Založ si blog

Trestné činy najvyšších štátnych predstaviteľov na Slovensku a nikto nič nevidí ?

Overiteľná informácia, kde každý občan na Slovensku zistí, že naletel alebo , že ako volič zlyhal a môže sa nazývať ,, TUPELO

tu je video:.

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Štvrtok 4. júna 2020

https://ives.minv.sk/rez/registre/pages/detailps.aspx?id=201471

….,,

…. Strany NOVA, KÚ a ZMENA ZDOLA majú dvojitú registráciu, čo je v rozpore so zákonom o politických stranách https://ives.minv.sk/rez/registre/pages/deta… https://ives.minv.sk/rez/registre/pages/deta… https://ives.minv.sk/rez/registre/pages/deta…

Najvyššie zastúpenie v parlamente teda má strana OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, to znamená, že je zložené zo zástupcov štyroch rôznych strán. Do volieb išli ako jeden politický subjekt, nie ako koalícia viacerých strán, tak ako to vyžaduje zákon u samostatne registrovaných strán.

Ako môžu byť v parlamente zástupcovia strán, ktoré sa neprihlásili do volieb samostatne ak sú zaregistrované samostatne, ani nešli do volieb ako koalícia, tak ako to vyžaduje zákon? Do volieb šli ako nový politický subjekt, zaregistrovaný pod názvom OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA pričom tri strany sú zaregistrovované dvakrát raz spoločne s OĽANO a druhýkrát samostatne a to je volebný podvod par excellence….“

 

Are you a citizen of another state living in Slovakia? Do you want to become a member of a political party that eliminates politics and focuses on the needs of citizens? Do you want to live in Slovakia without discrimination? Disseminate and send applications to ioup.riesenia@gmail.com.

Pani ministerka spravodlivosti, prečo si sudcovia ukladajú prípady obetí do šuflíka?

 

Ste občan z ineho štátu, ktorý žije na Slovensku? Chcete sa stať členom politickej strany , ktorá odstráni politiku a zameriava sa na potreby občanov? Chcete žiť na Slovensku bez diskriminácie? Širte a posielajte prihlášky  na ioup.riesenia@gmail.com.

https://www.zakonypreludi.sk/zz/2005-85

Zákon č. 85/2005 Z. z.Zákon o politických stranách a politických hnutiach

zo 4. februára 2005

Platnosť od 11.03.2005

Účinnosť od 09.04.2020

  • 6/ods.6:

Orgánmi strany sú najmä najvyšší, výkonný, rozhodcovský a revízny orgán. Každý orgán strany okrem štatutárneho orgánu musí mať najmenej troch členov, výkonný orgán strany musí mať najmenej deväť členov a najvyšší orgán strany musí mať najmenej 27 členov.

Teda :

Rozhodcovský orgán……3 členov

revízny orgán………………3 členov

výkonný orgán……………9 členov

najvyšší orgán…………..27 členov

štatutárny orgán …………1 člen

a prípravný výbor ………2 členovia

spolu ……………………….45 členov

 

O názve strany OĽaNO

Politické hnutie OĽaNO si premenoval pod spoločnú skratku OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA

Nie je o tom zápis, že sa nazývajú len OĽaNO, musí mať teda kompletný názov aj pre média a v organizačnej štruktúre platí pre každú stranu minimálne 45 členov, teda musia mať spolu pre OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA 180 členov.

  • 6 ods.5 Stanovy musia obsahovať:
  • názov a jej skratku, ak sa má používať; názov strany alebo jej skratka sa musí líšiť od názvu alebo skratky strany, ktorá už bola zaregistrovaná, a názvu alebo skratky európskej strany podľa § 32a; názov strany alebo jej skratka nesmie obsahovať meno alebo priezvisko osoby, ktorá je štatutárnym orgánom alebo členom štatutárneho orgánu alebo členom prípravného výboru strany.

Ako sú platné rozhodnutia premiéra Igora Matoviča

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Matovičizmus a trnafský kermáš.

Neplatný parlament, neplatná vláda, neplatný prezident a neplatný Ústavný súd, ale ako to všetko môžeme napraviť a len sa neprizerať?

Ani predčasné voľby nepomôžu lebo všetky štandardné politické strany musia byť kompletné , ako uvádza Zákon č. 85/2005 Z. z.Zákon o politických stranách a politických hnutiach zo 4. februára 2005.

A prečo sa nikto z opozície nepridá k národu?

A prečo odborníci na právo mlčia ?

 

Ekonomicky bojkot , nemíňajte, nekupujte, vydržte 3 dni a zrúti sa systém.

https://tv.pravda.sk/relacie/spravodajstvo/epizoda/4460-minister-heger-ludia-minajte-potrebujeme-ozivit-spotrebu?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar&utm_campaign=tvpravda_rightbox

Nie 5 výstrelov , ale 1 + 4 ?

20.05.2024

Mohlo to byť tak, že heslo na pokyn k streľbe, bolo ,, Robo…..!“, aby Juraj C. vytiahol zbraň, zamieril a 1-krát vystrelil, ale ďaľšie štyry výstreli za sebou išli zo zbrane najbližšieho ochrankára nášho premiéra? Je to možno dosť konšpiratívne , ale kedy nám vysvetlia možnú , pravdivú verziu , ako a prečo skutočne k tomúto činu , došlo? [...]

Bude po atentáte amnestia?

19.05.2024

Má požiar na Dunaji, niečo spoločné so Smerom? Na ochranu slovenskej demokracie, by to bol veľmi odvážny krok, ako zabrániť opozičným politickým stranám ,,vidieť iba svoj názor či svoju pravdu“ a pokropiť ich jemnými zimomriavkami. Kto , ak by bola amnestia, bude prepustený z väzby a dostane slobodu? Bude to odplata za cenzúru, keď nie je nikde žiadna kontróla? [...]

Prečo, by každý občan Slovenska mal dostať, na platobný účet v slovenskej banke , odmenu 300. 000 euro ?

13.05.2024

Matovič nedokázal ani 500,- euro vyplatiť, nie to ešte sľúbené Fiat -ky darovať voličom! Lebo ak niečo, niekde obkukal,chýbal mu už len detail, a to prísť nato, ako to dosiahnuť! Každý občan Slovenska, by mal dostať, na platobný účet v slovenskej banke , odmenu 300.000 euro preto, aby si mohol z nej zaplatiť a zaobstarať tak vlastnú elektrickú energiu a nemusel platiť [...]

Maďarsko Dunaj čln

Po nezvestných po zrážke lodí na Dunaji pátra 95 ľudí s 25 plavidlami

21.05.2024 21:07

Tragická zrážka motorového člna s loďou si v sobotu vyžiadala najmenej dve obete.

SR NRSR 12. schôdza zasadnutie BAX

Upokojiť atmosféru a neeskalovať! Aká je cesta k zmiereniu po atentáte?

21.05.2024 19:00

Zhodne odsudzujeme tých, ktorí cez atentát mobilizujú proti druhému táboru, či tých, ktorí ho ticho schvaľujú. Nájdeme (ďalšie) riešenia? Zapojte sa do pokračovania diskusie!

NRSR, parlament, poslanci

Poslanci schválili rozsiahle zmeny v zákone o Fonde na podporu umenia

21.05.2024 18:22

O poskytnutí peňazí z Fondu na podporu umenia bude po novom rozhodovať rada fondu.

medveď

Pre výskyt medveďa sa bude po novom vyhlasovať mimoriadna situácia. Parlament schválil aj riešenia na jeho elimináciu

21.05.2024 18:03

Poslanci Národnej rady prijali zrýchlene novelizáciu zákona o ochrane prírody a krajiny, ako aj o novelu zákona o civilnej ochrane obyvateľstva.