Založ si blog

Každý občan dostane podielový list štátu a . . . . . .

Občania, ktorí prišli o peniaze v BMG invest alebo o majetok pri kauze  Gorila, ale aj tí, ktorí prišli o zamestnanie a príjem, budú určite spokojní.

Občania dlho čakali, až konečne po rokoch sklamania príde niečo , čo im prinesie peňažnú náhradu, odmenu, či kapitál.

Teraz môžu povedať, že sa konečne dočkali a divedendu, ktorú budú dostávať od štátu v mesačnom vyplácaní si určite zaslúžia.

archív blogera

archív blogera

Tak jednoduché podmienky a tak dlho to trvalo?  Podielový list na štátnom zisku pre voliča, nie ako boli sľuby podvodného Matoviča.

3. Diel : Chceme si uplatniť 10% zľavu na všetky štátne poplatky pán Matovič! Alebo vás máme žalovať ?

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Každý občan Slovenska, ktorý podpíše vznik politickej strany Únia Štátnej Starostlivosti, napíše do podielového listu svoj OP preukaz a po voľbách do parlamentu , ak strana vyhrá voľby, bude občanovi vyplácaný podiel na zisku štátu v mesačnom cykle. Občan má len dve podmienky.

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Piatok 14. augusta 2020

Dať podpisom súhlas na vznik politickej strany Únia Štátnej Starostlivosti, tak ako je na podpisovom hárku a voliť potom vzniknutú politickú stranu Únia Štátnej Starostlivosti, pri voľbách do parlamentu.

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Piatok 14. augusta 2020

Podiel na zisku štátu v mesačnom cykle vyplácaný občanovi, bude počas jeho života až do skonania alebo ako zákon určuje.

 

Napríklad :

… trestanci prichádzajú o vyplácanie podielu po dobu väzby….

Myslím, že aj zástancovia švajčiarskeho modelu budú spokojní, veď je to presne to isté, po čom túžia,

Matovičova vláda uvažuje o téme IV. diel . . . . . Dôchodok , staroba, odpočinok , malo by sa to pomenovať , , šťastný život seniora”?

Matovičova vláda uvažuje o II. diel. . . . . . . ideme národu ukázať, ako sa môže mať, ak to chce!

Matovičova vláda uvažuje XIII. diel . . . . Ako vytvoriť vlastnú menu a zabezpečiť ekonomicky Slovensko bez zadlžovania?

Matovičova vláda uvažuje o retribučnom zákone ?

Spojme sa a vyhráme všetci 20. diel

 

 

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Susko,

Susko nepredpokladá potrebu ďalšej mimoriadnej schôdze NR SR k Trestnému zákonu

25.07.2024 19:36

Má za to, že zásadné pripomienky Európskej komisie boli už do zákona zapracované.

Peter Gregor, pilot, veliteľ letky

Nové stíhačky F-16 zmenili mentalitu v armáde, hovorí veliteľ letky. Prezradil, v čom ho prekvapili americké základne

25.07.2024 18:48

Prvé dve zo 14 amerických stíhačiek F-16 Block 70 sú už v Kuchyni.

Skalka, lyžiarske stredisko

Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom: Padol verdikt v prípade lyžiara, ktorý usmrtil chlapca v Oščadnici

25.07.2024 18:25

Mladík bol jedným z aktérov tragickej lyžiarskej zrážky v lyžiarskom stredisku Veľká Rača - Oščadnica, po ktorej zomrel osemročný Alex.

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?