Spojme sa a vyhráme všetci 5. diel

Závisť Slovákov je ohromná, všetko by chceli, ale priložiť ruku k dielu sa im zdá nemoderné, zastarané až socialistické. Nedokážu pochopiť, že niekedy si ľudia zveľaďovali nie len svoje dvory, ale aj okolie bez nároku na honorár alebo mzdu. Vedeli, že to robia pre seba a pod tým sa ukrývalo , pre nás pre všetkých.

Dnes , keď nemajú istotu, čo za to, ani nevstanú z postele. Hanbou, ale zároveň aj skutočnou tvárou Slovákov, bol protest v sobotu 11.7.2020 pred Úradom vlády. Tam si závideli organizátorky účasť občanov na zorganizovanom proteste a výčitkami sa osočujú na fb ešte aj dnes.

Spojme sa a vyhráme všetci 3. diel

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Pritom je dôležité riešiť Matelka, ktorý nám tu škodí a ešte škodiť riadne bude.

Matovičova vláda uvažuje XV. diel. necháme ľudí povinne zaočkovať a skapať ?

Vedia štrajkovať občania voliči alebo si myslia , že ÁNO?

video : ( čo nás tu ešte čaká ?)

Apostata Papež František Bergoglia

Uverejnil používateľ Marek Pechar Bartoš Nedeľa 31. marca 2019

Prečo nemôže Slovensko mať príjemnejšie starosti?

https://www.forbes.sk/rebricek-toto-je-13-najstastnejsich-krajin-sveta-na-cele-uz-nie-su-dani/

 

Matovičova vláda uvažuje o II. diel. . . . . . . ideme národu ukázať, ako sa môže mať, ak to chce!

Matovičova vláda uvažuje XIII. diel . . . . Ako vytvoriť vlastnú menu a zabezpečiť ekonomicky Slovensko bez zadlžovania?

Matovičova vláda uvažuje o potrebách občanov III. diel. . . . . . Materská dovolenka 7 rokov

Matovičova vláda uvažuje o téme IV. diel . . . . . Dôchodok , staroba, odpočinok , malo by sa to pomenovať , , šťastný život seniora”?

Posledná vôľa zanikne a dedičstvo si budete musieť zaslúžiť !

Matovičova vláda uvažuje o retribučnom zákone ?

 

Spojme sa a vyhráme všetci 4. diel

Životopis . . . . .

13.05.2026

Paľko Sprostučký , mal otca, ktorý bol už štvornásobný vdovec a ešte sa raz oženil a narodil sa im posledný potomok, Palko. Dedina si ho pomenovala ,,od kohútuv“ , preto že sa jeho otec toľkokrát oženil a s každou mal deti . Všetci súrodenci ako dospeli, odišli z domu za prácou alebo po svadbe , každý túžil po vlastnom. Tak na Paľka, ako na najmladšieho [...]

Kde sú sľuby politika, ktorý získal nové ministerstvo A STíCHOL s hĺbkovým auditom ?

12.05.2026

video: Ing. Rudolf Huliak . Ministerstvo cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky vzniklo s jasným cieľom zlepšiť súčasný stav cestovného ruchu a športu na Slovensku. Naše hlavné poslanie je priniesť viac finančných prostriedkov do týchto oblastí, zvýšiť ich úroveň, zaviesť systematický prístup k financovaniu a zvýšiť príjmy z cestovného [...]

Koľko bodov z PVV IOUP už má prebratých koalícia ?

12.05.2026

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu , má len 11 bodov, ALE ku každému bodu bolo dopodrobna napísaných 100 článkov s podrobným riešením a postupom,ako sa dá všetko dokázať a v krátkom čase dosiahnuť ! Od roku 2010 nebola otázka, na ktorú by sme nevedeli odpovedať a nikto nedokázal Program zmeniť alebo zdokonaliť. Už v roku 2016 [...]

Hormuzský prieliv, lode, Reuters, NEPOUZIVAT

VIDEO: Zúfalstvo, pri Hormuze sa potĺkajú bezradné lode. Irán zatiaľ rozšíril zónu kontroly o stovky kilometrov

14.05.2026 01:00

Kontrola Hormuzského prielivu je pre Irán dlhodobý strategický cieľ, nádejajú sa, že by tak zarobili dvakrát viac než na predaji ropy.

Aupark, prístavba, zelená stena,

Lúpež ako z filmu v Bratislave: Neznámy páchateľ rozbil vitrínu a odniesol si šperky

13.05.2026 22:20

Polícia sa v tejto súvislosti obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc.

Posledné objatie Nicolasa Sarkozyho a jeho manželky Carly Bruni-Sarkozy.

Sarkozymu hrozí tvrdý pád: prokuratúra žiada sedem rokov väzenia a zákaz návratu do politiky

13.05.2026 21:38

V kauze financovania kampane Líbyou žiadajú pre francúzskeho exprezidenta väzenie.

netanjahu

Tajná schôdzka počas vojny s Iránom. O čom Netanjahu rokoval s lídrom Emirátov?

13.05.2026 21:15

Schôdzka sa podľa agentúry Reuters konala koncom marca a trvala niekoľko hodín.