Založ si blog

Prečo dávate starých príbuzných do starobincov, keď majú rodiny ?

Je tam o nich lepšie postarané alebo je problém inde ?

Keďže sa žiaden novinár alebo politik z parlamentu alebo z tribúny protestujúcich nevenuje najpodstatnejšej téme , ktorá dnes ma na svedomí BEZVLÁDIE, treba okamžite začať chrániť to najcennejšie, čo na Slovensku máme, a to sú mozgy plné skúseností a praxe, ktoré napriek rýchlemu pokroku môžu odovzdať generáciám niečo, čo už moderná doba stratila. Sú to naši rodičia, starí rodičia alebo jednoducho dôchodcovia.

Strach z pokút alebo z korony vyvoláva stres a napriek rôznym odborným informáciám už nedokážu rozoznať, čo je pravda a čo lož.

Najjednoduchšie pochopenie pravdy je :

Všetci ,ktorí propagujú lepšiu budúcnosť, túžia po hlasoch voličov, ale kto z nich to skutočneide robiť pre voličov , pre ľudí?

My tiež potrebujeme voličov, aby strana Únia Štátnej Starostlivosti mohla vzniknúť. Preto ak sa niekto bojí, že on nevie tak rozprávať ako politici, poviem vám len toľko,, aj nevidiaci, hluchonemí občania, by vedeli riadiť krajinu ak vedia čo potrebujú a chcú!

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

Preto s Úniou Štátnej Starostlivosti chceme osloviť všetkých, ktorí na protestoch oslovujú občanov a vyzvať ich, aby s nami rokovali o ľuďoch a pre ľudí s návrhmi a riešeniami a dohodli sme sa spoločne o tom, ako zastaviť biedu a utrpenie, nemorálnosť a chamtivosť, zlo a ponižovanie a všetky riešenia a návrhy,  boli počas rokovania vysielané na živo pre verejnosť!

Článok s obsahom pre inteligentných občanov 5. diel

06.05.2021

Ak sa necháme na Slovensku denne okrádať korporáciami cca o 100 miliónov eur, čo je za rok 36.500.000.000,-eur, potom budeme na tom do budúcnosti stále horšie až celkom Slovensko zanikne a dopadne horšie ako otrocká kolónia ! veľmi sa mi páči článok od blogéra Fera, škoda, že nespolupracuje: Matovičov prostredník novinárom, Šeligov prostredník občanom SR! – [...]

Článok s obsahom pre inteligentných občanov 4. diel

04.05.2021

Nestačí niekoho chcieť zachrániť, napríklad slovenský národ, ale treba mať aj súhlas od toho, koho chceme zachrániť! Ale ak sa jedná o opak, národ mlčí a súhlasí. Hlavne pred politikmi treba občanov chrániť! Politik je špekulant, ktorý nemyslí na nikoho, len na seba. Metaforou môžeme nazvať , ak médiá hlásia, že štát o niečom rozhodol a Vy (my všetci) [...]

Článok s obsahom pre inteligentných občanov 3. diel

04.05.2021

Pravdivý príbeh o tom, čo za divní ľudia sa nachádzajú okolo exposlankyni JUDr. Márií Ritomskej …. Video: (Predseda Kr súdu nemá kompetenciu, a načo potom je? – YouTube) Video: (17) Facebook Video: Za svoj názor už dnes nie je vo funkcií! Zaskočená odbornosť – Mojevideo Video: (,, Ja sám si nájdem svoje ovce a ujmem sa ich“ – YouTube)

Hotel Bôrik

Vláda chystá rekonštrukciu hotela Bôrika za takmer 4 milióny

07.05.2021 19:44

Obnova by mala ušetriť 55-tisíc eur ročne.

Boris Kollár

Kollár v kauze Čistý deň vypovedal na NAKA

07.05.2021 19:19

Šéf Sme rodina si s jednou z neplnoletých zverenkýň resocializačného zariadenia dohadoval sexuálne stretnutie.

pocasie-8-5-2021

Divoký máj. Ráno zmrzneme, poobede zhoríme. Teploty pôjdu k tridsiatke

07.05.2021 18:42

Slovensko čaká obrovský teplotný skok. Počas víkendu môže byť prízemný mráz, v budúcom týždni teploty blízke tridsiatkam.

Mária Kolíková

Kolíková nevidí dôvod na demisiu a verí, že poslanci ju podržia

07.05.2021 17:37, aktualizované: 19:32

Ministerka uviedla, že odvolávanie nie je príjemná záležitosť a nemôže povedať, že si to užíva.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 427
Celková čítanosť: 4261344x
Priemerná čítanosť článkov: 9980x

Autor blogu

Kategórie