Založ si blog

Plno rečí o spravodlivosti , ale výsledok žiadny

Ako si rozumiete so zamestnávateľom, kolegom, susedom alebo s rodinou a vlastnými deťmi ? čo ste ochotní pre svoje známosti alebo dieťa urobiť? A čo ak zistíte, že nech robíte , čo koľvek, aj keď máte vysokoškolské vzdelanie a dokonca titul z práva, nemôžete nič? Nenahnevá vás to, že na iných miestach sú vďaka známostiam dosadení ľudia a zdá sa , že ničomu nerozumejú? Nie je to práve preto, že korupcia, známosti a rodinkárstvo potlačili prostredníctvom Nevedomosti a Chamtivosti Odbornosť bokom a svet , ktorý sa vám zdal tak pekný, je zrazu hnusný ? Toto je výsledok pochodov za slušné Slovensko alebo bezprávie občanov – voličov ,  začo môže  byrokracia a neodbornosť úradníkov!

tu je video :

tu je video :

tu je vysvetlenie : https://www.projustice.sk/teoria-prava/pravo-na-odpor-a-pouzitie-nasilia

a tu video

Vyslali ľuďom jasný signál…

Uverejnil používateľ Maroš Hudák Streda 24. júna 2020

Kto zaučil policajtov o právach občanov ? Ak policajt nerešpektuje práva občanov a ignoruje Ústavu SR, ale trvá len na občianskych povinnostiach je to   ( odoberanie práv a nátlak na povinnosti je fašizmus, https://dennikn.sk/blog/858681/co-je-vlastne-fasizmus-a-preco-k-nemu-opat-smerujeme-ale-inym-sposobom/) nie príliš ochotne, avšak výkonne spolupracujúcimi s tradičnými elitami, opúšťa demokratické slobody pomocou násilia a bez akýchkoľvek etických alebo zákonných obmedzení usiluje o vnútornú očistu a vonkajšiu expanziu.

,,V každej krajine, v ktorej prišli k moci, teda každý fašizmus (režim) udržal kapitalistické hospodárstvo a potlačoval práva pracujúcich pre záujmy kapitálu, teda pre zvyšovanie miery zisku a vykorisťovania. Toto je ekonomická politika a charakteristika, ktorá všetky doteraz známe fašistické režimy a hnutia (napriek „socialistickým“ frakciám) spájala. Je to možno jediná, určite najdôležitejšia univerzálna praktická politika fašizmu. Ďalšie praktické politiky, ktoré väčšinu fašistických hnutí a režimov odvtedy až dodnes zjednocovalo, boli rôzne ekonomické a sociálne politiky (policies), ktoré rozdeľovali obyvateľstvo podľa iných než triednych hraníc s tým, aby zvýhodňovali jednu a znevýhodňovali druhú skupinu, teda etnikum, náboženstvo, „rasu“, národnosť, alebo iné identity. Máme tu po prvý krát masový štátny program odoberania ľudských a občianskych práv týmto skupinám a ekonomické znevýhodňovanie.

Či to boli Židia, Arabi, moslimovia, černosi, Turci, Slováci či Maďari, relevantný je len fakt tohto koncentrovaného reakčného útoku na určitú skupinu.

Účelom tejto politiky bola takmer vždy tvorba masovej podpory a kompenzácie pre reálnu triednu politiku, rovnako ako trieštenie pracujúcej triedy s úmyslom ešte lepšie dosiahnuť zvýšené vykorisťovanie. Toto je možno druhá najdôležitejšia praktická politika fašizmu a fašistických hnutí. Praktickou úlohou fašistického hnutia je teda po prvé dosiahnutie zničenia organizácií pracujúcej triedy a po druhé dosiahnutie masovej reakčnej politiky, ktorá má za cieľ špecifickú/é skupinu/y.

Podľa marxizmu sú práve tieto dve politiky, ktoré sú podradené cieľu zvyšovania vykorisťovania a miery zisku, „esenciou“ fašizmu. Násilie a diktatúra sú „len“ jednými z metód k dosiahnutiu týchto politík.“

Stovky mailov potvrdili , že občianska nespokojnosť na Slovensku stále pretrváva a sklamanie z volieb narastá!

Matovičova vláda uvažuje XV. diel. necháme ľudí povinne zaočkovať a skapať ?

. . . a práve preto, nie je vhodný čas na predčasné voľby !

Trestné činy najvyšších štátnych predstaviteľov na Slovensku a nikto nič nevidí ?

tu je video :

Premiér Igor Matovič a poslanci z OĽaNO po stretnutí s Borisom Kollárom o jeho diplomovej práci

Uverejnil používateľ Denník N Pondelok 29. júna 2020

Kabáty z ostudy pre Borisa a Petru – biľag pre „Rodinu“ aj vládnu koalíciu

1. diel Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

Keď sa z vrahov stávajú obete , treba robiť zmeny ( na svete) !

Napísali na sociálnej sieti 11. diel

Organizované prenasledovanie

07.07.2020

Priemerne fungujúci jednotlivec nemusí byť logicky paranoidný. Iste, je tu občasný šepot, ktorý počuješ a myslíš o sebe. Existuje tiež strach, že vás niekto sleduje. Potom nasleduje prenasledovanie gangov. Toto je konečná forma paranoja, ktorá sa javí ako opodstatnené podozrenie a nedôvera. Gang stalking je, keď sa skupina ľudí rozhodne zacieľovať na jednotlivca a [...]

Napísala na sociálnej sieti 13. diel

07.07.2020

Túto báseň som zložila pred 4 a 1/2 rokom a musíte uznať že je čoraz aktuálnejšia. Vlastne je v nej všetko, čo sa dnes deje! Mraky sa sťahujú Ťažko je byť zobudeným, ťažko sa zaspáva málo času, veľmi málo k činom nám ostáva. Čierne mračná nad hlavami vetri k nám sťahujú, predkovia nás nevedomých, bezmocne varujú. Neverte tým čo našu zem pre seba [...]

Komáre v tieni ohrozujú . . .

06.07.2020

Roje komárov ohrozujú znova občanov Bratislavy. Keď sa chcete skryť pred páľavou do tieňa, prepadne vás roj komárov. Máte čo robiť, aby ste sa ubránili pred nepríjemným štípaním. Dajte pozor na malé deti , hlavne ak parkujete kočík do tieňa pri vode. Čo na to súčasná vláda? Mimochodom stále bez žaloby za podvodnú účasť vo funkcii. Trestné činy najvyšších [...]

Donald Trump

Trump oznámil Kongresu, že USA oficiálne vystupujú z WHO

07.07.2020 22:16

Administratíva Donalda Trumpa upovedomila Kongres, že Spojené štáty oficiálne vystupujú zo Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).

kamión, diaľnica, doprava

Macedónčan natlačil do kamióna 211 migrantov

07.07.2020 20:07

Polícia zastavila okolo polnoci z pondelka na utorok na juhu Severného Macedónska kamión, v ktorom našla 211 migrantov vrátane 63 detí.

dobroslav trnka

Etická komisia konštatovala voči Trnkovi porušenie prokurátorskej etiky

07.07.2020 19:08

Urobili tak v súvislosti s poskytnutým rozhovorom súkromnej televízii a skutočnosťami, ktoré odzneli v rámci tejto nahrávky.

Virus Outbreak Brazil Bolsonaro

Chrípočka? Brazílsky prezident má koronavírus

07.07.2020 18:32

Zle sa cítil, trápil ho kašeľ, horúčka okolo 38 stupňov a bolelo ho celé telo. Brazílsky prezident Jair Bolsonaro (65) známy bagatelizovaním pandémie koronavírusu, má COVID-19.

volajte112

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 165
Celková čítanosť: 2020070x
Priemerná čítanosť článkov: 12243x

Autor blogu

Kategórie