Založ si blog

Prečo dávate starých príbuzných do starobincov, keď majú rodiny ?

Je tam o nich lepšie postarané alebo je problém inde ?

Keďže sa žiaden novinár alebo politik z parlamentu alebo z tribúny protestujúcich nevenuje najpodstatnejšej téme , ktorá dnes ma na svedomí BEZVLÁDIE, treba okamžite začať chrániť to najcennejšie, čo na Slovensku máme, a to sú mozgy plné skúseností a praxe, ktoré napriek rýchlemu pokroku môžu odovzdať generáciám niečo, čo už moderná doba stratila. Sú to naši rodičia, starí rodičia alebo jednoducho dôchodcovia.

Strach z pokút alebo z korony vyvoláva stres a napriek rôznym odborným informáciám už nedokážu rozoznať, čo je pravda a čo lož.

Najjednoduchšie pochopenie pravdy je :

Všetci ,ktorí propagujú lepšiu budúcnosť, túžia po hlasoch voličov, ale kto z nich to skutočneide robiť pre voličov , pre ľudí?

My tiež potrebujeme voličov, aby strana Únia Štátnej Starostlivosti mohla vzniknúť. Preto ak sa niekto bojí, že on nevie tak rozprávať ako politici, poviem vám len toľko,, aj nevidiaci, hluchonemí občania, by vedeli riadiť krajinu ak vedia čo potrebujú a chcú!

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

Preto s Úniou Štátnej Starostlivosti chceme osloviť všetkých, ktorí na protestoch oslovujú občanov a vyzvať ich, aby s nami rokovali o ľuďoch a pre ľudí s návrhmi a riešeniami a dohodli sme sa spoločne o tom, ako zastaviť biedu a utrpenie, nemorálnosť a chamtivosť, zlo a ponižovanie a všetky riešenia a návrhy,  boli počas rokovania vysielané na živo pre verejnosť!

Navrhujú kandidáti do Euro parlamentu vystúpenie z EU a prečo ?

24.05.2024

Už sa mi nechce znova opakovať, aké je zbytočné voliť si europoslancov, keď sa nezmenilo to najdôležitejšie na Slovensku a to je myslenie občanov a zodpovednosť za skutky! No všetci kandidáti sa snažia zaujať práve takýchto občanov, aby sa pokúsili o niečo, čo aj tak nedokážu! A. Prečo vystúpil jeden zo zakladateľov EU? Netreba pokračovať a trpieť, ale byť [...]

Nie 5 výstrelov , ale 1 + 4 ?

20.05.2024

Mohlo to byť tak, že heslo na pokyn k streľbe, bolo ,, Robo…..!“, aby Juraj C. vytiahol zbraň, zamieril a 1-krát vystrelil, ale ďaľšie štyry výstreli za sebou išli zo zbrane najbližšieho ochrankára nášho premiéra? Je to možno dosť konšpiratívne , ale kedy nám vysvetlia možnú , pravdivú verziu , ako a prečo skutočne k tomúto činu , došlo? [...]

Bude po atentáte amnestia?

19.05.2024

Má požiar na Dunaji, niečo spoločné so Smerom? Na ochranu slovenskej demokracie, by to bol veľmi odvážny krok, ako zabrániť opozičným politickým stranám ,,vidieť iba svoj názor či svoju pravdu“ a pokropiť ich jemnými zimomriavkami. Kto , ak by bola amnestia, bude prepustený z väzby a dostane slobodu? Bude to odplata za cenzúru, keď nie je nikde žiadna kontróla? [...]

Belgium Ukraine

ONLINE: Biely dom nevyslyšal Zelenského, nedovolí používať zbrane od USA na ruskom území

29.05.2024 06:25

Spojené štáty americké stále nedovoľujú použitie zbraní, ktoré dodali Ukrajine, na ruskom území.

Taiwan, Laj Čching-te

Bránili by Taiwanci svoju krajinu pred Čínou? Expert vysvetlil aj to, či by to urobili USA

29.05.2024 06:00

Politológ Lev Nachman z National Chengchi University v Tchaj-peji hovorí aj o tom, či Čína už v určitom zmysle Taiwan stratila.

Bolívia, koronavírus, festival

Štát zlyhal pri riadení pandémie, tvrdia kontrolóri: vakcín bolo priveľa, rúška drahé. Čo na to WHO?

29.05.2024 06:00

Pandemické zmluva, ktorá by mala predchádzať chaosu znie ako dobrý nápad, z radov kritikov sa ozývajú hlasy, ktoré hovoria o farmakologickej lobby.

Rod Stewart

Nestarnúca legenda Rod Stewart spravil v Bratislave veľkú šou. Pozrite si zábery z jeho vystúpenia

29.05.2024 05:00

Zábery z koncertu zachytil mReportér Marián Hrnčiar.