Založ si blog

Spojme sa a vyhráme všetci 26. diel

Môžeme predbehnúť o 50 rokov myslenie všetkých politikov EU a zaistiť dôstojný život občanom. Možno si poviete, že je to utopia. Kto z vás túži po miliónoch? Kto z vás túži po bohatstve a majetku? Kto z vás túži po vojne na území, kde vyrastajú vaše deti ? Kto teda váha a neprizná sa , že nerozumie? Kto sa chce viac dozvedieť a opýtať alebo vzdelávať sa, aby sa vedel pýtať?

Problém občanov je strach, ale zároveň aj závisť. Ak vidíme my ako občania, okolo seba, že niekto neúmerne rýchlo bohatne a zároveň odhalené trestné činy daných boháčov sú neriešiteľné alebo ,, vždy sa z toho vyzujú“, dáva ľuďom pocit bezmocnosti a vnucuje im dojem strachu, ale zároveň aj závisť. Na Slovensku ľudia za 30 rokov ,,demokracie“ rozmýšľajú takto: ,, ak môže iný, chcem aj ja“! Ale môžem aj ja?

Práve preto je potrebné občanom vysvetliť, ako sa dajú všetci zločinci a ich zločinecké siete pochytať a pozatvárať do väzby, ale aj do 48 hodín odsúdiť a potom ešte súdiť jednotlivo za všetky napáchané trestné činy, o ktorých si mysleli, že im ich nikto nedokáže a že ich vplyv ich ochráni!

Už zatkli na základe zatykača pána Matoviča ?

video:

 

https://plus7dni.pluska.sk/kauzy/americki-milionari?fbclid=IwAR2NSu7ubu9MV-DgAwRvgZwhl3GBjQ_wDACScdLNiU7qV_bc0TP8Shaji-U

 

Mečiarov syn má v Spojených štátoch impérium s nehnuteľnosťami. Nitky vedú až k financovaniu Elektry

Spojme sa a vyhráme všetci 20. diel

video:

video:

Video:

video:

Pred uradom vlády

Uverejnil používateľ Igor Jurečka Streda 5. augusta 2020

video:

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10219822325201987&id=1035589593&sfnsn=mo&d=n&vh=i

video:

prostá žena vie viac ako vyšetrované orgány ?

 

video: je úplne dole 

( Čo ak bol utajený svedok ,, režisérom“ celého prípadu s Kuciakom a premyslene vie , ako odpovedať, aby chránil ,,veľké ryby“ , ktoré obetujú slabších jedincov skorumpovaného systému ,,našej“ demokracie ? )

 

Práve preto je potrebné , aby voľby do parlamentu boli pre občanov o poctivosti a o odborných , čestných ľuďoch na kandidátke!

Pridáme video o tom ako sa to dá a ako ukázať občanom, aby bez pouličných tribúnových pokrikoch, sa zamerať na poctivú prípravu slobodných volieb.

K čomu je dobre sa stretávať na pódiách  a nechať sa manipulovať rôznymi heslami, ktoré chcú rečníci z tribún, aby ich národ pred tribúnov pokrikoval v davovom tóne? Kto je z vás tak poctivý, uvedomelý, že viete dopredu určiť cieľ takejto manipulačnej davovej psychózy?

Chcete potichučky legálne pozbierať poctivých občanov a stretnúť sa na tajnom stretnutí s ľuďmi, ktorí sa netaja a vedia zabezpečiť všetkým bezpečnú ochranu a poctivú zmenu degradovaného postkomunisticko – socialisticko -skorumpovaného demokratizovaného systému na Novú spoločnosť na slušnej, odbornej a poctivej úrovni na morálnych , ale prísnych základoch, ktoré sú s mocou ľudí a kontrolou ľudí, pre ľudí ?

Voľby do parlamentu 2020 bol konšpiračný podvod proti nespokojným občanom !

Video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Štvrtok 1. augusta 2019

A tu je to video, ktoré Vás aj vyzýva , pridajte sa a neseďte doma alebo po krčmách s mediálnymi informáciami , ktoré Vás manipulujú, ale staňte sa súčasťou potrebnej zmeny !!!!

Prečo Pavol Paška neprezradil . . .

(video: )

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 9. augusta 2020

 

ioup.riesenia@gmail.com

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/

https://www.mobbing-bossing.eu/inpage/nazov/

 

https://cz24.news/byvaly-sudca-ustavneho-sudu-judr-jan-drgonec-povinnym-ockovanim-je-protiustavne-a-moze-niekomu-sposobit-skodu-na-cely-zivot/?fbclid=IwAR2qCH0B4w8Ntr84tJzJP3Y4jtjb6IYRbOxq2Lp3XOvdG-Lg-QdMIHkLLj8

Spojme sa a vyhráme všetci 22. diel

Spojme sa a vyhráme všetci 23. diel

Spojme sa a vyhráme všetci 25. diel

Kto z blogerov sa chce pridať ?

video:

 

tu je :

( Čo ak bol utajený svedok ,, režisérom“ celého prípadu s Kuciakom a premyslene vie , ako odpovedať, aby chránil ,,veľké ryby“ , ktoré obetujú slabších jedincov skorumpovaného systému ,,našej“ demokracie ? )

. . . a špirála sa roztáča ! !

25.10.2020

,,…………..NA SLOVENSKU ZAČAL FAŠIZMUS …a špirála sa roztáča !! COVID JEDNOTKA NA ODOBERANIE DETÍ v zložení LEKÁROV FAKULTNEJ NEMOCNICE L. PASTEURA V KOŠICIACH, Rastislavova č. 43 „ZASIAHLA“ !!! https://www.facebook.com/advokatka.sk/videos/832534930831417 Z dôvodu odmietnutia podrobiť sa testu Covid-19, lekári a personál pôrodnice zajali rodičku na [...]

To, tá Lydka a Nevyčerpateľný štátny kapitál

24.10.2020

Dve gorily, Lob, Inng a za nimi Fešáčik vychádzali z chrámu, keď si Fešáčik pri plote všimol škaredého, nízkeho, ryšavého, bradatého a zamračeného starca, ktorý ešte bol podľa šľachovitých rúk pri sile. Starec ho oslovil , či sa odniekade nepoznajú. ,, Nebol si Fešáčik niekedy pri Močiarnych jazerách?“ Fešáčik sa zamyslel a už aj začal mať veľmi divný [...]

Všetko pre občanov – pre ľudí, ale kde sú

23.10.2020

Nehrňte sa do tvorby politických strán alebo ak áno odpovedzte,aby sa potom občania zas nezhromažďovali a nežiadali odvolanie vlády, parlamentu, prezidentky a podobne! Video: video: Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 12. júla 2020 fottomateriál archív blogéra: Ako chcete zabezpečiť všetkým občanom na Slovensku prácu? Ako chcete [...]

Virus Outbreak Czech Republic

Český minister zdravotníctva Prymula dostal ochranku, prichádzajú mu vyhrážky

26.10.2020 16:08

Okrem vyhrážok sa minister zdravotníctva zaoberá aj ďalším problémom - odchodom z funkcie.

NAKA

Expríslušníka NAKA obvinili z prijímania úplatku i zneužitia právomoci

26.10.2020 15:24

Obvinený, ktorý už v zložkách polície nepôsobí, sa mal trestnej činnosti dopustiť ako príslušník NAKA v rokoch 2016 a 2017.

China US North Korea

Čína testuje milióny ľudí

26.10.2020 14:53

Jeden prípad viedol k testovaniu miliónov ľudí.

testovanie orava matovič

Na Orave a v Bardejove otestovali vyše 140-tisíc ľudí, 5594 bolo infekčných

26.10.2020 13:44, aktualizované: 17:11

Účasť na testovaní bola približne 91 percent z odhadovanej účasti. Najväčšiu mieru infekčnosti medzi testovanými ľuďmi mal okres Tvrdošín.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 257
Celková čítanosť: 3207201x
Priemerná čítanosť článkov: 12479x

Autor blogu

Kategórie