Založ si blog

. . . a práve preto, nie je vhodný čas na predčasné voľby !

V roku 1998 sa podpísal medzi vládami EU ,,Akčný plán “. Svetové mocnosti si kúpili všetkých štátnych predstaviteľov z bývalých socialistických krajín. Zaistili im blahobyt a zároveň vysvetlili spôsob ako si ho môžu ( s ich súhlasom) užiť až do smrti.

Táto sieť intríg má naplniť podľa rôznych politických dohôd ( čiže dohôd proti ľudskosti) modernizáciu celého sveta , ale len pre vyvolených.

Určite si poviete, že už o tom viete. Je to projekt ,, Nový svetový poriadok“, a ten nemôžeme poraziť tak, ako nám ho podstrkujú! Musíme ho prekabátiť!

Nech si Matovič doslúži svoje volebné obdobie , ale pozor na falošné média! Tie nám budú podstrkovať práve tých, ktorí tam už boli a boli sme s nimi nespokojní!

Projekt o ,,zelenej lúke“ , s ktorým príde Pellegríni, je plán ,,B“ na udržanie systému pri moci – namierený proti občanom. Už ste skúšali niekedy vziať kosť psovi, keď mu najviac chutí ?

Prečo máme kupovať zlato, keď nám môžu platiť zlatom?

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

Podkopávanie autentických európskych hodnôt I. časť alebo desivé proroctvá

Prečo dávate starých príbuzných do starobincov, keď majú rodiny ?

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Streda 24. júna 2020

Podkopávanie autentických európskych hodnôt II. časť alebo ideológie kultúrneho komunizmu neomarxistických barbarov

Podkopávanie autentických európskych hodnôt III. časť alebo súčasti kultúrneho socializmu a jeho definícia

Podkopávanie autentických európskych hodnôt IV. časť alebo nový totalitný spoločensko-ekonomický systém socialistického typu

Podkopávanie autentických európskych hodnôt V. časť alebo Nový proletariát

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Streda 24. júna 2020

 

Organizované prenasledovanie

07.07.2020

Priemerne fungujúci jednotlivec nemusí byť logicky paranoidný. Iste, je tu občasný šepot, ktorý počuješ a myslíš o sebe. Existuje tiež strach, že vás niekto sleduje. Potom nasleduje prenasledovanie gangov. Toto je konečná forma paranoja, ktorá sa javí ako opodstatnené podozrenie a nedôvera. Gang stalking je, keď sa skupina ľudí rozhodne zacieľovať na jednotlivca a [...]

Napísala na sociálnej sieti 13. diel

07.07.2020

Túto báseň som zložila pred 4 a 1/2 rokom a musíte uznať že je čoraz aktuálnejšia. Vlastne je v nej všetko, čo sa dnes deje! Mraky sa sťahujú Ťažko je byť zobudeným, ťažko sa zaspáva málo času, veľmi málo k činom nám ostáva. Čierne mračná nad hlavami vetri k nám sťahujú, predkovia nás nevedomých, bezmocne varujú. Neverte tým čo našu zem pre seba [...]

Komáre v tieni ohrozujú . . .

06.07.2020

Roje komárov ohrozujú znova občanov Bratislavy. Keď sa chcete skryť pred páľavou do tieňa, prepadne vás roj komárov. Máte čo robiť, aby ste sa ubránili pred nepríjemným štípaním. Dajte pozor na malé deti , hlavne ak parkujete kočík do tieňa pri vode. Čo na to súčasná vláda? Mimochodom stále bez žaloby za podvodnú účasť vo funkcii. Trestné činy najvyšších [...]

Donald Trump

Trump oznámil Kongresu, že USA oficiálne vystupujú z WHO

07.07.2020 22:16

Administratíva Donalda Trumpa upovedomila Kongres, že Spojené štáty oficiálne vystupujú zo Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).

kamión, diaľnica, doprava

Macedónčan natlačil do kamióna 211 migrantov

07.07.2020 20:07

Polícia zastavila okolo polnoci z pondelka na utorok na juhu Severného Macedónska kamión, v ktorom našla 211 migrantov vrátane 63 detí.

dobroslav trnka

Etická komisia konštatovala voči Trnkovi porušenie prokurátorskej etiky

07.07.2020 19:08

Urobili tak v súvislosti s poskytnutým rozhovorom súkromnej televízii a skutočnosťami, ktoré odzneli v rámci tejto nahrávky.

Virus Outbreak Brazil Bolsonaro

Chrípočka? Brazílsky prezident má koronavírus

07.07.2020 18:32

Zle sa cítil, trápil ho kašeľ, horúčka okolo 38 stupňov a bolelo ho celé telo. Brazílsky prezident Jair Bolsonaro (65) známy bagatelizovaním pandémie koronavírusu, má COVID-19.

volajte112

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 165
Celková čítanosť: 2020045x
Priemerná čítanosť článkov: 12243x

Autor blogu

Kategórie