Založ si blog

Ľudia rozhodli o . . . .

Chcete sa k nám pridať ? Vieme napraviť akýkoľvek dlh Slovenska a zabezpečiť každému občanovi žijúcemu na Slovensku aj dôstojný život! Tak neváhajte a poďte s nami okamžite spoločne riešiť tento problém.  Na demokratickom rozkrádaní sa už pre určité skupiny ľudí zaistil majetok 1000 miliard a toľko sa aj rozkradlo. Chcete čakať ? A na čo ?

tu je video :

Milan Mazurek – Matovič slúži bankám a miliardárom

BANKY NA KRÍZE ROZPRÁVKOVO ZAROBIA! IBA VĎAKA MATOVIČOVI!Igor Matovič len minulý týždeň slávnostne odprezentoval "prevratnú" dohodu s bankami, ktorým vlastne odpustil bankový odvod, výmenou za prísľub väčších investícií do Slovenskej ekonomiky. Bankový odvod v hodnote približne 300 miliónov eur tak neposilní štátny rozpočet, ale ostane nenažratým bankárom na nové jachty a ostrovy.Zhrňme si, v akom stave sú banky pôsobiace na Slovensku a ako "doplácajú" na krízu:- Len v minulom roku dosiahli neuveriteľných 643 miliónov eur čistého zisku,- Vláda im darovala úžasnú možnosť zarobiť ešte viac vďaka úrokom, ktoré si účtujú aj za mesiace odložených splátok,- Následne vláda umožnila ľuďom, ktorým zakázala podnikať, vziať si tzv. "zvýhodnený" úver v komerčných bankách, ktorým za tieto úvery ručí štátnym rozpočtom,- Banky zásadne navýšili poplatky za bežné služby (a určite ich neznížia),- Vláda oficiálne žiadala ľudí, aby platili kartami miesto hotovosti, čím bankám navýšila ich príjmy z každej tejto platby,- Matovič im odpustil bankový odvod, a teda im ostane približne o 300 miliónov eur viac.Zhrnuté a podčiarknuté… Táto kríza je pre banky ako ušitá a naša servilná vláda ich necháva zodrať z ľudí kožu a váľať sa v rozprávkovom bohatstve, zatiaľ čo ľuďom dáva doslova smiešnu "pomoc".

Uverejnil používateľ Milan Mazurek – poslanec NR SR Štvrtok 11. júna 2020

Poslanec Milan Mazurek rozpráva pekne, ale tiež nepovie všetko a občanom voličom ,, narovinu“. Prečo ? https://ives.minv.sk/rez/registre/pages/detailps.aspx?id=153101

 

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Koľko rokov bola pani poslankyňa Záborská europoslankyňou ,  čo tam pre Slovensko dokázala? Toľké roky stále ta istá téma a nakoniec stačilo , aby išla na koberec Matovičovi a zmenila názor ?

Poslankyňa Anna Záborská sa stala spolupáchateľkou zla

tu je video :

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Pondelok 15. júna 2020

Násilne umlčované pravdy

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Matovičova vláda uvažuje o retribučnom zákone ?

Ani vedci nie sú imúnni voči konšpiračným teóriám.

Ako sú platné rozhodnutia premiéra Igora Matoviča

A takto to dopadne, keď vo vláde chýbajú odborníci!

tu je video :

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Susko,

Susko nepredpokladá potrebu ďalšej mimoriadnej schôdze NR SR k Trestnému zákonu

25.07.2024 19:36

Má za to, že zásadné pripomienky Európskej komisie boli už do zákona zapracované.

Peter Gregor, pilot, veliteľ letky

Nové stíhačky F-16 zmenili mentalitu v armáde, hovorí veliteľ letky. Prezradil, v čom ho prekvapili americké základne

25.07.2024 18:48

Prvé dve zo 14 amerických stíhačiek F-16 Block 70 sú už v Kuchyni.

Skalka, lyžiarske stredisko

Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom: Padol verdikt v prípade lyžiara, ktorý usmrtil chlapca v Oščadnici

25.07.2024 18:25

Mladík bol jedným z aktérov tragickej lyžiarskej zrážky v lyžiarskom stredisku Veľká Rača - Oščadnica, po ktorej zomrel osemročný Alex.

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?