Založ si blog

Spáchal samovraždu, aby utiekol pred mobbingom na pracovisku.

Bratislava 23.decembra 2019 o 19:03 na Hodžovom námestí. ,, Dobrý večer prajem, Vy ma asi nepoznáte? Ale poznám! Pán Pavol R. Čo bolo s Vami, dlho Ste nedal o sebe vedieť? Spáchal som samovraždu. Nechceli ma, ale prežil som.“ Takto začal rozhovor pán Pavol R. z Bratislavy.

Tu vidíte, ako občania – voliči – zamestnanci – odborníci ,,na slovo vzatí “, sa stávajú v dnešnej dobe nepotrebnými a ich odbornosť, vzhľadom na ich vek, je diskriminovaná, ale samotní zamestnanci – odborníci sú mobbovaní nemorálnym kolektívom. Strach o prácu a príjem robí z kolegov nevidiacich, nepočujúcich a nemých.

Stručne , ako k tomu došlo. Po menovaní kolegyne pána R.do zastupujúcej funkcie, začala si kolegyňa šikanóznym spôsobom doberať kolegu pri výkone odbornej práce………..ďalej ukážka z Rozhodnutia Okresný úrad Bratislava, odbor Všeobecnej vnútornej správy, Tomášikova 46.

…………….. Pavel R. do záznamu o podaní vysvetlenia uviedol, že k incidentu, ktorý sa stal v Bratislave na Chlumeského č.4 v budove na pracovisku GKÚ – oddelenie digitalizácie, prišlo v stredu 14.2.2018 v čase asi o 12:45 hodine   a nie 15.02.2018 ako uviedla poškodená, lebo ešte dňa 15.02.2018 bola ráno v práci. K incidentu prišlo na základe mobingu, lebo si jeho hlas pani S. nahrávala na mobil a nemienila s tým prestať a uviedla, že to potrebuje. V uvedený deň menovaný plnil úlohy a bol zo strany pani S. skritizovaný, že to nie je dobre urobené, že to má urobiť ináč, že mu ukáže ako. Keď to robil tak, ako mu to ukázala, tak povedala, že to nemá robiť tak poctivo, na čo jej povedal, že sa nenechá nabádať na nekvalitnú prácu a zaútočila na jeho odbornosť a vtedy si všimol, že si jeho hlas nahráva na mobil a povedal jej, že neposkytuje rozhovory na mobil a ona povedala, že to potrebuje a v tom momente ju začal vytláčať z miestnosti, aby neotravovala. Následne ju menovaný udrel do tváre pod pravé oko a nasledoval kopanec do pravého stehna. Kolega pán W., ktorý bol na chodbe, to videl a zastavil menovaného, aby nepokračoval. Výrok ,, on to robiť nebude“, menovaný nepovedal a ani neudrel poškodenú do oblasti ramena a ani ju neudrel do nosa. Potom sa menovaný pobalil a išiel z práce domov, aby sa upokojil. Keby si ho kolegyňa nenahrávala na mobil, tak by k útoku neprišlo……………….. https://hnonline.sk/parlamentne-volby-2020/2033100-minister-gal-nebude-na-kandidatke-mosta-hid-v-parlamentnych-volbach

Máte podobné prípady z pracoviska? Píšte  na ioup.riesenia@gmail.com .

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Susko,

Susko nepredpokladá potrebu ďalšej mimoriadnej schôdze NR SR k Trestnému zákonu

25.07.2024 19:36

Má za to, že zásadné pripomienky Európskej komisie boli už do zákona zapracované.

Peter Gregor, pilot, veliteľ letky

Nové stíhačky F-16 zmenili mentalitu v armáde, hovorí veliteľ letky. Prezradil, v čom ho prekvapili americké základne

25.07.2024 18:48

Prvé dve zo 14 amerických stíhačiek F-16 Block 70 sú už v Kuchyni.

Skalka, lyžiarske stredisko

Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom: Padol verdikt v prípade lyžiara, ktorý usmrtil chlapca v Oščadnici

25.07.2024 18:25

Mladík bol jedným z aktérov tragickej lyžiarskej zrážky v lyžiarskom stredisku Veľká Rača - Oščadnica, po ktorej zomrel osemročný Alex.

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?