Založ si blog

Keď sa z vrahov stávajú obete , treba robiť zmeny ( na svete) !

nadpis je citát Juraj Chlebík Brezina

Nemusíte fyzicky niekoho zabiť, aby bol z vás vrah, ale svojim konaním môžete zapríčiniť smrť iným.

Napríklad : politik podlieha lobistovi, a tak podporuje korupciu a pomocou byrokracie znižuje šancu na naplnenie sľubov, ktoré dal voličom. Svojim konaním môže predkladaním nezmyselných zákonov, ktoré nepochádzajú z návrhov voličov, zapríčiniť genocídu. Teda zapríčiní smrť iným.

Podobné je to aj pri kolektívnej vine  ako sú voľby do parlamentu. Volič nezodpovedným konaním pomôže niekomu do politického kresla v parlamente , a keďže sa rozhodol podľa toho, či má pekné oči alebo kravatu, zapríčiňuje tú istú chybu.

Svojim konaním napomohol politikovi, aby zapríčiňoval svojimi rozhodnutiami genocídu, a tak sa z voliča stáva obeť, ale aj vrah – spoluvinník.

Rozhovor pro ceskoaktualne.cz: “Matovič sa nikdy nezmení. On vždy bol takýto,” myslí si jeden z jeho bývalých zamestnancov

Poslankyňa Anna Záborská sa stala spolupáchateľkou zla

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

O akej spravodlivosti to rozprávajú na MSSr ?

Žena v štátnej karanténe: Pán Matovič, dúfam, že vás čoskoro stretnem a napľujem vám do tváre

https://tadesco.org/marneho-okenko-12-05-2q2q-prirozena-inteligence-je-mnohem-vice-nez-vsechny-skoly-na-planete-zemi/?fbclid=IwAR2PoZojFbQ830XciCLqcRbwr87ZLDdew2O0NvJMiOutrrKP-X_vCNdPUOQ

 

Matovičova vláda uvažuje XIII. diel . . . . Ako vytvoriť vlastnú menu a zabezpečiť ekonomicky Slovensko bez zadlžovania?

Predpovedaná revolúcia sa uskutočňuje!

Viera nie je politika a cirkev, ak nepodporí slobodné voľby, by sa nemala miešať do politiky!

Mamojka „držal krok a šiel v rade“

Výbuch plynu v Prešove je vina demokratických politikov !

Už našli vyšetrovatelia konkrétny ventil na poschodí alebo v byte, keď prebiehajú už búracie práce po výbuchu plynu v Prešove ?

 

Matovič a jeho fašistická chunta

24.11.2020

,, Viete sa zaručiť za svoju prácu, pracovné výkony, tak, že by ste podpísal zodpovednosť za svoje výkony a môžete za prácu, ktorú vykonáte ručiť? Poznáte niekoho na Slovensku, kto vám vie tieto podmienky zaručiť?“ video: https://www.facebook.com/igor.jurecka/videos/3634838189910698 [...]

URSO dalo výpoveď kandidátovi volieb do NRSR počas služobného voľna na volebnú kampaň

22.11.2020

Vrátia právnici a advokáti z URSO diplom o dosiahnutom právnickom vzdelaní alebo bude treba urobiť previerku právnej odbornosti aj v celej advokátskej komore, či v justícií? Kto pôjde sedieť sudkyňa JUDr. Bieliková alebo advokát JUDr. Kvašňovský ? Za to ako sa uskutočnilo pojednávanie na Okresnom súde Bratislava II. , by mali ísť sedieť nazad do školskej lavice, [...]

Načo nám je Inštitút Ochrany Ústavných Práv? (ďalej len IOÚP)

22.11.2020

Veľa ľudí ešte o ňom nevie. Poniektorí si povedia, zas dáka zbytočná organizácia darmožráčov. Prečo tak kruto? Lebo občan je nespokojný a jeho potreby sú štátnou riadiacou aparatúrou zanedbávané. Občan je diskriminovaný. Ale , stále túži pracovať a mať za prácu dostatočný príjem. Kto alebo, čo je to IOÚP? To si rýchlo zistíte v článku ,,List od davu [...]

Igor Matovič

Matovič: Do Vianoc urobíme 8 miliónov testov. Ak ich Sulík zoženie

25.11.2020 19:44, aktualizované: 21:38

Premiér Igor Matovič chce do Vianoc stihnúť urobiť osem miliónov testov. Masívne testovanie bude vtedy, keď Richard Sulík zoženie potrebný počet testov. Podľa matematika Richarda Kollára dáta naznačujú, že napriek plošnému testovaniu smerujeme do lockdownu.

ČR koronavírus opatrenie protest

Česko chystá testovanie. Pre všetkých, ale dobrovoľné

25.11.2020 17:33

Česká vláda chce najneskôr v posledný adventný týždeň dať všetkým záujemcom možnosť, aby bezplatne podstúpili antigénový test na COVID-19. Hromadné testovanie ohlásil premiér Andrej Babiš

Gibraltar, tanker, loď, more, irán

Výbuch míny v Červenom mori poškodil ropný tanker

25.11.2020 17:13

Jemenskí povstalci vyhlásili, že odpálili raketu, ktorá zasiahla distribučné zariadenie prevádzkované saudskoarabskou ropnou spoločnosťou.

koalícia / Igor Matovič / Richard Sulík / Veronika Remišová /

Koalícia zasadala v nemocnici. Bol rozpad blízko?

25.11.2020 17:12

Koaličná rada zasadla v utorok priamo v bratislavskej Nemocnici sv. Michala, v trakte vyhradenom pre ústavných činiteľov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 293
Celková čítanosť: 3626471x
Priemerná čítanosť článkov: 12377x

Autor blogu

Kategórie