Založ si blog

8. bod . . Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov v prípade úspešných volieb v roku 2024

Únia Štátnej Starostlivosti je jediná politická strana na Slovensku, ktorá sa zaujíma o naplnenie a realizáciu potrieb občanov – voličov Slovenska. Je to strana pre každého občana, ktorý chce svoje potreby vyriešiť a žiť dôstojný život.

, ,Nôž pod krk“ Matovičovi. Buď so Smerom alebo verejná hanba?

Matovičova vláda uvažuje XIX. diel . . . . . . . . . Čo sa ešte nepodarilo pre ( našich) občanov vybaviť ?

3. Diel : Chceme si uplatniť 10% zľavu na všetky štátne poplatky pán Matovič! Alebo vás máme žalovať ?

Odškodňovanie občanov je rok po …
Čo je viac ?
Vinkulácia https://sk.wikipedia.org/wiki/Vinkul%C3%… alebo
Obligácia https://sk.wikipedia.org/wiki/Oblig%C3%A… alebo
Opcia https://sk.wikipedia.org/wiki/Opcia_(der… alebo
Devalvácia https://sk.wikipedia.org/wiki/Devalv%C3%… alebo
Retribúcia http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-…

Považujem Váš počin za osožný pre všetky generácie skutočných vlastencov, charakterných, objektívne a odborne uvažujúcich ľudí na Slovensku, ale aj mimo neho. Spoluúčasť na tejto záslužnej práci neodmietam, avšak pri zreteli na moje zdravie a vek. S pozdravom doc. Ing. Jozef Troják, CSc. ( Reformy vo verejných financiách) . Možno by tato krásna myšlienka chcela väčšiu propagandu …..v každom prípade to je premakané ako ľudsky tak aj ekonomicky….už to len zrealizovať do praxe……máte moju 100 percentnú podporu….ak treba som s Vami.

Matovičova vláda uvažuje VI. diel . . . . . . . budeme vedieť riadiť Slovensko?

Stovky mailov potvrdili , že občianska nespokojnosť na Slovensku stále pretrváva a sklamanie z volieb narastá!

Body, ktoré ľahšie občan pochopí

 

Bod č. 8. Peniaze na účet každému občanovi, ktorý má minimálne 18 rokov, s platnosťou používania na 101. deň od získania nového dokladu totožnosti.

https://www.mojevideo.sk/video/2d4d9/boj_o_spravodlivost_8_10.html

Robím to pre prachy, ale ľudia si musia myslieť, že pre nich ! . . . . poslanec NRSR

Išla som k Matovičovi do OĽaNO, aby som sa za plat u neho mohla 4 roky učiť, byť poslankyňou.

Holokaust na slovenských pracoviskách.

Spáchal samovraždu, aby utiekol pred mobbingom na pracovisku.

Sme tu pre všetkých občanov. Naša Únia Štátnej Starostlivosti prináša riešenia na súčasný zle nastavený politický systém. Neváhajte a pridajte sa k nám! Chceme zobudiť občanov, aby sa nenechali manipulovať, ale aby otvorili oči a odvážne pridali ruku k dielu. Píšte na ioupriesenia@gmail.com

Premiér Igor Matovič si spravil z politiky biznis – video z roku 2016

Zákon zo 4. augusta 1996 o blaho pracovníkov pri výkone svojej práce

Čo píše JUDr. Mária Ritomská alebo je pravda, že má na sebe mediálne embargo ?

Boj o , , poslanecké korytá “vrcholí !

Aby sa napravil celý zničený svet, odstránilo to zlé a dosiahlo to dobré, čo ľudia chcú, ale akosi sa im nechce ( po toľkých sklamaniach) spolupracovať alebo priložiť ruku k dielu( na to stačí šíriť články a informovať o tom nespokojných ľudí a dať im kontakt na ioup.riesenia@gmail.com ), je treba odstaviť a opustiť banky oligarchov a predbehnúť myšlienky lobistických a sionistických skupín. Na to je treba vyzdvihnúť Slovensko pred svetom. Ten si rýchlo všimne, čo sa tu deje a ako sa nám to podarilo. Toto tu je v článkoch a stále pribúda v ďalších článkoch, ktoré tu vidíte a čítate.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Sionizmus

7. bod . . Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

Dánsko uzákonilo nucené očkování až do roku 2021 v reakci na Coronavirus, farmaceutické firmy to označují za nejlepší zprávu pro lidstvo za posledních 100 let a triumf ochrany veřejného zdraví! Policista bude držet pacienta a lékař mu bude násilím pomocí injekce podávat vakcínu! Stejný model chtějí farmaceutické společnosti prosadit ve všech zemích Evropy a v USA! Tak brutální řízení na 5. prioritě jste dosud nezažili a cílem je přechod západní civilizace od léčiv k vakcínám! Ty totiž, na rozdíl od léků, nepodléhají tak přísným regulacím a schvalovacím procesům! A na lidi bude uplatněno mandatorní očkování, anebo kriminál a obvinění z veřejného ohrožování kvůli pohybu ve společnosti bez vakcíny!

Viděl sem to u jednoho tak sem to dál i sem na stránku nechci vyvolat paniku jen sem to zkopiroval Osmideni protest proti povinnému očkování V polsku prosím sdílet at to zastaví i tady v česku není to sranda

Uverejnil používateľ Nikdy neříkej nikdy & Never say never Sobota 23. mája 2020

 

Bezúročný úver s ročným odkladom na začiatok splácania ! Arendy na domy, byty, pozemky a makroekonomické, sociálne, rodinné, vzdelanostné, politické reformy!

11.04.2024

Pri referende o vstupe do európskej únie, si občania Slovenska mysleli, že sa budeme rovnať, a to hlavne platovo, ako v Nemecku! Ako ste si stačili všimnúť, digitalizácií sa nevyhneme, ale o všetkom môžeme rozhodovať my občania – voliči, a preto, by ste sa mali oboznámiť s našími reformami lebo inak naletíte na tie reformy, čo nám pripravili skorumpovaní politici [...]

Boj o sebazáchovu a odstránenie politických predátorov.

10.04.2024

Cigáni, rómovia, čítate tento blog? Viete, že vám gádžovia závidia? Mená ako Atyla, Baláž, Berky, Bryndzák, Lacko, Murko, Palko, Stojka, Praženka, Kmeť, Čongrády, Kovács, Berkyi, Horváth, Toráč a ďaľší, pridajte sa ! Európska únia porušuje vlastné dohody, zmluvy, nariadenia a zákony! [...]

Európska únia porušuje vlastné dohody, zmluvy, nariadenia a zákony!

05.04.2024

Je najvyšší čas opustiť Európsku úniu a napádať predsedníctvo európskej únie retribúciou a refundovať slovenskú ekonomiku! ( Hneď ako budeme mať aspoň jednu banku vlastnú – slovenskú ) Koľko desaťročí pomáhajú štáty OSN krajinám ,,tretieho sveta“ – africkým , aby sa mali lepšie? Jediné čo vymysleli, je že ich okradnú o celý kontinent a [...]

Explainer Middle East Armed Groups

Železná kupola a Dávidov prak. Ako židovský štát ochránil svoje nebo pred iránskym útokom?

14.04.2024 13:00

Nebo nad Izraelom chráni viacúrovňová protivzdušná obrana. Židovský štát ju výrazne posilnil po vojne s Hizballáhom v roku 2006.

Tatranský ľadový dóm, Hrebienok, mReportér

Tatranský ľadový dóm zatvoria, roztopí sa vo voľnej prírode

14.04.2024 12:45

Atrakcia zaznamenala rekordnú návštevnosť.

rokovanie vlády, PVV, Tomáš Taraba

Taraba: Vláda sa rekonštruovať nebude. Všetko závisí od Hlasu, Danko sa o zem hádzať nebude

14.04.2024 12:02, aktualizované: 13:30

Na rošády podľa ministra nie je žiadny dôvod.

Iran, Izrael

Veľká vojna na Blízkom východe? USA možno budú musieť viac krotiť Izrael ako Irán, myslí si expert

14.04.2024 11:06

Irán zasiahol Izrael až 350 dronmi a balistickými a riadenými strelami. Čo bude nasledovať po tomto bezprecedentnom útoku?