Nepotrebujeme hotovosť, keď máme vlastnú banku !

Politici a politické strany si robia už teraz volebnú kampaň a vytvárajú záujem o voličov, ktorí sa zhromažďujú na námestiach, aby vyjadrili nespokojnosť s vládou Matoviča. Média propagujú znova politiku, ktorá má dať šancu rozdelenej strane Smer. Korporácia zbroja proti starým ľuďom a mladí ľudia, ktorí zastupujú konzumnú spoločnosť fandia trendu a veria informáciám z médií.

tu je video:

https://www.facebook.com/2O9779/videos/2639554349649839/

Dôchodcovia musia čeliť  proti konzumnej spoločnosti a nevedia zdravo posúdiť, kto chce pre nich dôstojný život a kto ich manipuluje. Občania, ktorí majú pred dôchodkom a ich vek je nežiaduci, sa stávajú na pracoviskách šikanovaní, týraní zo strany zamestnávateľov alebo mobbovaní od kolegov, ktorí si chránia príjem v zamestnaní. Pomohol by všetkým nový Úrad pre šikanovaných?

Ľudia rozhodli o . . . .

 

https://www.mobbing-bossing.eu/inpage/nazov/?fbclid=IwAR32Dc6mZ9FZUXZyUNMnUbOMjoiu5hiNZcAjc8qAeXyBYY5EuWzOI5K_gDM

 

Úrad pre šikanovaných , to je vznikajúca politická strana Únia Štátnej Starostlivosti, ktorá chce aj zmeniť systém na novú spoločnosť a zmeniť parlament na Úrad Štátnej Starostlivosti.

Plno rečí o spravodlivosti , ale výsledok žiadny

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Streda 24. júna 2020

Únia Štátnej Starostlivosti  má záujem o všetkých, ktorí chcú rokovať o potrebách občanov a riešeniach k náprave.

. . . bude nám sponzor Matovičova vláda?

Je mi ľúto slovenského národa ako trpí

Tu video 3-krát:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Streda 24. júna 2020

Program Únie Štátnej Starostlivosti  je zameraný na vytvorenie vlastnej digitálnej meny, čím predbehneme plány EU, ale zrušíme dane a ponecháme len jednu daň z prevodu. Zároveň opustíme banky oligarchov a tak odstránime nastavením bodu 1. Z programu  Únie Štátnej Starostlivosti  zrušenie štátneho dlhu a všetkých dlhov , ktoré občania získali bezprávnym riadením politikov počas demokratického vývoja na Slovensku. Novovytvorená kontrola zaistí každému občanovi dôstojný život a prácu s veľmi dobrým platom. Týmto počinom sa štáty v okolí dozvedia o nami ponúkanej ekonomickej spolupráci a vytvorí sa konfederácia štátov, s ktorými môžeme obchodovať. Medzinárodný menový fond bude ohrozený , ale je možné, že vyradený a mocní bankári a korporácie poisťovní padnú ,,na hubu“. Už nikdy nebudú nikdy na Slovensku chýbať peniaze a rozvoj pôjde rýchlejšie.

Občania sa všetko môžu dozvedieť na konferencií v novembri, ktorú uskutoční Inštitút Ochrany Ústavných Práv.

Napríklad:

Bártrový obchod so Španielskom, ktorý môže pre Slovensko priniesť nový spôsob elektromagnetickej energie a zmodernizovať fabriky na ekologické, výmenou za 500 tisíc väzňov, ktorí rozkrádali Slovensko a pomáhali získať násilnou formou moc pre určitých politikov.

Čo nás čaká do konca roka 2020?

tu je video :

. . . a práve preto, nie je vhodný čas na predčasné voľby !

100 dní porušuje vláda zákon ?

Všetko sa dá ak sa chce !

30.04.2026

,, Fúrik “ , to platí hlavne pre Teba ! Toto ( dolu ) je všetko na ochranu zlodejov a potomkov moci , za každú cenu ochrániť nakradnuté ! Keď že sú aj taký ako Ty ,, K…I“ , na takých platí aj niečo iné! Valašky, sekery, nože, nahlásené bomby a vtedy sa snažia , ale inak si myslia, že sa im nič nemôže stať, keď majú na obranu takých platených [...]

Nezmyselnosti v náboženstvách & realita !

30.04.2026

Už si to začali všímať aj mocní sveta! Nahliadajú alebo chcú nahliadnuť do majetku cirkvi ! Čo im najviac prekáža a načo majú zálusk ? Na všetko , čo dostali darom a nemuseli platiť daň ? Veď dar je dobrovoľný , nie povinný ( skoro ako pri covidovom očkovaní, že ? Stačilo si prečítať pred očkovaním tlačivo, ktoré ste asi pred očkovaním ani nevideli ,, cha cha [...]

Žaloba na parlament a všetky K. . . . . . y !

30.04.2026

Žalovaní ( NRSR) https://www.nrsr.sk/web/?SectionId=60, Robert Kaliňák Podpredseda vlády a minister obrany SR Ministerstvo obrany SR Denisa Saková Podpredsedníčka vlády a ministerka hospodárstva SR Ministerstvo hospodárstva SR Tomáš Taraba Podpredseda vlády a minister životného prostredia SR Ministerstvo životného prostredia SR Tomáš Drucker poverený riadením Úradu [...]

ta3

Koniec éry tandemu Fico – Orbán? Budúcnosť slovensko-maďarských vzťahov je neistá

30.04.2026 18:00

Podľa politológov sa zdá, že dlhoročné obdobie relatívnej stability a názorovej zhody medzi Bratislavou a Budapešťou môže vystriedať nová éra napätia.

Petr Pavel, Petr Macinka

Prezident Pavel neuspel: Polícia odmietla stíhať ministra za „pálenie mostov“

30.04.2026 18:00

Národná centrála proti organizovanému zločinu oficiálne odložila vyšetrovanie kontroverzných textových správ.

SR Bratislava TK SPPK PPA platby priama podpora 2024 2025 BAX

Šéf poľnohospodárskej komory končí: Andrej Gajdoš oznámil odchod z čela SPPK

30.04.2026 17:49

„Verím, že ten, čo príde po mne, bude lepším predsedom, než som bol ja,“ uviedol Gajdoš.