Ak sa volieb nezúčastní aspoň 2/3 oprávnených voličov, ostáva všetko postarom !

Politika na budúce roky pripravuje zmeny. Začína to nevinnou reklamou. ,,Prečo nemôže žiť človek bez obmedzení? Lebo chcem!“ ( odpovedá osoba na otázku)
Prečo sa majú stavať na Slovensku sanatória pre mentálne postihnutých? Lebo : Dnes to možno všetci budú vnímať ako hoax, ale ak sa to stane za 8 rokov alebo skôr skutočnosťou, už to nebude mať kto, dokázať! Budú všetci nesvojprávni a riadiť, ovládať nás budú mentálne postihnutí. K tomu nám pomôžu hlavne média!

Prečo nie je kontrola, ktorá by politickým stranám, účasť vo voľbách povolila alebo zakázala ?

 

Úrad pre reguláciu sieťových odvetví dokazuje, že pácha trestný čin

Nikdy nie je neskoro alebo, nič nie je stratené

Konečne má Slovensko vodcu, ktorý bojuje za každého občana?

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Koho nám novinári pošlú do parlamentu

Aký, by bol dnes kurz eura voči slovenskej korune ?

11.05.2026

Ako sa môže aj ten najchudobnejší občan na Slovensku, stať z večera do rána milionárom ? ( vytvorením ,,fámy“, že niekto sa chce pripojiť k Slovensku a bez opustenia EU len zmení EU na RVHP ! ) Prehľad od AI : Slovenská koruna (SKK) bola nahradená eurom (EUR) 1. januára 2009. Od tohto dátumu je výmenný kurz fixne stanovený a nemení sa. Platí nasledovný konverzný [...]

Porazí prezident Spojených štátov Donald Trump Ukrajinu, aby sa stal priamym susedom Ruska ?

10.05.2026

Z hľadiska moderného medzinárodného práva je násilné zabranie iného územia vojnou (anexia) nezákonné a zakázané. Základné piliere, ktoré toto konanie zakazujú, sú: Charta Organizácie Spojených národov (OSN): Článok 2 ods. 4 Charty OSN zakazuje hrozbu silou alebo použitie sily proti územnej celistvosti alebo politickej nezávislosti ktoréhokoľvek štátu. video. [...]

Je zbytočná ak nie je jediná ! ! !

08.05.2026

Načo treba, donekonečna upozorňovať ? Dnes máme vysoké dane , ALE Ho….o z nich v štátnej pokladnici, pretože skorumpovaní a vyškerení politici ( za to, že nám tu piniesli západnú vyspelú demokraciu na slovenský spôsob = oklamať ,ojebať, nedodať, utrápiť, rozkrádať, nachabrať, a podobne ) podpísali zmluvy, ktoré [...]

Philippines US Venezuela

Trump má zálusk na Venezuelu: Z krajiny s najväčšími zásobami ropy chce vraj urobiť štát USA

11.05.2026 20:08

Americký prezident vážne zvažuje, že by z Venezuely urobil 51. americký štát.

Ekonomické fórum Petrohrad, Gerhard Schroder, Putin

Putin vytiahol Schrödera a hovorí o mieri. Nemecký minister mu poslal ostrý odkaz

11.05.2026 19:56

Šéf Kremľa vyhlásil, že konflikt sa „blíži ku koncu“a navrhol bývalého nemeckého kancelára ako vhodného sprostredkovateľa rokovaní.

Trump

„Ani som to nedočítal.“ Trump zmietol iránsky návrh prímeria zo stola, označil ho za odpad

11.05.2026 18:47

Americký prezident naznačil, že prímerie s Iránom je tesne pred zrútením.