Založ si blog

Vrana k vrane sadá , rovný , rovného si hľadá.

Nehanbíte sa pán Marček ?  Myslíte si, že keď ste bol poslanec, že už viete všetko?  Prišli sme za vami, aby sme vám ponúkli možnosť spolupráce a dohodli sme sa, že vám  všetky informácie  pošlem mailom. Je odvtedy mesiac a vy ignorujete podanú pomocnú ruku! Chcete zavádzať nevedomých občanov na pódiu a podsúvať im heslá o spravodlivosti a novej zmene spoločnosti, ale pritom neviete jednať čestne?

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Utorok 11. augusta 2020

(Všetky použité fotky a videa sú autorové vlastné)

Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne. Povedal ste občanom, že politickú stranu ste kúpil alebo ,,dostal darom“ od Petra Puškára ( Právo a Spravodlivosť) a potom premenoval? Nie je nečestné tvrdiť jedno a konať druhé?  Nech sa spojíte s akoukoľvek politickou stranou, ktorých členov – zástupcov , budete mať na pódiu, chcem , aby ste občanom voličom prezradil, že aj tieto politické strany poručili a porušujú zákon 85 z roku 2005 o politických stranách a to §6 ods.6, kde je dôkaz, že ani tie nemohli byť zúčastnené vo voľbách!!! Opozícia a koalícia jednajú tak, že ťahajú spoločne tento národ do záhuby a vy chcete s nimi spolupracovať ? Jedného podvodníka vyženieme a druhého dosadíme?

Milí občania Slovenskej republiky! Koľkokrát chcete ešte naletieť na sľuby ? Jedného podvodníka vyženieme a druhého dosadíme? Nie je čas to ukončiť a začať konečne poctivo žiť?

Alebo budeme zas voliť zoskupenie, ktoré nám budú podsúvať média , aby bola sranda?

Vladimír Bilčík: Neobmedzená moc Facebooku a Google sa končí,, Práve preto sa budem usilovať o to, aby overené fakty na sociálnych sieťach mali vždy prednosť pred klamstvami, a aby sme práva každého užívateľa digitálnych platforiem na Slovensku chránili rovnako dobre ako inde v Európe.“ A kto bude rozoznávať a ako, čo je  a čo nie je klamstvo ?

https://europskenoviny.sk/2020/08/08/vladimir-bilcik-neobmedzena-moc-facebooku-a-google-sa-konci/

Poznáte : ,, Dvakrát meraj a raz rež “ ?

,, Keď začnete poľudšťovať svojho nepriateľa, tak na oplátku vás vaša vlastná komunita odsúdi“  Cassie Jaye

https://dennik-dnes.sk/2020/04/15/harabin-podava-zalobu-dovodom-je-matovic/

Škoda , že pán Liška z politickej strany ,,Vlasť“ , tiež potvrdil  nezáujem o spoluprácu a ešte pritvrdil v sms-ke , už mi nepíšte! Aké divadlo to tu chcete hrať na ľudí? Pán Roman Michelko tiež ignoruje ponuky na stretnutia a prebrať možnosť  priniesť občanom riešenia. Všetci sa hrajú , ako ľuďom pomáhajú a ako im na nich záleží, len do doby, pokiaľ ten post, na ktorom chcú sedieť, neprinesie pre nich peniaze!

KLUB 500: Na zvyšovanie minimálnej mzdy nie je správny čas

fotoarchív autora

Ľudia veria klamárom, čo je dôkaz, aká je už skazená spoločnosť . Zrkadlo národa je v parlamente ?  ,,Podľa seba, súdim Teba

https://www.mojevideo.sk/u/drhc/

 

Kto na Slovensku hovorí pravdu?

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 12. júla 2020

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Sobota 25. júla 2020

Matovičova vláda uvažuje XIII. diel . . . . Ako vytvoriť vlastnú menu a zabezpečiť ekonomicky Slovensko bez zadlžovania?

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Sobota 25. júla 2020

Spojme sa a vyhráme všetci 20. diel

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 9. augusta 2020

Matovičova vláda uvažuje o II. diel. . . . . . . ideme národu ukázať, ako sa môže mať, ak to chce!

vodeo:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Pondelok 7. októbra 2019

ioup.riesenia@gmail.com

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/

https://www.mobbing-bossing.eu/inpage/nazov/

Spojme sa a vyhráme všetci 26. diel

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Peter Biroš

Zomrel bývalý politik a špičkový lekár Peter Biroš

21.07.2024 15:43

Okrem dlhoročnej medicínskej praxe sa výrazne angažoval vo verejno-spoločenskej činnosti ako funkcionár telovýchovy a športu.

hasiči česko zlínsky kraj

Rozsiahly požiar pneumatík v Česku: Oheň ničí okolité budovy, hasiči kolabujú

21.07.2024 15:29

K štyrom hasičským jednotkám povolali ďalšie posily.

Kmec, Hajko

Okrúhly stôl začiatkom septembra? Kmec: Prebiehajú intenzívne rokovania. KDH je za, no nevidí to reálne

21.07.2024 15:00

Peter Kmec pre Pravdu uviedol, že sa o okrúhlom stole intenzívne rokuje a konať by sa mohol začiatkom septembra.

vojna na Ukrajine, Vitalij Kličko

Kličko: Bojovať či rokovať? Zelenskyj riskuje politickú samovraždu, nech urobí hocičo. Bude treba referendum

21.07.2024 14:55

Pokračovanie vo vojne alebo kompromis s Putinom? Starosta Kyjeva Kličko hovorí, že Ukrajina musí vojnu vyhrať, ale bojovať ďalšie dva roky by bola nočná mora.