Založ si blog

Prvý farár v parlamente, ale Kuffa , to nie je !

Ak už teraz začínate pociťovať sklamanie z blížiacich sa parlamentných volieb v roku 2020, nesmúťte! Je len na Vás , do kedy Váš život ponecháte v rukách dnešnej demokracie pri ,, odborníkoch“ z parlamentu. Dnes už začínajú špekulácie o voľbách. Kto s kým sa spojí a kto asi vyhrá voľby. Otázka je : Budú voľby  2020 poctivé ? Pozrite si video a dozviete sa , ako sa môže do parlamentu dostať farár – kňaz.

https://www.mojevideo.sk/video/28746/vizia_pre_slovensko_alebo_vsetko_sa_da_ak_sa_chce.html

Ak by voľby vyhrali liberálni politici, môže dôjsť k nevraživosti medzi katolíkmi a evanielikmi. Sledujem názory politológov, ale aj tie sú často špekulatívne.

(https://www.noveaspi.sk/products/lawText/1/17014/1/2/zakon-c-33-1948-sb-ktorym-sa-obnovuje-ucinnost-retribucneho-dekretu-a-nariadenia-o-ludovom-sudnictve-a-menia-niektere-ich-ustanovenia/zakon-c-33-1948-sb-ktorym-sa-obnovuje-ucinnost-retribucneho-dekretu-a-nariadenia-o-ludovom-sudnictve-a-menia-niektere-ich-ustanovenia) Tento zákon my hacker ( na koho príkaz asi?) vždy poškodí, aby sa doň nikto nedokázal pozrieť! Preto , ak sa aj v tomto článku stane, že polovica zmení farbu, tiež sa vám ho nepodarí pozrieť. Vyhľadajte si v google retribučný zákon  33 z roku 1948 sb.

https://www.youtube.com/watch?v=dpbpIoRozzs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3CBomHfz0ZMxDJfJ3ivnfnkcDGPnCRS958vyd1hBy-diFSIU4_z63j2c8

https://spravy.pravda.sk/volby-2020/clanok/536836-robi-ministerstvo-nadpracu-pre-politicku-stranu/

https://domov.sme.sk/c/22282542/dobroslav-trnka-v-patnastich-kapitolach-profil.html?ref=njctse

História je podobná, ale treba sa z nej brať príklad!

https://www.lajkit.cz/zpravy/item/1195-nyni-pochopite-ze-je-vse-jinak-listina-alexandra-makedonskeho-slovanum?fbclid=IwAR15XhuK_R9ZkPAbA1klur87tqJVJMCy-MaVu8LhD7wvSVQVScVwRNo9ydQ

viac informácií nájdete aj tu:

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Susko,

Susko nepredpokladá potrebu ďalšej mimoriadnej schôdze NR SR k Trestnému zákonu

25.07.2024 19:36

Má za to, že zásadné pripomienky Európskej komisie boli už do zákona zapracované.

Peter Gregor, pilot, veliteľ letky

Nové stíhačky F-16 zmenili mentalitu v armáde, hovorí veliteľ letky. Prezradil, v čom ho prekvapili americké základne

25.07.2024 18:48

Prvé dve zo 14 amerických stíhačiek F-16 Block 70 sú už v Kuchyni.

Skalka, lyžiarske stredisko

Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom: Padol verdikt v prípade lyžiara, ktorý usmrtil chlapca v Oščadnici

25.07.2024 18:25

Mladík bol jedným z aktérov tragickej lyžiarskej zrážky v lyžiarskom stredisku Veľká Rača - Oščadnica, po ktorej zomrel osemročný Alex.

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?