Založ si blog

Plno rečí o spravodlivosti , ale výsledok žiadny

Ako si rozumiete so zamestnávateľom, kolegom, susedom alebo s rodinou a vlastnými deťmi ? čo ste ochotní pre svoje známosti alebo dieťa urobiť? A čo ak zistíte, že nech robíte , čo koľvek, aj keď máte vysokoškolské vzdelanie a dokonca titul z práva, nemôžete nič? Nenahnevá vás to, že na iných miestach sú vďaka známostiam dosadení ľudia a zdá sa , že ničomu nerozumejú? Nie je to práve preto, že korupcia, známosti a rodinkárstvo potlačili prostredníctvom Nevedomosti a Chamtivosti Odbornosť bokom a svet , ktorý sa vám zdal tak pekný, je zrazu hnusný ? Toto je výsledok pochodov za slušné Slovensko alebo bezprávie občanov – voličov ,  začo môže  byrokracia a neodbornosť úradníkov!

tu je video :

https://youtu.be/ERo4DX2AptA

tu je video :

tu je vysvetlenie : https://www.projustice.sk/teoria-prava/pravo-na-odpor-a-pouzitie-nasilia

a tu video

Vyslali ľuďom jasný signál…

Uverejnil používateľ Maroš Hudák Streda 24. júna 2020

Kto zaučil policajtov o právach občanov ? Ak policajt nerešpektuje práva občanov a ignoruje Ústavu SR, ale trvá len na občianskych povinnostiach je to   ( odoberanie práv a nátlak na povinnosti je fašizmus, https://dennikn.sk/blog/858681/co-je-vlastne-fasizmus-a-preco-k-nemu-opat-smerujeme-ale-inym-sposobom/) nie príliš ochotne, avšak výkonne spolupracujúcimi s tradičnými elitami, opúšťa demokratické slobody pomocou násilia a bez akýchkoľvek etických alebo zákonných obmedzení usiluje o vnútornú očistu a vonkajšiu expanziu.

,,V každej krajine, v ktorej prišli k moci, teda každý fašizmus (režim) udržal kapitalistické hospodárstvo a potlačoval práva pracujúcich pre záujmy kapitálu, teda pre zvyšovanie miery zisku a vykorisťovania. Toto je ekonomická politika a charakteristika, ktorá všetky doteraz známe fašistické režimy a hnutia (napriek „socialistickým“ frakciám) spájala. Je to možno jediná, určite najdôležitejšia univerzálna praktická politika fašizmu. Ďalšie praktické politiky, ktoré väčšinu fašistických hnutí a režimov odvtedy až dodnes zjednocovalo, boli rôzne ekonomické a sociálne politiky (policies), ktoré rozdeľovali obyvateľstvo podľa iných než triednych hraníc s tým, aby zvýhodňovali jednu a znevýhodňovali druhú skupinu, teda etnikum, náboženstvo, „rasu“, národnosť, alebo iné identity. Máme tu po prvý krát masový štátny program odoberania ľudských a občianskych práv týmto skupinám a ekonomické znevýhodňovanie.

Či to boli Židia, Arabi, moslimovia, černosi, Turci, Slováci či Maďari, relevantný je len fakt tohto koncentrovaného reakčného útoku na určitú skupinu.

Účelom tejto politiky bola takmer vždy tvorba masovej podpory a kompenzácie pre reálnu triednu politiku, rovnako ako trieštenie pracujúcej triedy s úmyslom ešte lepšie dosiahnuť zvýšené vykorisťovanie. Toto je možno druhá najdôležitejšia praktická politika fašizmu a fašistických hnutí. Praktickou úlohou fašistického hnutia je teda po prvé dosiahnutie zničenia organizácií pracujúcej triedy a po druhé dosiahnutie masovej reakčnej politiky, ktorá má za cieľ špecifickú/é skupinu/y.

Podľa marxizmu sú práve tieto dve politiky, ktoré sú podradené cieľu zvyšovania vykorisťovania a miery zisku, „esenciou“ fašizmu. Násilie a diktatúra sú „len“ jednými z metód k dosiahnutiu týchto politík.“

Stovky mailov potvrdili , že občianska nespokojnosť na Slovensku stále pretrváva a sklamanie z volieb narastá!

Matovičova vláda uvažuje XV. diel. necháme ľudí povinne zaočkovať a skapať ?

. . . a práve preto, nie je vhodný čas na predčasné voľby !

Trestné činy najvyšších štátnych predstaviteľov na Slovensku a nikto nič nevidí ?

tu je video :

Premiér Igor Matovič a poslanci z OĽaNO po stretnutí s Borisom Kollárom o jeho diplomovej práci

Uverejnil používateľ Denník N Pondelok 29. júna 2020

Kabáty z ostudy pre Borisa a Petru – biľag pre „Rodinu“ aj vládnu koalíciu

1. diel Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

Keď sa z vrahov stávajú obete , treba robiť zmeny ( na svete) !

Napísali na sociálnej sieti 11. diel

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž !

09.06.2024

Ak ste sa nestali europoslancami ako ste plánovali , ostala vám chuť pokračovať v tom, čo ste nasľubovali občanom alebo vás to už prešlo? Projekt , , Život v Novom Slovensku“ ? Zmena spoločenského zriadenia na Slovensku na základoch poučenia sa z minulosti a slovenskej , národnej histórie ! Na Slovensko môžeme prijať až 10 miliónov utečencov, ale iba z Afriky! A čo [...]

Na Slovensko môžeme prijať až 10 miliónov utečencov, ale iba z Afriky! A čo s nimi?

05.06.2024

Tretina by boli policajti, tretina by bolo vojsko a tretina by boli stavební robotníci, aby to malo osoh aj pre Slovensko a aj pre bývalé socialistické štáty! Možno by sa vrátili aj naši občania, ktorí odišli poznávať do sveta to, čo nemáme doma a zistia, že už vedia ako to napodobniť a mať tiež. Základ je sa nebáť a konať! [...]

Assange

Hotovo po dlhých 12 rokoch. Assange prizná vinu a môže sa vrátiť domov

25.06.2024 06:57

Prokuratúra nebude požadovať pre Assange nový trest a postačí jej päť rokov, ktoré strávil v cele v Británii.

vojna na Ukrajine, Donecká oblasť

ONLINE: USA majú recept na víťazstvo Ukrajiny. Hovoria o troch krokoch

25.06.2024 06:25, aktualizované: 07:16

Definíciou úspechu Ukrajiny podľa Washingtonu je, aby nakoniec mohla kontrolovať celé svoje medzinárodne uznané územie.

Grécko Počasie Horúčavy

Gréci budú od júla dlhšie pracovať. Až šesť dní do týždňa

25.06.2024 06:00

V Grécku začne platiť zákon, ktorý zamestnávateľom umožní, aby pracovníkom nariadili odrobiť aj šiesty deň v týždni.

Bratislava, mestská nájomná bytovka, byty, Muchovo námestie

Hlad po bývaní rastie, nájomný byt chce skoro 20-tisíc ľudí. Stovky majú pribudnúť v Bratislave, lídrom je mesto na Považí

25.06.2024 06:00

Záujem o mestské nájomné bývanie dlhodobo prevyšuje dostupnú ponuku.