Založ si blog

Kto je , , brzdou“ v napredujúcej politickej strane Národná koalícika nezavislí kandidáti?

To, že niekoho pomenujem brzdou v napredujúcej politickej strane Národná koalícika nezavislí kandidáti ,nie je urážka, ak sa jedná o spoločné myšlienky a ciele strany a jej členov, urobiť a robiť niečo pre celé Slovensko a občanov Slovenska, a táto osoba brzdí jej rozvoj!
Ak chce ktorákoľvek politická strana na Slovensku občanom niečo sľubovať, musí najskôr mať všetko, čo občan môže kontrolovať, v poriadku, a to je hlavne platnosť politickej strany podľa zákona! Aby takáto strana mohla a mala právo šíriť svoje myšlienky a mala právo sa zúčastňovať na politickej kampani a komunálnych alebo, pre nás teraz dôležitých,parlamentných voľbách, musí spĺňať podmienky zákona 85/2005 a konkrétne §6,ktorý tvrdí:
,,Orgánmi strany sú najmä najvyšší, výkonný, rozhodcovský a revízny orgán. Každý orgán strany okrem štatutárneho orgánu musí mať najmenej troch členov, výkonný orgán strany musí mať najmenej deväť členov a najvyšší orgán strany musí mať najmenej 27 členov.

 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=491032773194213&set=a.102154278748733

 

(7)
Členom orgánu strany môže byť iba člen strany; člen výkonného orgánu strany nemôže byť členom rozhodcovského alebo revízneho orgánu strany, člen rozhodcovského orgánu strany nemôže byť členom revízneho orgánu strany.“

Ak ide o budúcnosť Slovenska , aktivita je na bode mrazu! Je to preto, že nikto ničomu nerozumie alebo všetkým je všetko jedno?
Možno práve preto, že všetky politické strany sa prezentujú rovnako a tak aj národ chápe všetko rovnako a povie si: ani vy tam nič nedokážete, lebo už od začiatku zavádzate a klamete!
Treba ponúknuť občanom niečo, čo ešte nepočuli,nevideli a vysvetlovať postup ako rýchlo to môže byť reálne a pravdivé a hlavne uskutočnené!

Musíme vyhrať voľby, či sa to niekomu páči alebo nie, a práve preto sa snažte!

video:

 

https://www.mojevideo.sk/video/2eeab/aka_zodpovednost_take_obete_.html

 

Ak , ale v politickej strane je brzda a možno nie jedna, a oni sami nemajú jasno ako to chcú dosiahnuť, potom sa názoru občanov nemožno čudovať!

Exposlankyňa parlamentu zvyšuje právne vedomie novinárom

video:

https://www.facebook.com/ingrudolfhuliak/videos/796406718563065

Nikdy nie je neskoro alebo, nič nie je stratené

video:

https://www.mojevideo.sk/video/2cfee/zasluzia_si_obcania_financne_utrpenie_alebo_odskodnenie_.html

 

Líder politickej strany Národná koalícia nezávislí kandidáti sa bojí , že verejnosť sa dozvie ako vlastných členov strany oklamal a klame !

 

video:

Konečne má Slovensko vodcu, ktorý bojuje za každého občana?

Navrhujú kandidáti do Euro parlamentu vystúpenie z EU a prečo ?

24.05.2024

Už sa mi nechce znova opakovať, aké je zbytočné voliť si europoslancov, keď sa nezmenilo to najdôležitejšie na Slovensku a to je myslenie občanov a zodpovednosť za skutky! No všetci kandidáti sa snažia zaujať práve takýchto občanov, aby sa pokúsili o niečo, čo aj tak nedokážu! A. Prečo vystúpil jeden zo zakladateľov EU? Netreba pokračovať a trpieť, ale byť [...]

Nie 5 výstrelov , ale 1 + 4 ?

20.05.2024

Mohlo to byť tak, že heslo na pokyn k streľbe, bolo ,, Robo…..!“, aby Juraj C. vytiahol zbraň, zamieril a 1-krát vystrelil, ale ďaľšie štyry výstreli za sebou išli zo zbrane najbližšieho ochrankára nášho premiéra? Je to možno dosť konšpiratívne , ale kedy nám vysvetlia možnú , pravdivú verziu , ako a prečo skutočne k tomúto činu , došlo? [...]

Bude po atentáte amnestia?

19.05.2024

Má požiar na Dunaji, niečo spoločné so Smerom? Na ochranu slovenskej demokracie, by to bol veľmi odvážny krok, ako zabrániť opozičným politickým stranám ,,vidieť iba svoj názor či svoju pravdu“ a pokropiť ich jemnými zimomriavkami. Kto , ak by bola amnestia, bude prepustený z väzby a dostane slobodu? Bude to odplata za cenzúru, keď nie je nikde žiadna kontróla? [...]

NRSR, parlament, poslanci

Prieskum: Voľby by v máji vyhral Smer, náskok pred druhým PS je minimálny

27.05.2024 20:10

Hranicu zvoliteľnosti by prekročila aj SNS a Republika.

nehoda, horná streda

Počas zásahu na D1 do nich vrazil kamión, dvaja hasiči zahynuli. Šutaj Eštok vyjadril rodinám sústrasť

27.05.2024 18:10, aktualizované: 21:40

Diaľnica bude podľa polície uzatvorená do obhliadky.

žilina, polícia,

Len 16-ročný mladík namieril BMW do skupiny ľudí, jeden človek skončil v nemocnici

27.05.2024 17:53

Vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Vlak v Podolínci zraziť malé dievčatko, doprava je smerom do Starej Ľubovne zastavená

27.05.2024 17:49

Dieťa malo utrpieť zranenia, ich rozsah nateraz nie je známy.