celková čítanosť: 8394306x
Priemerná čítanosť článkov: 15928x

Autor blogu

Kategórie