Založ si blog

Spojme sa a vyhráme všetci 26. diel

Môžeme predbehnúť o 50 rokov myslenie všetkých politikov EU a zaistiť dôstojný život občanom. Možno si poviete, že je to utopia. Kto z vás túži po miliónoch? Kto z vás túži po bohatstve a majetku? Kto z vás túži po vojne na území, kde vyrastajú vaše deti ? Kto teda váha a neprizná sa , že nerozumie? Kto sa chce viac dozvedieť a opýtať alebo vzdelávať sa, aby sa vedel pýtať?

Problém občanov je strach, ale zároveň aj závisť. Ak vidíme my ako občania, okolo seba, že niekto neúmerne rýchlo bohatne a zároveň odhalené trestné činy daných boháčov sú neriešiteľné alebo ,, vždy sa z toho vyzujú“, dáva ľuďom pocit bezmocnosti a vnucuje im dojem strachu, ale zároveň aj závisť. Na Slovensku ľudia za 30 rokov ,,demokracie“ rozmýšľajú takto: ,, ak môže iný, chcem aj ja“! Ale môžem aj ja?

Práve preto je potrebné občanom vysvetliť, ako sa dajú všetci zločinci a ich zločinecké siete pochytať a pozatvárať do väzby, ale aj do 48 hodín odsúdiť a potom ešte súdiť jednotlivo za všetky napáchané trestné činy, o ktorých si mysleli, že im ich nikto nedokáže a že ich vplyv ich ochráni!

Už zatkli na základe zatykača pána Matoviča ?

video:

 

https://plus7dni.pluska.sk/kauzy/americki-milionari?fbclid=IwAR2NSu7ubu9MV-DgAwRvgZwhl3GBjQ_wDACScdLNiU7qV_bc0TP8Shaji-U

 

Mečiarov syn má v Spojených štátoch impérium s nehnuteľnosťami. Nitky vedú až k financovaniu Elektry

Spojme sa a vyhráme všetci 20. diel

video:

video:

Video:

video:

Pred uradom vlády

Uverejnil používateľ Igor Jurečka Streda 5. augusta 2020

video:

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10219822325201987&id=1035589593&sfnsn=mo&d=n&vh=i

video:

prostá žena vie viac ako vyšetrované orgány ?

 

video: je úplne dole 

( Čo ak bol utajený svedok ,, režisérom“ celého prípadu s Kuciakom a premyslene vie , ako odpovedať, aby chránil ,,veľké ryby“ , ktoré obetujú slabších jedincov skorumpovaného systému ,,našej“ demokracie ? )

 

Práve preto je potrebné , aby voľby do parlamentu boli pre občanov o poctivosti a o odborných , čestných ľuďoch na kandidátke!

Pridáme video o tom ako sa to dá a ako ukázať občanom, aby bez pouličných tribúnových pokrikoch, sa zamerať na poctivú prípravu slobodných volieb.

K čomu je dobre sa stretávať na pódiách  a nechať sa manipulovať rôznymi heslami, ktoré chcú rečníci z tribún, aby ich národ pred tribúnov pokrikoval v davovom tóne? Kto je z vás tak poctivý, uvedomelý, že viete dopredu určiť cieľ takejto manipulačnej davovej psychózy?

Chcete potichučky legálne pozbierať poctivých občanov a stretnúť sa na tajnom stretnutí s ľuďmi, ktorí sa netaja a vedia zabezpečiť všetkým bezpečnú ochranu a poctivú zmenu degradovaného postkomunisticko – socialisticko -skorumpovaného demokratizovaného systému na Novú spoločnosť na slušnej, odbornej a poctivej úrovni na morálnych , ale prísnych základoch, ktoré sú s mocou ľudí a kontrolou ľudí, pre ľudí ?

Voľby do parlamentu 2020 bol konšpiračný podvod proti nespokojným občanom !

Video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Štvrtok 1. augusta 2019

A tu je to video, ktoré Vás aj vyzýva , pridajte sa a neseďte doma alebo po krčmách s mediálnymi informáciami , ktoré Vás manipulujú, ale staňte sa súčasťou potrebnej zmeny !!!!

Prečo Pavol Paška neprezradil . . .

(video: )

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 9. augusta 2020

 

ioup.riesenia@gmail.com

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/

https://www.mobbing-bossing.eu/inpage/nazov/

 

https://cz24.news/byvaly-sudca-ustavneho-sudu-judr-jan-drgonec-povinnym-ockovanim-je-protiustavne-a-moze-niekomu-sposobit-skodu-na-cely-zivot/?fbclid=IwAR2qCH0B4w8Ntr84tJzJP3Y4jtjb6IYRbOxq2Lp3XOvdG-Lg-QdMIHkLLj8

Spojme sa a vyhráme všetci 22. diel

Spojme sa a vyhráme všetci 23. diel

Spojme sa a vyhráme všetci 25. diel

Kto z blogerov sa chce pridať ?

video:

 

tu je :

( Čo ak bol utajený svedok ,, režisérom“ celého prípadu s Kuciakom a premyslene vie , ako odpovedať, aby chránil ,,veľké ryby“ , ktoré obetujú slabších jedincov skorumpovaného systému ,,našej“ demokracie ? )

Daň z vojny a z nezamestnanosti

01.10.2022

Poďme zrušiť systém a našepkať politikom, aby najskôr mysleli na občanov a potom špekulovali nad hlúpymi nápadmi, ktoré sú zamerané proti občanom. Porušovanie európskeho priestoru bez hraníc (Schengenská dohoda) ohrozuje v dnešnej dobe občanov Európskej únie a najviac škodí Slovensku. Preto, by sa mali politici, ktorí už sú dlhodobo v parlamente bez [...]

List generálnemu prokurátorovi vec: Právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán(sú neplatné)

04.09.2022

Vec: . Právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán(sú neplatné) Vážený generálny prokurátor Dr. h. c. JUDr. Maroš Žilinka, PhD.obraciam sa na Vás s pochvalou, pretože vidím, ako sa snažia do Vás útočiť a nedovolia Vám , aby Ste svoju funkciu vykonával spravodlivo a čestne, a to bez vydierania a mediálnych útokov na Vašu osobu. Nie je to tak dávno, [...]

Kto zachráni Slovensko?

24.04.2022

Krotiť hnev,je horšie, ako hľadať po dlhom hladovaní obživu! Prečo všetci tak nenávidia už toľko storočí Židov ? Čo je to za národ, ktorý sa nevie spamätať a brániť ( myslím náš) ? Teraz môžete rozmýšľať prečo a ako žijem a prečo tak žijem, ale pokiaľ nepoznáte príčinu a nebudete po nej pátrať, zaslúžite si to lebo ste falošní! Odsúdili fašisti [...]

tulene tuleň

Na pobrežie Kaspického mora vyplavilo až 1700 mŕtvych tuleňov

04.12.2022 22:15

Populácia týchto tuleňov klesla za posledné storočie o približne 90 percent, stávajú sa obeťami únikov ropy, pytliactva a nadmerného lovu.

Nehoda vozidla s nelegálnimi migrantmi

Pri tragickej nehode v Tornali vyhasli štyri životy

04.12.2022 21:20

K dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel došlo podvečer na ceste v Behynciach, časti Tornale.

vojaci ukrajinskí českí

Ukrajinskí vojaci už dorazili do Česka. Armáda im pomôže s výcvikom

04.12.2022 19:35

Podľa českej ministerky obrany je prioritou pomoc s výcvikom v záujme úspešného boja proti ruskému agresorovi.

Bratislava Vianočné Trhy Rozsvietenie Strom BAX

Hygienici upozorňujú, čo si všímať v stánkoch na vianočných trhoch

04.12.2022 19:05

Dôležitá je čistota pomôcok, vhodná ochrana vystavených nebalených pokrmov, či používanie jednorazových rukavíc.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 474
Celková čítanosť: 6632558x
Priemerná čítanosť článkov: 13993x

Autor blogu

Kategórie