Založ si blog

Trestné činy najvyšších štátnych predstaviteľov na Slovensku a nikto nič nevidí ?

Overiteľná informácia, kde každý občan na Slovensku zistí, že naletel alebo , že ako volič zlyhal a môže sa nazývať ,, TUPELO

tu je video:.

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Štvrtok 4. júna 2020

https://ives.minv.sk/rez/registre/pages/detailps.aspx?id=201471

….,,

…. Strany NOVA, KÚ a ZMENA ZDOLA majú dvojitú registráciu, čo je v rozpore so zákonom o politických stranách https://ives.minv.sk/rez/registre/pages/deta… https://ives.minv.sk/rez/registre/pages/deta… https://ives.minv.sk/rez/registre/pages/deta…

Najvyššie zastúpenie v parlamente teda má strana OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, to znamená, že je zložené zo zástupcov štyroch rôznych strán. Do volieb išli ako jeden politický subjekt, nie ako koalícia viacerých strán, tak ako to vyžaduje zákon u samostatne registrovaných strán.

Ako môžu byť v parlamente zástupcovia strán, ktoré sa neprihlásili do volieb samostatne ak sú zaregistrované samostatne, ani nešli do volieb ako koalícia, tak ako to vyžaduje zákon? Do volieb šli ako nový politický subjekt, zaregistrovaný pod názvom OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA pričom tri strany sú zaregistrovované dvakrát raz spoločne s OĽANO a druhýkrát samostatne a to je volebný podvod par excellence….“

 

Are you a citizen of another state living in Slovakia? Do you want to become a member of a political party that eliminates politics and focuses on the needs of citizens? Do you want to live in Slovakia without discrimination? Disseminate and send applications to ioup.riesenia@gmail.com.

Pani ministerka spravodlivosti, prečo si sudcovia ukladajú prípady obetí do šuflíka?

 

Ste občan z ineho štátu, ktorý žije na Slovensku? Chcete sa stať členom politickej strany , ktorá odstráni politiku a zameriava sa na potreby občanov? Chcete žiť na Slovensku bez diskriminácie? Širte a posielajte prihlášky  na ioup.riesenia@gmail.com.

https://www.zakonypreludi.sk/zz/2005-85

Zákon č. 85/2005 Z. z.Zákon o politických stranách a politických hnutiach

zo 4. februára 2005

Platnosť od 11.03.2005

Účinnosť od 09.04.2020

  • 6/ods.6:

Orgánmi strany sú najmä najvyšší, výkonný, rozhodcovský a revízny orgán. Každý orgán strany okrem štatutárneho orgánu musí mať najmenej troch členov, výkonný orgán strany musí mať najmenej deväť členov a najvyšší orgán strany musí mať najmenej 27 členov.

Teda :

Rozhodcovský orgán……3 členov

revízny orgán………………3 členov

výkonný orgán……………9 členov

najvyšší orgán…………..27 členov

štatutárny orgán …………1 člen

a prípravný výbor ………2 členovia

spolu ……………………….45 členov

 

O názve strany OĽaNO

Politické hnutie OĽaNO si premenoval pod spoločnú skratku OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA

Nie je o tom zápis, že sa nazývajú len OĽaNO, musí mať teda kompletný názov aj pre média a v organizačnej štruktúre platí pre každú stranu minimálne 45 členov, teda musia mať spolu pre OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA 180 členov.

  • 6 ods.5 Stanovy musia obsahovať:
  • názov a jej skratku, ak sa má používať; názov strany alebo jej skratka sa musí líšiť od názvu alebo skratky strany, ktorá už bola zaregistrovaná, a názvu alebo skratky európskej strany podľa § 32a; názov strany alebo jej skratka nesmie obsahovať meno alebo priezvisko osoby, ktorá je štatutárnym orgánom alebo členom štatutárneho orgánu alebo členom prípravného výboru strany.

Ako sú platné rozhodnutia premiéra Igora Matoviča

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Matovičizmus a trnafský kermáš.

Neplatný parlament, neplatná vláda, neplatný prezident a neplatný Ústavný súd, ale ako to všetko môžeme napraviť a len sa neprizerať?

Ani predčasné voľby nepomôžu lebo všetky štandardné politické strany musia byť kompletné , ako uvádza Zákon č. 85/2005 Z. z.Zákon o politických stranách a politických hnutiach zo 4. februára 2005.

A prečo sa nikto z opozície nepridá k národu?

A prečo odborníci na právo mlčia ?

 

Ekonomicky bojkot , nemíňajte, nekupujte, vydržte 3 dni a zrúti sa systém.

https://tv.pravda.sk/relacie/spravodajstvo/epizoda/4460-minister-heger-ludia-minajte-potrebujeme-ozivit-spotrebu?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar&utm_campaign=tvpravda_rightbox

EU o platoch občanov v dohode so Slovenskom

26.09.2023

Je to na rozhodnutí vlád, ale tie nechcú, aby platy slovenských občanov boli na úrovni platov občanov EU! Prečo? Asi preto, že korporácie lobujú politikov, ktorí čerpajú peniaze aj za občanov Slovenska, ale hlavne , že vyhovejú korporačnému lobingu ako pritislužba za niečo ! Prečo? video: https://fb.watch/niM1qg7F_w/ Ako? video: [...]

Budú predčasné parlamentné voľby platné, ak výsledky previerky politických strán prídu včas na Ústavný súd Sr. ?

25.09.2023

vec: predseda vlády Slovenskej republiky Mgr. Ľudovít Ódor Zákon 85/2005 Z. z. o politických stranách a politických hnutiach, poukazuje nato, aby každá politická strana, ktorá chce kandidovať v hocakých voľbách, mala štyridsaťpäťčlennú základňu politickej strany a hlavne aktuálny výpis politickej strany na ministerstve vnútra Sr. Ak to politická strana nespĺňa, [...]

Veľké upratovanie v parlamente alebo ako vyriešime migrantov

19.09.2023

Kto , ak nie občania, by mali kontrolovať parlament, vládu, riadenie štátu, keď možnosť dokázať, čo vedia a trpieť, čo kazia, majú od nás – občanov ? Mocní investori chcú premiestniť z afrického kontinentu 60 miliónov migrantov do Európy, ale môžeme tomu zabrániť! Kto sa chce pridať a dozvedieť sa ako ochrániť Slovensko? Kto , ak nie občania, by mali [...]

Alexandr Lukašenko

Švajčiarsky súd oslobodil bývalého agenta bieloruskej eskadry smrti

28.09.2023 22:46

Garavského súdili za nútené zmiznutie troch politických odporcov prezidenta Alexandra Lukašenka koncom 90. rokov 20. storočia.

javor, británia, hadrianov val, robin hood

V noci niekto vyrúbal zrejme najznámejší strom v Británii

28.09.2023 21:18

Išlo o javor, ktorý rástol neďaleko Hadrianovho valu na severe Anglicka.

voľby v Bratislave

Výpočet mandátov: Aký silný vplyv majú nevoliči na výsledok parlamentných volieb?

28.09.2023 20:00

Postoj nevoličov napovedá, že sa ich voľby netýkajú, ale istým spôsobom pomáhajú víťaznej politickej strane v obsadení čo najviac mandátov v parlamente.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 527
Celková čítanosť: 8394206x
Priemerná čítanosť článkov: 15928x

Autor blogu

Kategórie