Založ si blog

Vymožiteľnosť práva alebo slovenský , , bordel “ ?

Ako to, že minister školstva povie svoj názor za ministerstvo bez súhlasu Matoviča, ktorý má neplatne víťazstvo v parlamentných voľbách ?

Načo tam sedí opozícia, keď na to nepoukáže?

Je to preto, že tiež majú neplatné politické stranyporušujú spolu s Matovičom zákon o politických stranách a zároveň všetci porušili zákon o voľbách?

Ako to , že porušením zákona o politických stranách sa dostali do volieb?

Ako to, že po prvom porušení, porušili zákon o voľbách a zúčastnili sa volieb bez postihu?

Ako to, že boli voľby akceptované, keď za tieto pochybenia, by mali isť do väzby?

Ako to, že Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky alebo niekto zo zamestnancov odtiaľ, dal na toto svinstvo povolenie?

Ako to, že neplatné politické strany, ktoré porušili zákon o politických stranách a potom porušili zákon o voľbách, sa dostali do parlamentu alebo do vládyporušovaním zákona naďalej , nám tu rozhodujú o životoch, pričom tieto rozhodnutia sú automaticky neplatné a ,, odborníci na právo a ústavu“ sú ticho?

Z tohto je jasné, že Vláda a parlament sú podvodným spôsobom zaangažovaní do klamania obyvateľstva a voličov. To nepíšem o tom, že aj voľby prezidentky nemohli byť, pretože Ústavný súd SR nebol kompletný a to ani z polovice a preto sa čudujem, že občania sa takto nechajú vedome klamať a sú ticho! Načo boli protesty za slušné Slovensko ?

O akej spravodlivosti to rozprávajú na MSSr ?

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/551398-kolikova-niektore-kompromisy-v-koalicii-bolia/?utm_source=pravda&utm_medium=mailing&utm_campaign=Denn%C3%BD+s%C3%BAhrn+v%C5%A1eobecn%C3%A9ho+spravodajstva

 

Mamojka „držal krok a šiel v rade“

 

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Susko,

Susko nepredpokladá potrebu ďalšej mimoriadnej schôdze NR SR k Trestnému zákonu

25.07.2024 19:36

Má za to, že zásadné pripomienky Európskej komisie boli už do zákona zapracované.

Peter Gregor, pilot, veliteľ letky

Nové stíhačky F-16 zmenili mentalitu v armáde, hovorí veliteľ letky. Prezradil, v čom ho prekvapili americké základne

25.07.2024 18:48

Prvé dve zo 14 amerických stíhačiek F-16 Block 70 sú už v Kuchyni.

Skalka, lyžiarske stredisko

Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom: Padol verdikt v prípade lyžiara, ktorý usmrtil chlapca v Oščadnici

25.07.2024 18:25

Mladík bol jedným z aktérov tragickej lyžiarskej zrážky v lyžiarskom stredisku Veľká Rača - Oščadnica, po ktorej zomrel osemročný Alex.

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?