Založ si blog

. . . . . . . . . . . . . . okradli dôchodcov a občanov a chcú v tom pokračovať ďalej?

Ministri v televíznych reláciách a poslanci z parlamentu často používajú :          ,, Európska únia rozhodla“ – Kto je to Európska únia ? Koľko je to ľudí čo rozhoduje o nás? Ako nám pomáhajú ich rozhodnutia, keď za roky budovania demokracie na Slovensku, okradli dôchodcov a občanov, ktorí počas tohto obdobia sa stali dôchodcami a budú v blízkej dobe dôchodcami o dôchodky ?

Aj keby sa 100-krát do roka zvyšoval dôchodok, je to k ničomu lebo sa automaticky navýšia ceny na tovaroch a službách. Pretože systém je nanič a treba ho zničiť, nie udržiavať za každú cenu. Valorizácia dôchodkov je k ničomu, ak nepôjdu dane smerom dolu alebo sa nezrušia.

Matovičova vláda uvažuje o téme IV. diel . . . . . Dôchodok , staroba, odpočinok , malo by sa to pomenovať , , šťastný život seniora”?

Pripomínať neustále päťdesiate roky alebo obdobie totality s témou koľko ľudí bolo zastrelených na hraniciach, je to isté ako vidieť dnes koľko ľudí odchádza za prácou do zahraničia a vytvára hodnoty svojou prácou pre iných , preto že príčina je stále tá istá.

Peniaze a práca, ktorá nie je dostatočne ohodnotená a zároveň pracovné prostredie a vzťahy na pracoviskách, sú najčastejšou príčinou! Pracovná zmluva, ktorá sa podpísala pred rokom 1989 bola na dobu neurčitú a človek, ktorý sa raz stal zamestnancom bol ohodnocovaný, odmeňovaný, ale aj zabezpečený pre budúci odchod do dôchodku, hoci príjmy neboli vždy také, aké si každý predstavoval.  Ale istota bola , že prácu mal až do dôchodku istú.

Video:

Spravodajstvo z ,, banánovej republiky" 9.diel

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Piatok 27. marca 2020

Prečo sa falošný parlament, falošná vláda, falošná prezidentka a neodborný a podvodný Ústavný súd svojim konaním konečne neodpútajú od socialistických a komunistických myšlienok, ktoré stále tak kritizujú a ospevujú ako totalita, a nezačnú kopírovať vyspelé štáty, ktoré aj my , ako malé Slovensko môžeme predbehnúť? Veď máme ešte plno odborníkov, ktorí ale kvôli systému a jeho terorizovaným praktikám , nemôžu uplatňovať svoje vedomosti na úžitok nás všetkých!

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 12. júla 2020

Vláda rozpráva tam 100 miliónov, tam 300 miliónov,  ale parlament len na poslancoch minie ročne cca 9.000.000,-euro, ktoré si ani nezaslúžia. Ďalších cca 9.000.000,-euro čerpajú ročne na plate zamestnanci parlamentu.

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

Čo prinesie pre Slovensko vlastný jackpot? 5. 000. 000. 000. 000. 000

Ako odstrániť , , polená“ pod nohami podnikateľov, aby nemuseli kradnúť ?

video:

 

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Pondelok 21. septembra 2020

Igor Matovič, pozor vedieš krajinu do záhuby?

,,Odvážnemu šťastie praje“ , preto vám pripomínam, čo už by ste mali vedieť naspamäť.

1. diel Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Matovičova vláda uvažuje VII. diel. . . . . . priznať , , Program udržateľného rozvoja“ jeho cieľ, ktorý túto maskovanú genocídu podporuje a všetky očakávania . . . . . . . . . . ?

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Pondelok 21. septembra 2020

Za akú sumu nás predal , , kulak z Trnavy“?

Vízia pre Slovensko alebo všetko sa dá, ak sa chce!

 

Matovičova vláda uvažuje o II. diel. . . . . . . ideme národu ukázať, ako sa môže mať, ak to chce!

video:

Daň z vojny a z nezamestnanosti

01.10.2022

Poďme zrušiť systém a našepkať politikom, aby najskôr mysleli na občanov a potom špekulovali nad hlúpymi nápadmi, ktoré sú zamerané proti občanom. Porušovanie európskeho priestoru bez hraníc (Schengenská dohoda) ohrozuje v dnešnej dobe občanov Európskej únie a najviac škodí Slovensku. Preto, by sa mali politici, ktorí už sú dlhodobo v parlamente bez [...]

List generálnemu prokurátorovi vec: Právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán(sú neplatné)

04.09.2022

Vec: . Právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán(sú neplatné) Vážený generálny prokurátor Dr. h. c. JUDr. Maroš Žilinka, PhD.obraciam sa na Vás s pochvalou, pretože vidím, ako sa snažia do Vás útočiť a nedovolia Vám , aby Ste svoju funkciu vykonával spravodlivo a čestne, a to bez vydierania a mediálnych útokov na Vašu osobu. Nie je to tak dávno, [...]

Kto zachráni Slovensko?

24.04.2022

Krotiť hnev,je horšie, ako hľadať po dlhom hladovaní obživu! Prečo všetci tak nenávidia už toľko storočí Židov ? Čo je to za národ, ktorý sa nevie spamätať a brániť ( myslím náš) ? Teraz môžete rozmýšľať prečo a ako žijem a prečo tak žijem, ale pokiaľ nepoznáte príčinu a nebudete po nej pátrať, zaslúžite si to lebo ste falošní! Odsúdili fašisti [...]

tulene tuleň

Na pobrežie Kaspického mora vyplavilo až 1700 mŕtvych tuleňov

04.12.2022 22:15

Populácia týchto tuleňov klesla za posledné storočie o približne 90 percent, stávajú sa obeťami únikov ropy, pytliactva a nadmerného lovu.

Nehoda vozidla s nelegálnimi migrantmi

Pri tragickej nehode v Tornali vyhasli štyri životy

04.12.2022 21:20

K dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel došlo podvečer na ceste v Behynciach, časti Tornale.

vojaci ukrajinskí českí

Ukrajinskí vojaci už dorazili do Česka. Armáda im pomôže s výcvikom

04.12.2022 19:35

Podľa českej ministerky obrany je prioritou pomoc s výcvikom v záujme úspešného boja proti ruskému agresorovi.

Bratislava Vianočné Trhy Rozsvietenie Strom BAX

Hygienici upozorňujú, čo si všímať v stánkoch na vianočných trhoch

04.12.2022 19:05

Dôležitá je čistota pomôcok, vhodná ochrana vystavených nebalených pokrmov, či používanie jednorazových rukavíc.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 474
Celková čítanosť: 6632455x
Priemerná čítanosť článkov: 13993x

Autor blogu

Kategórie