Založ si blog

Vízia pre Slovensko alebo všetko sa dá, ak sa chce!

,,

Aj malé Slovensko môže byť ,, veľké “.

To, že politické strany, ktoré sa v posledných parlamentných voľbách bili o získanie mandátu a kresiel v NRSR, nám  posilňuje našu sebadôveru. Účelom bolo, aby všetky politické štandardné politické strany, ale aj novovznikajúce, poznali náš program a naše riešenie. Verili sme, že budú chcieť prísť s novými témami, ale nepochopia alebo nebudú vedieť zrealizovať nič. Riešenia , ktoré Únia Štátnej Starostlivosti prezrádza prostredníctvom aj Inštitútu Ochrany Ústavných Práv, sú pre všetkých občanov, ktorí nemyslia len na seba, ale vidia viac dopredu a tak zaisťujú aj morálnu budúcnosť mladým a novým generáciám.“

Matovičova vláda uvažuje V. diel. . . . ako využiť alebo dokázať zrealizovať to, čo obkukal od iných?

Agenda 21: Plán ako vyľudniť 95% sveta do roku 2030

Video:

https://www.mojevideo.sk/video/28746/vizia_pre_slovensko_alebo_vsetko_sa_da_ak_sa_chce.html

 

Slovenský  preklad článku :

Agenda 21 je programový dokument Organizácie spojených národov (OSN), schválený na Summite Zeme v júni 1992 v Rio de Janeiro. Oficiálne je to program pre 21. storočie, ktorý prináša všetkým krajinám sveta návod, ako zabrániť ďalšiemu zhoršovaniu stavu životného prostredia a súčasne zlepšovať hospodárske a sociálne podmienky života na Zemi. Na prvé počutie to mnohým znie pekne. Zvlášť tým, ktorí zabudli na staré české príslovie o vtáčik, ktorého lapajú … Odporcovia Agendy 21 tvrdí, že ochrana životného prostredia, trvalo udržateľný rozvoj či stabilizáciu populácie sú len zásterky pre diabolský plán nastolenie Nového svetového poriadku. Agenda 21 je nástroj, ktorý pomáha likvidovať národnú suverenitu, nastoliť centrálne plánovanie a manažment všetkých zdrojov, docieliť odovzdanie pôdy do rúk svetové vlády, zrušiť súkromné ​​vlastníctvo, rozbiť rodinu a vyvlastniť deti.

A čo príde potom? Naše deti bude vychovávať stáť, prácu si nebudeme vyberať, ale bude nám určená, cestovanie bude opäť obmedzené, vytvorí sa tzv. Obývané zóny, do ktorých sa ľudia budú masívne sťahovať, nastolí sa globálna edukácie založená na ohlupování a dôjde ku takzvanej depopulácii Zeme.

Video:

Čo je v pláne Vyústením Agendy 21 je postupné vytvorenie nedostatku jedla a nasadenie vysokých cien. Stále prísnejšie predpisy majú položiť malé pestovateľov na kolená, časom si ľudia nebudú môcť pestovať jedlo ani doma, pochopiteľne „v záujme ich bezpečnosti“. Všetka produkcia potravín bude v moci korporácií. Dodávky a distribúcia potravín budú sledované, aby nikto nemohol predať jedlo tomu, kto zo systému utečie. Mnohé nasvedčuje platnosti správ, že suchá, záplavy a tornáda, ktoré ničia úrodu farmárom a pestovateľom, sú výsledkom pokusov manipulovať s počasím. V zmysle tohto vývoja ide o vojenskú zbraň proti malým poľnohospodárom a majiteľom pôdy po celom svete. Veľkým spoločnostiam takéto pokusy neubližuje, pretože majú prístup k neobmedzeným fondom. Existujú hypotézy a podozrenie, že k manipulácii počasie slúži aj takzvané chemtrails, ktoré možno pozorovať na oblohe. Podľa stúpencov teórie nejde o kondenzačné stopy, ktoré po chvíli zmizne, ale o stopy, ktoré zostanú na oblohe, roztiahnu sa a nakoniec spadnú na zem. Údajne obsahujú stroncium, hliník, bárium, okysľujú vodu aj pôdu a vážne ohrozujú ľudské zdravie.

Video:

Obdobne sa dôvodne špekuluje o zneužívaní HAARP či podobných technológií (HAARP – civilný a vojenský výskumný projekt USA realizovaný na Aljaške). V technických štúdiách k HAARP je uvádzané, že „rozprášenej kovové častice ako je hliník, bárium a stroncium môžu zvýšiť vodivosť atmosféry, a tak umožniť zvýšiť efektivitu manipulácie s počasím.“ Podľa tohto výkladu HAARP dokáže meniť prúdenie vzduchu, a tak meniť aj vzorce správania počasie, čo sa uvádza aj v správe pre Európsky parlament z deväťdesiatych rokov. V podobnej „dobročinnosti“ sú veľmi aktívni miliardarskej celebrity.

https://finweb.hnonline.sk/ekonomika/2211319-plan-obnovy-za-miliardy-je-vonku-prehlad-osmich-najdolezitejsich-zmien-ktore-cakaju-slovensko?fbclid=IwAR3Cyqd1Z8x6TwkfNFE2l0Q_B-Rkxcu674jSppEXXU8pAnQyTRTcNHDPVVc

Napríklad Bill Gates okrem iného obhajuje nutnosť „svetovej vlády“. Financuje očkovanie v rozvojovom svete, ktoré je masovým experimentom regulácia plodnosti (v roku 2014 katolícki biskupi Keni obvinili dve organizácie OSN zo sterilizácie miliónov dievčat a žien pod zámienkou očkovacieho programu proti tetanu, ktorý bol sponzorovaný vládou Kene), financuje projekty podporujúce zmenu klímy, spolupracuje s firmou Monsanto, ktorá produkuje GMO potraviny, presadzuje zavedenie kamerových systémov na školách a tak ďalej.

Video:

TOTÁLNA DRZOSŤ ZO STRANY PREMIÉRA!!!

Uverejnil používateľ Komedianti v priamom prenose Streda 16. septembra 2020

Varovanie pred týmto plánom prišlo už dávno.

Pár myšlienok z prednášky doktora Richarda Daye, bývalého riaditeľa Spoločnosti pre plánované rodičovstvo, sponzorovanej Rockefeller, ktorú predniesol na stretnutí amerických pediatrov ešte v roku 1969.

Matovič nikdy nedokáže naplniť to, čo sľúbi občanom . . .

Varoval pred plánom svetových elít, ktorý zahŕňa zníženie počtu obyvateľov na Zemi, povolenky k rodeniu detí, sex bez reprodukcie, sexuálnej osvetu mládeže ako nástroja svetovlády, podporu potratov ako nástroje na zníženie počtu obyvateľov Zeme, podporu homosexuality, uľahčenie umieranie a zavedenie pilulky smrti, obmedzenie prístupu k bezplatnej zdravotnej starostlivosti, prísne kontrolovaný prístup k liekom, potláčaní liečby rakoviny, vyvolávanie srdcových infarktov, úmyselne komplikovanú diagnostiku nevyliečiteľných chorôb, podporu spotreby alkoholu a drog, sex a násilie ako súčasť zábavných programov, kriminalitu ako nástroj ovládanie spoločnosti, väčší počet väzníc , terorizmus za účelom kontroly, odstránenie niektorých kníh z knižníc, školskú dochádzku ako nástroj slepého a odovzdaného prijímanie názorov a postojov, ktoré neznesú diskusiu ani kritiku.

Video:

Richard Day v roku 1969 povedal, že sa plán začal realizovať. V roku 2016 je jasné, že jeho napĺňanie je v plnom prúde. A mnohí si myslia, že ide o „pokrok“.

https://morezprav.cz/svetodeni/agenda-21-plan-jak-vylidnit-95-sveta-do-roku-2030?fbclid=IwAR1B2V7qzHL1HeicvwXC39fjt5eYGhrJ-ayyTR66ic6NS4q7NjCppqOx5eg

Slovensko si nedáme?

fotto materiál autora:

Je normálne, aby parlamentná strana mala 4 členov a rozdelila si príspevok od štátu za voľby vo výške miliónov eur?

Daň z vojny a z nezamestnanosti

01.10.2022

Poďme zrušiť systém a našepkať politikom, aby najskôr mysleli na občanov a potom špekulovali nad hlúpymi nápadmi, ktoré sú zamerané proti občanom. Porušovanie európskeho priestoru bez hraníc (Schengenská dohoda) ohrozuje v dnešnej dobe občanov Európskej únie a najviac škodí Slovensku. Preto, by sa mali politici, ktorí už sú dlhodobo v parlamente bez [...]

List generálnemu prokurátorovi vec: Právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán(sú neplatné)

04.09.2022

Vec: . Právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán(sú neplatné) Vážený generálny prokurátor Dr. h. c. JUDr. Maroš Žilinka, PhD.obraciam sa na Vás s pochvalou, pretože vidím, ako sa snažia do Vás útočiť a nedovolia Vám , aby Ste svoju funkciu vykonával spravodlivo a čestne, a to bez vydierania a mediálnych útokov na Vašu osobu. Nie je to tak dávno, [...]

Kto zachráni Slovensko?

24.04.2022

Krotiť hnev,je horšie, ako hľadať po dlhom hladovaní obživu! Prečo všetci tak nenávidia už toľko storočí Židov ? Čo je to za národ, ktorý sa nevie spamätať a brániť ( myslím náš) ? Teraz môžete rozmýšľať prečo a ako žijem a prečo tak žijem, ale pokiaľ nepoznáte príčinu a nebudete po nej pátrať, zaslúžite si to lebo ste falošní! Odsúdili fašisti [...]

tulene tuleň

Na pobrežie Kaspického mora vyplavilo až 1700 mŕtvych tuleňov

04.12.2022 22:15

Populácia týchto tuleňov klesla za posledné storočie o približne 90 percent, stávajú sa obeťami únikov ropy, pytliactva a nadmerného lovu.

Nehoda vozidla s nelegálnimi migrantmi

Pri tragickej nehode v Tornali vyhasli štyri životy

04.12.2022 21:20

K dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel došlo podvečer na ceste v Behynciach, časti Tornale.

vojaci ukrajinskí českí

Ukrajinskí vojaci už dorazili do Česka. Armáda im pomôže s výcvikom

04.12.2022 19:35

Podľa českej ministerky obrany je prioritou pomoc s výcvikom v záujme úspešného boja proti ruskému agresorovi.

Bratislava Vianočné Trhy Rozsvietenie Strom BAX

Hygienici upozorňujú, čo si všímať v stánkoch na vianočných trhoch

04.12.2022 19:05

Dôležitá je čistota pomôcok, vhodná ochrana vystavených nebalených pokrmov, či používanie jednorazových rukavíc.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 474
Celková čítanosť: 6632307x
Priemerná čítanosť článkov: 13992x

Autor blogu

Kategórie