Založ si blog

Voľby do parlamentu 2020 bol konšpiračný podvod proti nespokojným občanom !

Mediálna politika a manipulácia občanov za pomoci médií, zapríčinilo, že občan znova naletel na mediálne konšpirácieskorumpovaný systém.

Najskôr sa do politiky zaplietli bývalí politici , ktorí už nemali v úmysle pokračovať v politickom zápasení. Potom sa začali trieštiť súčasné, štandardné politické strany a na poslednom mieste nespokojná chudoba. Všetci si chceli zmeniť svoju budúcnosť na spravodlivý život, ale zmanipuloval ich konšpiračný mediálny trend ,, ver nám , veď prinášame spravodajstvo a informácie, ktorým chceme , aby si úplne uveril !!“.

Takto sa zaregistrovalo veľké množstvo politických strán na Ministerstvo Vnútra SR. Škandalózne je však to, že práve strany, ktoré vznikli z roztrieštených politických súčasných strán alebo z oddelených členov týchto strán, si poctivo hlasy na vznik politickej strany nezbierali, hoci hrali divadlo, že áno. Ale kupovali si už neaktívne, ale existujúce politické strany. Takto to robili aj tie politické strany, ktoré vznikali z bývalých a neaktívnych politikov.

Napríklad, kde sa podela strana : Právo a Spravodlivosť, kde bol líder Peter Puškár? Kde sa podela strana Jednota ? Kde sa podela strana NAJ ? Kde sa podeli iné strany?

Jednoduché ! Kúpiť si stranu a prepísať štruktúru a názov politickej strany a hneď sa chváliť občanom, koľko podpisov sa vyzbieralo na jej vznik a koľko ľudí sa hlásilo za členov. Všetci sa už videli na kandidátkach ? Čo ich tak lákalo? Lákal ich ten finančný príjem občana, ktorý ani nevie aká je pracovná náplň a kompetencia poslanca, ale občan  vie, že nemajú poslanci zodpovednosť voči voličom.

No a čo zaujalo mediálnych konšpirátorov a politicky angažovaných politikov ? Predsa ten ohromný biznis! Keďže nové politické strany ,ktoré vznikali z chudobných , ale ,,uvedomelých “ občanov, ktorí vedeli , čo naozaj chcú, ale nemali peniaze na vznik, na kampaň a na zaplatenie kaucie, ale ani na to, aby mohli verejne vystupovať a aktívne pôsobiť na občanov, ktorí sa nechali zmanipulovať mediálnymi konšpiráciami.

Za to politické štandardné strany a vzniknuté nečestným spôsobom vedeli, že ak investujú do politického boja lebo sú známi pre občanov z médií, dokážu ovplyvniť voličov a oslabiť myšlienky chudobných občianskych strán. Stačí mať 3% a získajú investíciu nazad! No boli aj chamtivejšie skupiny, ktoré investovali viac a nedostanú nič! Prečo ?

Nikto asi nechce zmeniť systém, ale vedia vôbec voliči, čo je to systém a čo treba zmeniť? Vedia voliči čo chcú ? vedia voliči, prečo sa tak štandardné politické strany boja o svoje doterajšie pozície? Vedia voliči, že aj média sa boja o svoju existenciu ? Prečo asi ?

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos/1596611713807912/

Prečo nahráva Fico Matovičovi?

22.03.2023

Pokiaľ si pravda natiahne topánky, aby utekala, klamstvo má už obehnuté polovicu sveta! Pokrok sa nedá robiť tam,kde sú ľudia leniví a hlúpi! Pri jednom válove – koryte sa svine, ktoré sa už dlho poznajú, o to koryto – válov tak nebijú. výcuc….. Tu je informácia pre odvážnych, zodpovedných, odborných, nespokojných, ale aj nevedomých občanov, [...]

Drahí spolupracovníci za zlikvidovanie systému

16.03.2023

Treba prekaziť akékoľvek pripravované špekulácie proti ľuďom na Slovensku! Naša členka potrebuje psychicky podporiť , tak aj Vaša účasť drahí spolupracovníci, by pomohla! Súdy nerátajú so záujmom verejnosti, a tak účasť verejnosti má aj vplyv na sudcov. A očakávame, že prídete na pojednávanie exposlankyne parlamentu dňa 6. apríla 2023 o 9,oo hod.na Okresnom súde [...]

. . . . . . . prieskum Národa

09.03.2023

Rýchlo prosím a zodpovedne . Ďakujem ! https://prieskumy.href.sk/?fbclid=IwAR1zwZEdAaJR6aV_1aNVXi6vt3L_UFZEmSIEsPVops6z0e3ISdlhnnrQCBk Prečo nie je zrušená vláda, keď premiér sa stal nezaradeným poslancom? Na Slovensku možnosť kandidovať do Národnej rady Slovenskej republiky (NRSR) ako nezávislý kandidát neexistuje. Volebná legislatíva upravujúca nielen volebný systém pre [...]

adam puškár, daniel tupý

Beluský: NBÚ nezlyhal v prípade previerky pre Puškára, obvineného z vraždy Tupého

29.03.2023 17:20

Predseda parlamentného osobitného kontrolného výboru na kontrolu činnosti NBÚ Beluský o tom informoval po mimoriadnom zasadnutí výboru.

Vladimir Putin

Putin pripustil, že západné sankcie môžu mať na Rusko negatívny dopad

29.03.2023 16:28

Predtým Putin tvrdil, že Moskva sa sankciám prispôsobuje.

vojna na Ukrajine, Kyjev, poštová známka

Peskov: Hybridná vojna so Západom bude trvať dlho

29.03.2023 15:50

Na otázku, ako hodnotí náladu vo vnútri Ruskej federácie, odpovedal, že je "veľmi dobrá".

Ján Horecký

Školský zákon má šancu prejsť, Horecký a Heger sa dohodli so stranou SaS

29.03.2023 15:32

Poslanci Národnej rady SR za SaS podporia vládnu novelu školského zákona, o ktorej sa má rokovať v stredu večer.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 482
Celková čítanosť: 7012348x
Priemerná čítanosť článkov: 14548x

Autor blogu

Kategórie