Založ si blog

Kto je , , brzdou“ v napredujúcej politickej strane Národná koalícika nezavislí kandidáti?

To, že niekoho pomenujem brzdou v napredujúcej politickej strane Národná koalícika nezavislí kandidáti ,nie je urážka, ak sa jedná o spoločné myšlienky a ciele strany a jej členov, urobiť a robiť niečo pre celé Slovensko a občanov Slovenska, a táto osoba brzdí jej rozvoj!
Ak chce ktorákoľvek politická strana na Slovensku občanom niečo sľubovať, musí najskôr mať všetko, čo občan môže kontrolovať, v poriadku, a to je hlavne platnosť politickej strany podľa zákona! Aby takáto strana mohla a mala právo šíriť svoje myšlienky a mala právo sa zúčastňovať na politickej kampani a komunálnych alebo, pre nás teraz dôležitých,parlamentných voľbách, musí spĺňať podmienky zákona 85/2005 a konkrétne §6,ktorý tvrdí:
,,Orgánmi strany sú najmä najvyšší, výkonný, rozhodcovský a revízny orgán. Každý orgán strany okrem štatutárneho orgánu musí mať najmenej troch členov, výkonný orgán strany musí mať najmenej deväť členov a najvyšší orgán strany musí mať najmenej 27 členov.

 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=491032773194213&set=a.102154278748733

 

(7)
Členom orgánu strany môže byť iba člen strany; člen výkonného orgánu strany nemôže byť členom rozhodcovského alebo revízneho orgánu strany, člen rozhodcovského orgánu strany nemôže byť členom revízneho orgánu strany.“

Ak ide o budúcnosť Slovenska , aktivita je na bode mrazu! Je to preto, že nikto ničomu nerozumie alebo všetkým je všetko jedno?
Možno práve preto, že všetky politické strany sa prezentujú rovnako a tak aj národ chápe všetko rovnako a povie si: ani vy tam nič nedokážete, lebo už od začiatku zavádzate a klamete!
Treba ponúknuť občanom niečo, čo ešte nepočuli,nevideli a vysvetlovať postup ako rýchlo to môže byť reálne a pravdivé a hlavne uskutočnené!

Musíme vyhrať voľby, či sa to niekomu páči alebo nie, a práve preto sa snažte!

video:

 

https://www.mojevideo.sk/video/2eeab/aka_zodpovednost_take_obete_.html

 

Ak , ale v politickej strane je brzda a možno nie jedna, a oni sami nemajú jasno ako to chcú dosiahnuť, potom sa názoru občanov nemožno čudovať!

Exposlankyňa parlamentu zvyšuje právne vedomie novinárom

video:

https://www.facebook.com/ingrudolfhuliak/videos/796406718563065

Nikdy nie je neskoro alebo, nič nie je stratené

video:

https://www.mojevideo.sk/video/2cfee/zasluzia_si_obcania_financne_utrpenie_alebo_odskodnenie_.html

 

Líder politickej strany Národná koalícia nezávislí kandidáti sa bojí , že verejnosť sa dozvie ako vlastných členov strany oklamal a klame !

 

video:

Konečne má Slovensko vodcu, ktorý bojuje za každého občana?

Menová reforma tak či tak príde

08.06.2023

Slovenská republika môže medzinárodnou zmluvou, ktorá bola ratifikovaná a vyhlásená spôsobom ustanoveným zákonom, alebo na základe takej zmluvy preniesť výkon časti svojich práv na Európske spoločenstvá a Európsku úniu. Právne záväzné akty Európskych spoločenstiev a Európskej únie majú prednosť pred zákonmi Slovenskej republiky. Prevzatie právne záväzných [...]

Kto je skutočný „volič“ ?

07.06.2023

Každá osoba, ktorá dovŕšila osemnásť rokov a prešla testom ! Občania, ktorí testom neprejdú, uhradia všetky náklady za voľby! Kampaň si hradia strany samostatne . Otázka pre každého občana , ako test: ,, Do kedy budú občania Slovenska trpieť, na základe vášho rozhodnutia? “ Po zodpovedaní otázky, si ako volič vyberiete konkrétnu politickú stranu alebo žiadnu [...]

Inzerát

31.05.2023

Hľadám minimálne 10 poctivých ľudí z každého okresu Slovenska s minimálnym vekom 21 rokov, za účelom založenia poctivej politickej strany, ktorá zruší systém a navráti Slovensku rozkradnuté bohatstvo a rozkradnutý majetok. Nepoužívam témy a sľuby, ale riešenia a všetko podľa Ústavy slovenskej republiky a práva. Preferujúce strany sú právne bez nároku sa volieb [...]

migranti, Brodské , Kúty, hranica,

Krajiny Únie sa dohodli na migračnej reforme. O utečencov sa podelia alebo pomôžu inak

08.06.2023 23:50

Reforma počíta s povinnou solidaritou s krajinami, ktoré sú preťažené žiadateľmi o azyl, rovnako ako s rýchlejším vybavovaním neúspešných žiadostí.

Ukrajina, Cherson, záplava, priehrada

Voda zo zničenej priehrady Kachovka už nedokáže chladiť jadrovú elektráreň

08.06.2023 21:50, aktualizované: 22:33

Hladina vody klesla pod kritickú úroveň. Všetkých šesť reaktorov tejto elektrárne už bolo postupne odstavených.

automobilka PSA, Trnava

Čo ohrozuje 20 tisíc pracovníkov v automobilkách? Zákaz spaľovacích motorov to nie je

08.06.2023 20:36

Európsky parlament môže schválený zákaz spaľovacích motorov od roku 2035 ešte posunúť alebo zrušiť. Ako budú hlasovať naši europoslanci?

žralok

Po útoku žraloka v egyptskej Hurghade zomrel ruský občan

08.06.2023 19:50

Mladý muž mal žiť v Egypte dlhodobo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 494
Celková čítanosť: 7107961x
Priemerná čítanosť článkov: 14389x

Autor blogu

Kategórie