Založ si blog

Voľby do parlamentu 2020 bol konšpiračný podvod proti nespokojným občanom !

Mediálna politika a manipulácia občanov za pomoci médií, zapríčinilo, že občan znova naletel na mediálne konšpirácieskorumpovaný systém.

Najskôr sa do politiky zaplietli bývalí politici , ktorí už nemali v úmysle pokračovať v politickom zápasení. Potom sa začali trieštiť súčasné, štandardné politické strany a na poslednom mieste nespokojná chudoba. Všetci si chceli zmeniť svoju budúcnosť na spravodlivý život, ale zmanipuloval ich konšpiračný mediálny trend ,, ver nám , veď prinášame spravodajstvo a informácie, ktorým chceme , aby si úplne uveril !!“.

Takto sa zaregistrovalo veľké množstvo politických strán na Ministerstvo Vnútra SR. Škandalózne je však to, že práve strany, ktoré vznikli z roztrieštených politických súčasných strán alebo z oddelených členov týchto strán, si poctivo hlasy na vznik politickej strany nezbierali, hoci hrali divadlo, že áno. Ale kupovali si už neaktívne, ale existujúce politické strany. Takto to robili aj tie politické strany, ktoré vznikali z bývalých a neaktívnych politikov.

Napríklad, kde sa podela strana : Právo a Spravodlivosť, kde bol líder Peter Puškár? Kde sa podela strana Jednota ? Kde sa podela strana NAJ ? Kde sa podeli iné strany?

Jednoduché ! Kúpiť si stranu a prepísať štruktúru a názov politickej strany a hneď sa chváliť občanom, koľko podpisov sa vyzbieralo na jej vznik a koľko ľudí sa hlásilo za členov. Všetci sa už videli na kandidátkach ? Čo ich tak lákalo? Lákal ich ten finančný príjem občana, ktorý ani nevie aká je pracovná náplň a kompetencia poslanca, ale občan  vie, že nemajú poslanci zodpovednosť voči voličom.

No a čo zaujalo mediálnych konšpirátorov a politicky angažovaných politikov ? Predsa ten ohromný biznis! Keďže nové politické strany ,ktoré vznikali z chudobných , ale ,,uvedomelých “ občanov, ktorí vedeli , čo naozaj chcú, ale nemali peniaze na vznik, na kampaň a na zaplatenie kaucie, ale ani na to, aby mohli verejne vystupovať a aktívne pôsobiť na občanov, ktorí sa nechali zmanipulovať mediálnymi konšpiráciami.

Za to politické štandardné strany a vzniknuté nečestným spôsobom vedeli, že ak investujú do politického boja lebo sú známi pre občanov z médií, dokážu ovplyvniť voličov a oslabiť myšlienky chudobných občianskych strán. Stačí mať 3% a získajú investíciu nazad! No boli aj chamtivejšie skupiny, ktoré investovali viac a nedostanú nič! Prečo ?

Nikto asi nechce zmeniť systém, ale vedia vôbec voliči, čo je to systém a čo treba zmeniť? Vedia voliči čo chcú ? vedia voliči, prečo sa tak štandardné politické strany boja o svoje doterajšie pozície? Vedia voliči, že aj média sa boja o svoju existenciu ? Prečo asi ?

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos/1596611713807912/

Odvaha byť výnimočný?

24.09.2021

Hľadáme občanov do občianskej iniciatívy, ktorí budú mať väčšie kompetencie ako dnešná polícia, NaKa a NBU za veľmi výhodných podmienok. Dnes sa nedá veriť nikomu. Všetci pre peniaze dokážu klamať, podvádzať, ubližovať a tak rastie korupcia a bezprávie ako huby po daždi. Aj naša (dočasná neplatná vláda, neplatný parlament a neplatná prezidentka so svojim [...]

Prečo chcete mať viac , ako tí, čo žijú vedľa vás?

04.09.2021

ÚŠS podporuje otvorené vládnutie, čo znamená kontrola občana občanom. Občianska iniciatíva si po 4.rokoch volí z richtárov ľudí do ÚŠS a na richtársku stolicu. Ústava , je spoločenská zmluva a akýkoľvek zásah do nej na zmenu, bez referenda a súhlasu občanov, je vlastizrada. Čítajte pozorne ! Tento bod je dôležitý ! Čo na Slovensku už mohlo byť, nie je, ale ešte [...]

Ako sa , , perú“ špinavé peniaze podľa zákona pán Kaliňák?

25.08.2021

Ako Smer drží OľaNO-ZMENA ZDOLA-KU NOVA na koaličnom pódiu moci? Nemôžeme meniť systém lebo niektorí si myslia, že to tak má byť. Video: ( https://www.youtube.com/watch?v=QJd8jfJpAOA ) Emisie? Alebo riešenie, ktoré štátna moc občanom nechce dovoliť? Pretože, čo ak by občania prestali chodiť k voľbám, ak by im bolo umožnené mať vlastný zdroj elektrickej energie? [...]

Milan Krajniak

Krajniak v Budapešti o demografii: Dovoz ľudí zo zahraničia nie je riešenie

24.09.2021 19:16

Minister práce Milan Krajniak sa v Budapešti presvedčil, že v ochrane postavenia rodiny nie je Slovensko samo.

Polícia / NAKA / Kukláč /

Polícia preveruje údajnú bombovú hrozbu na dvoch miestach v Košiciach

24.09.2021 18:22

Železničnú stanicu a obchodné centrum v mestskej časti Západ v Košiciach evakuovali pre údajnú bombovú hrozbu.

parkovanie, parkovacia politika, petrzalka,

Spustenie parkovacej politiky v Bratislave mesto presúva na začiatok roka

24.09.2021 18:00, aktualizované: 18:15

Spustenie pôvodne avizovali na október alebo november.

Peter  Žiga

Zadržali rodinného príslušníka bývalého ministra hospodárstva Žigu

24.09.2021 15:12, aktualizované: 17:42

Štefana Žigu nedávno Národná kriminálna agentúra obvinila pre daňovú trestnú činnosť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 467
Celková čítanosť: 4477790x
Priemerná čítanosť článkov: 9588x

Autor blogu

Kategórie