Založ si blog

Viera nie je politika a cirkev, ak nepodporí slobodné voľby, by sa nemala miešať do politiky!

Viera  nie je politika a cirkev, ak nepodporí slobodné voľby, by sa nemala miešať do politiky!

Aké boli  alebo sú najčastejšie štafetové chyby našich predkov ? Všetci mysleli na budúce pokolenie. Ako sa budú mať naše deti. Z nešťastnej doby, života sa obracali na ,,Vieru v Boha“ , ale aj za pekný život a šťastie, ktoré ich postretlo, ďakovali v silu svojej ,,Viery k Bohu“.

Aby sa nerobili historické chyby, mal by človek zmeniť dobu tak, aby aj on si mohol dopriať život v zmene. Najčastejšou chybou vždy bola zmena pomeru starej meny k novej mene, v peniazoch. Nuž bohatý tak ostal bohatý aj v novej krajine po politickej zmene a chudobný ostal chudobným.

Poslankyňa Anna Záborská sa stala spolupáchateľkou zla

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Nebudem tu rozpisovať to, čo už je v iných článkoch. Ale koho to zaujíma a chce tú zmenu napraviť, ale nie je rozhodný alebo je tak ako spoločnosť lenivý , nedokáže priať zodpovednosť alebo nedokáže pochopiť dôležité kroky, mám tu jednoduché pokyny.

Matovičova vláda uvažuje XXIII. diel . . . . o Slobode alebo o slobodných voľbách, ktoré národ vyžaduje?

  1. Registrácia za člena do Únie Štátnej Starostlivosti ( požiadať o prihlášku na riesenia@gmail.com alebo si ju sám zdieľať a zaslať poštou)
  2. Jedenkrát po registrácii( aspoň) sa osobne stretnúť a dozvedieť sa všetky odpovede na vlastné otázky
  3. Počas volieb do parlamentu zvoliť si poslanca zo svojho regiónu.                                                                                                 https://www.youtube.com/watch?v=rqChvKeVzVg

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Susko,

Susko nepredpokladá potrebu ďalšej mimoriadnej schôdze NR SR k Trestnému zákonu

25.07.2024 19:36

Má za to, že zásadné pripomienky Európskej komisie boli už do zákona zapracované.

Peter Gregor, pilot, veliteľ letky

Nové stíhačky F-16 zmenili mentalitu v armáde, hovorí veliteľ letky. Prezradil, v čom ho prekvapili americké základne

25.07.2024 18:48

Prvé dve zo 14 amerických stíhačiek F-16 Block 70 sú už v Kuchyni.

Skalka, lyžiarske stredisko

Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom: Padol verdikt v prípade lyžiara, ktorý usmrtil chlapca v Oščadnici

25.07.2024 18:25

Mladík bol jedným z aktérov tragickej lyžiarskej zrážky v lyžiarskom stredisku Veľká Rača - Oščadnica, po ktorej zomrel osemročný Alex.

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?