Založ si blog

Je mi ľúto slovenského národa ako trpí

Úrad Štátnej Starostlivosti príjme neobmedzený počet členov so slovenským Občianskym preukazom, aj prisťahovalcov s platným europasom.

Úrad Štátnej Starostlivosti ponúka príjem, prácu, dôchodky a plno benefitov na úrovni dôstojného života. Úrad Štátnej Starostlivosti príjme členov od 15 do 21 rokov, od 22 do 55 rokov a od 55 rokov a starších.

Všetko čo Úrad Štátnej Starostlivosti ponúka splní do 5 rokov, ale aj skôr, záleží od počtu zaregistrovaných členov. Úrad Štátnej Starostlivosti členské príspevky a ani vstupné príspevky neeviduje a nepožaduje.

Prihlášku si môžete stiahnuť na fb: https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79  , kde sa prihlasujete pomocou registrácie do Únie Štátnej Starostlivosti, ktorú po vytlačení vypíšte a zašlite na adresu štatutára, ktorá je na podpisovom hárku na fb: https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79 .

K registrácii priložte doklad od notára a overení podpisu. Pokiaľ registrovaným členom vyhovieme, riešime ich pracovnoprávne spory a poradenstvo zadarmo!

Ľudia rozhodli o . . . .

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

O tom, ktorý zákon je porušovaný, môže rozhodovať len dopredu určená osoba ?

tu je video :

CEZ POŠLAPANÉ ĽUDSKÉ OSUDY K SVOJÍM POLITICKÝM AMBÍCIAM-(

TUPELO V PRIAMOM PRENOSE!!!🤣🤣🤣TU PEKNE VIDÍME, ŽE TÍTO ĽUDIA SÚ SCHOPNÍ VYRÁBAŤ SENZÁCIE NA ÚKOR ĽUDSKÝCH OSUDOV, AJ TAM, KDE NIE SU.SMUTNÉ JE, ŽE NAKA ASISTOVALA…JDU BLEJT VELEBNOSTI!!!

Uverejnil používateľ Neverím falošným politikom Pondelok 15. júna 2020

názor občanov z fb.

Neverím falošným politikom

  1. júna o 9:06

,,TUPELO V PRIAMOM PRENOSE!!!🤣🤣🤣
TU PEKNE VIDÍME, ŽE TÍTO ĽUDIA SÚ SCHOPNÍ VYRÁBAŤ SENZÁCIE NA ÚKOR ĽUDSKÝCH OSUDOV, AJ TAM, KDE NIE SU.SMUTNÉ JE, ŽE NAKA ASISTOVALA…JDU BLEJT VELEBNOSTI!!!“

Je Remišová zlá bábka, zlá herečka, alebo zlá politická bábko-herečka?

Pani ministerka spravodlivosti, prečo si sudcovia ukladajú prípady obetí do šuflíka?

Pani poslankyňa Remišová, povedzte, kto je zodpovedný za zneužitie poslania matky

tu je video:

Budeme sa klaňať aj my?🤦‍♂️│Kulturblog

Budeme sa klaňať aj my?🤦‍♂️│ZDIEĽAJTEV USA pretrvávajú protesty. Okrem výtržností obrovského charakteru si belosi hromadne povedali, že sa svojim čiernym spoluobyvateľom budú klaňať a ospravedlňovať sa za svoje biele privilégia. 😓 Viac vo videu.Ukáž aj ty, že je úplne OK byť biely a kúp si náš odznak:https://www.obchod.kulturblog.sk/kategoria/doplnky/odznaky/odznak-je-ok-byt-biely/

Uverejnil používateľ Portál Kulturblog Štvrtok 11. júna 2020

 

 

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Susko,

Susko nepredpokladá potrebu ďalšej mimoriadnej schôdze NR SR k Trestnému zákonu

25.07.2024 19:36

Má za to, že zásadné pripomienky Európskej komisie boli už do zákona zapracované.

Peter Gregor, pilot, veliteľ letky

Nové stíhačky F-16 zmenili mentalitu v armáde, hovorí veliteľ letky. Prezradil, v čom ho prekvapili americké základne

25.07.2024 18:48

Prvé dve zo 14 amerických stíhačiek F-16 Block 70 sú už v Kuchyni.

Skalka, lyžiarske stredisko

Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom: Padol verdikt v prípade lyžiara, ktorý usmrtil chlapca v Oščadnici

25.07.2024 18:25

Mladík bol jedným z aktérov tragickej lyžiarskej zrážky v lyžiarskom stredisku Veľká Rača - Oščadnica, po ktorej zomrel osemročný Alex.

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?