Založ si blog

Založme si politickú stranu alebo potrebujeme politické strany a politiku?

Áno potrebujeme politickú stranu, ktorá sa dostane do parlamentu a nastaví také podmienky pre (všetkých) občanov, aby v nich vyvolali hrdosť k vlastnému národu, chuť chrániť a ctiť svoj život a budovať pre všetkých, ktorí nezabudli  ešte na roky z pred obdobia budovania demokratickej tyranie.

Obnovením cností a zrušením egománií sa dokážu ľudia možno zamyslieť a rozhodnúť, čo je najpotrebnejšie a najreálnejšie riešenie!

Vo videách si môžete pozrieť, kto ponúka riešenia a postupy, ale pozor, najťažšie je pochopiť jedno!

Ako to, že práve tí, ktorí chcú naozaj poctivo a spravodlivo niečo pre SLOVENSKO priniesť ( a to v najkratšom termíne ako si ani nedokážete predstaviť), majú problémy vyzbierať 10.000 podpisov, zaplatiť 17.000 euro za účasť vo voľbách do parlamentu ?

Ako to, že toľko nových politických strán vznikne a prezentujú sa verejne, ale nikto z občanov, ktorí im dali podpisy na súhlas, aby mohli kandidovať vo voľbách do parlamentu nevidí, že kto je za všetkým zviditeľňovaním nových politických strán?

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Video:

Uverejnil používateľ Juraj Hipš Utorok 22. septembra 2020

videa:

https://www.youtube.com/results?search_query=igor+jurecka

videa:

https://www.youtube.com/results?search_query=igor+bukovsky

videa:

https://www.youtube.com/results?search_query=juraj+stubniak

videa:

https://www.youtube.com/results?search_query=erik+kalinak

 

všetky odpovede a riešenia s postupmi vo videách sú tu:

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

O akej spravodlivosti to rozprávajú na MSSr ?

Matovičova vláda uvažuje o retribučnom zákone ?

Matovičova vláda uvažuje XIII. diel . . . . Ako vytvoriť vlastnú menu a zabezpečiť ekonomicky Slovensko bez zadlžovania?

Viac riešení v 28 dieloch: „Matovičova vláda uvažuje? “

Nevedomosťou sa stáva slovenský národ hlúpejším a hlúpejším.

11. bod . . Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

 

 

Matovič a jeho fašistická chunta

24.11.2020

,, Viete sa zaručiť za svoju prácu, pracovné výkony, tak, že by ste podpísal zodpovednosť za svoje výkony a môžete za prácu, ktorú vykonáte ručiť? Poznáte niekoho na Slovensku, kto vám vie tieto podmienky zaručiť?“ video: https://www.facebook.com/igor.jurecka/videos/3634838189910698 [...]

URSO dalo výpoveď kandidátovi volieb do NRSR počas služobného voľna na volebnú kampaň

22.11.2020

Vrátia právnici a advokáti z URSO diplom o dosiahnutom právnickom vzdelaní alebo bude treba urobiť previerku právnej odbornosti aj v celej advokátskej komore, či v justícií? Kto pôjde sedieť sudkyňa JUDr. Bieliková alebo advokát JUDr. Kvašňovský ? Za to ako sa uskutočnilo pojednávanie na Okresnom súde Bratislava II. , by mali ísť sedieť nazad do školskej lavice, [...]

Načo nám je Inštitút Ochrany Ústavných Práv? (ďalej len IOÚP)

22.11.2020

Veľa ľudí ešte o ňom nevie. Poniektorí si povedia, zas dáka zbytočná organizácia darmožráčov. Prečo tak kruto? Lebo občan je nespokojný a jeho potreby sú štátnou riadiacou aparatúrou zanedbávané. Občan je diskriminovaný. Ale , stále túži pracovať a mať za prácu dostatočný príjem. Kto alebo, čo je to IOÚP? To si rýchlo zistíte v článku ,,List od davu [...]

Igor Matovič

Matovič: Do Vianoc urobíme 8 miliónov testov. Ak ich Sulík zoženie

25.11.2020 19:44, aktualizované: 21:38

Premiér Igor Matovič chce do Vianoc stihnúť urobiť osem miliónov testov. Masívne testovanie bude vtedy, keď Richard Sulík zoženie potrebný počet testov. Podľa matematika Richarda Kollára dáta naznačujú, že napriek plošnému testovaniu smerujeme do lockdownu.

ČR koronavírus opatrenie protest

Česko chystá testovanie. Pre všetkých, ale dobrovoľné

25.11.2020 17:33

Česká vláda chce najneskôr v posledný adventný týždeň dať všetkým záujemcom možnosť, aby bezplatne podstúpili antigénový test na COVID-19. Hromadné testovanie ohlásil premiér Andrej Babiš

Gibraltar, tanker, loď, more, irán

Výbuch míny v Červenom mori poškodil ropný tanker

25.11.2020 17:13

Jemenskí povstalci vyhlásili, že odpálili raketu, ktorá zasiahla distribučné zariadenie prevádzkované saudskoarabskou ropnou spoločnosťou.

koalícia / Igor Matovič / Richard Sulík / Veronika Remišová /

Koalícia zasadala v nemocnici. Bol rozpad blízko?

25.11.2020 17:12

Koaličná rada zasadla v utorok priamo v bratislavskej Nemocnici sv. Michala, v trakte vyhradenom pre ústavných činiteľov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 293
Celková čítanosť: 3626479x
Priemerná čítanosť článkov: 12377x

Autor blogu

Kategórie