Založ si blog

Prečo nie je kontrola, ktorá by politickým stranám, účasť vo voľbách povolila alebo zakázala ?

Kto , by mohol takúto kontrolu uskutočňovať? Najdôležitejší vo voľbách je volič! Najväčšie právo má volič, a to podľa článku 2 Ústavy Sr.! Ale, to by sa volič musel pozrieť na stránku Ministerstva vnútra, aby si porovnal aktuálny výpis politickej strany, ktorej chce dať dvoj hlas či spĺňa podľa zákona :
– existenciu politickej strany ( Upozornenie na povinnosti v súvislosti s novelou zákona č. 85/2005 Z.z. účinnou od 1. 1. 2019 )

 

https://www.minv.sk/?psph-uvod

 

video:

 

https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=640894874527933

 

 

– Ak sa tam nenachádza informácia, že štruktúra strany nemá minimálne 45 členov a spoločný názov koaličných strán nie je dohodnutý ( lebo inak musí mať každá strana 45 členov a v názve každá musí byť evidovaná) a ostane len názov strany, ktorá z inej strany členov prijala do koalície, tak tá prijatá strana musí zaniknúť!

video:

Kandidatku-SNS-posilni-predseda-strany-Narodna-koalicia-Rudolf-Huliak
takúto spoluprácu asi mediálne zablokujú!
https://www.topky.sk/cl/10/2524913/Kandidatku-SNS-posilni-predseda-strany-Narodna-koalicia-Rudolf-Huliak?fbclid=IwAR2HX_eo2CI5dyeonCjhwA3L6FFa-AlDJIZQH01cntDeCGPI-TLpC1z65f4

Ak toto nie je splnené, tak ako to bolo v predchádzajúcom volebnom období, ( kde všetko, čo sa podpísalo a vytvorilo, je právne neplatné) radšej takúto politickú stranu alebo zlepenec NEVOLIŤ !!

Chceme, aby boli všetci vinníci potrestaní?

 

Pomôžme si urýchlene jeden druhému – Slováci Slovákom s vlastným riešením, inak zanikneme !

 

Líder politickej strany Národná koalícia nezávislí kandidáti sa bojí , že verejnosť sa dozvie ako vlastných členov strany oklamal a klame !

 

Kto je , , brzdou“ v napredujúcej politickej strane Národná koalícika nezavislí kandidáti?

 

Úrad pre reguláciu sieťových odvetví dokazuje, že pácha trestný čin

 

Úradnícka vláda nie je žiadna „výhra“

 

Exposlankyňa parlamentu zvyšuje právne vedomie novinárom

 

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné

 

Koho nám novinári pošlú do parlamentu

 

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

 

 

Menová reforma tak či tak príde

08.06.2023

Slovenská republika môže medzinárodnou zmluvou, ktorá bola ratifikovaná a vyhlásená spôsobom ustanoveným zákonom, alebo na základe takej zmluvy preniesť výkon časti svojich práv na Európske spoločenstvá a Európsku úniu. Právne záväzné akty Európskych spoločenstiev a Európskej únie majú prednosť pred zákonmi Slovenskej republiky. Prevzatie právne záväzných [...]

Kto je skutočný „volič“ ?

07.06.2023

Každá osoba, ktorá dovŕšila osemnásť rokov a prešla testom ! Občania, ktorí testom neprejdú, uhradia všetky náklady za voľby! Kampaň si hradia strany samostatne . Otázka pre každého občana , ako test: ,, Do kedy budú občania Slovenska trpieť, na základe vášho rozhodnutia? “ Po zodpovedaní otázky, si ako volič vyberiete konkrétnu politickú stranu alebo žiadnu [...]

Inzerát

31.05.2023

Hľadám minimálne 10 poctivých ľudí z každého okresu Slovenska s minimálnym vekom 21 rokov, za účelom založenia poctivej politickej strany, ktorá zruší systém a navráti Slovensku rozkradnuté bohatstvo a rozkradnutý majetok. Nepoužívam témy a sľuby, ale riešenia a všetko podľa Ústavy slovenskej republiky a práva. Preferujúce strany sú právne bez nároku sa volieb [...]

migranti, Brodské , Kúty, hranica,

Krajiny Únie sa dohodli na migračnej reforme. O utečencov sa podelia alebo pomôžu inak

08.06.2023 23:50

Reforma počíta s povinnou solidaritou s krajinami, ktoré sú preťažené žiadateľmi o azyl, rovnako ako s rýchlejším vybavovaním neúspešných žiadostí.

Ukrajina, Cherson, záplava, priehrada

Voda zo zničenej priehrady Kachovka už nedokáže chladiť jadrovú elektráreň

08.06.2023 21:50, aktualizované: 22:33

Hladina vody klesla pod kritickú úroveň. Všetkých šesť reaktorov tejto elektrárne už bolo postupne odstavených.

automobilka PSA, Trnava

Čo ohrozuje 20 tisíc pracovníkov v automobilkách? Zákaz spaľovacích motorov to nie je

08.06.2023 20:36

Európsky parlament môže schválený zákaz spaľovacích motorov od roku 2035 ešte posunúť alebo zrušiť. Ako budú hlasovať naši europoslanci?

žralok

Po útoku žraloka v egyptskej Hurghade zomrel ruský občan

08.06.2023 19:50

Mladý muž mal žiť v Egypte dlhodobo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 494
Celková čítanosť: 7107959x
Priemerná čítanosť článkov: 14389x

Autor blogu

Kategórie