Založ si blog

Líder politickej strany Národná koalícia nezávislí kandidáti sa bojí , že verejnosť sa dozvie ako vlastných členov strany oklamal a klame !

Na otázku,ktorú som poslal lídrovi politickej strany Národná koalícia nezávislí kandidáti, pánovi Rudolfovi Huliakovi, som nedostal od neho odpoveď, ale odpovedala jeho asistentka.
Otázka znela asi takto: Prečo do dnešného dňa právne strana Národná koalícia nezávislí kanditáti nespĺňa právne svoju ekzistenciu a to konkrétne podľa zákona 85/2005 §6 o politických stranách a hnutiach , čo znamená:
,,Orgánmi strany sú najmä najvyšší, výkonný, rozhodcovský a revízny orgán. Každý orgán strany okrem štatutárneho orgánu musí mať najmenej troch členov, výkonný orgán strany musí mať najmenej deväť členov a najvyšší orgán strany musí mať najmenej 27 členov.
(7)
Členom orgánu strany môže byť iba člen strany; člen výkonného orgánu strany nemôže byť členom rozhodcovského alebo revízneho orgánu strany, člen rozhodcovského orgánu strany nemôže byť členom revízneho orgánu strany.“

Kto je , , brzdou“ v napredujúcej politickej strane Národná koalícika nezavislí kandidáti?

 

Podľa tohto zákona musí byť v štruktúre strany minimálne 45 osôb a to z počtu členov, ktoré strana má, riadne evidovaných na Ministerstve vnútra Sr. Ak je táto podmienka splnená, tak strana môže presadzovať svoju volebnú kampaň a , čo je najdôležitejšie, môže sa angažovať v akýchkoľvek voľbách!
Čo to , ale znamená pre členov strany Národná koalícia nezávislí kanditáti ? Znamená to, že všetky návrhy členov strany Národná koalícia nezávislí kanditáti samusia prerokovať a tie,čo sa odsúhlasia sa zaradia doprogramu alebo riešení samotnej činnosti strany Národná koalícia nezávislí kanditáti , ale aj pre úpravu či zmenu stanov strany Národná koalícia nezávislí kanditáti . To znamená, že ak 2/3 zo 45 osôb štruktúry strany Národná koalícia nezávislí kanditáti povie áno, tak sa môže zmeniť aj líder alebo štatutár strany Národná koalícia nezávislí kanditáti !

Na moju otázku odpovedala asistentka takto:
Vážený pán Chlebík, buďte láskavý a prestaňte obťažovať predsedu NK/NEKA Ing. Rudolfa Huliaka , obťažovať svojimi neopodstatnenými požiadavkami. Výročná správa strany bola v plnom rozsahu predložená MVSR v zákonnej lehote. Jej obsah bude zverejnený na ministerskej stránke po jej riadnom preskúmaní a v dohľadnej dobe aj na našej stránke. Ak niečomu nerozumiete, zastavte sa na centrále , bude Vám to vysvetlené. Ďakujem za pochopenie. S pozdravom Tajomník NK/NEKA.

Nuž, neviem,komu to nie je viac jasné, ale možno sa zastavím a opýtam na túto otázku :
Ak povie líder strany Ing.Rudolf Huliak Národná koalícia nezávislí kanditáti , že nechce , aby parlamentné voľby vyhral Fico alebo Matovič či Heger, prečo sa proti vôli vlastných členov strany, ktorí tvrdia, že s SNS áno, ale bez Danka, ale to si pán líder strany Ing.Rudolf Huliak Národná koalícia nezávislí kanditáti , pozmenil a tvrdí s SNS áno ( ten zvyšok , ale bez Danka , zabudol vravieť).
Ako sa neplatná (zatiaľ) politická strana , kde je líder strany Ing.Rudolf Huliak Národná koalícia nezávislí kanditáti , môže spájať s neplatnými politickými stranami, lebo tiež nespĺňajú zákon 85/2005§6 o politických stranách a hnutiach podľa aktuálneho výpisu na MVSr, a to ešte s takou, čo ide do koalície práve s Ficom?

 

https://ives.minv.sk/rez/registre/pages/detailps.aspx?id=208014&fbclid=IwAR1K0jpR-nwQhJcbwduQfu7oQZHDaPzFQuaPHwr-wJGV0lWKLL9qVa7I8uA

 

blokujú mi odpovede v debate, tak pre ostatných len toto:

Dajte prosím na vedomie kritikom !

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

 

Nie 5 výstrelov , ale 1 + 4 ?

20.05.2024

Mohlo to byť tak, že heslo na pokyn k streľbe, bolo ,, Robo…..!“, aby Juraj C. vytiahol zbraň, zamieril a 1-krát vystrelil, ale ďaľšie štyry výstreli za sebou išli zo zbrane najbližšieho ochrankára nášho premiéra? Je to možno dosť konšpiratívne , ale kedy nám vysvetlia možnú , pravdivú verziu , ako a prečo skutočne k tomúto činu , došlo? [...]

Bude po atentáte amnestia?

19.05.2024

Má požiar na Dunaji, niečo spoločné so Smerom? Na ochranu slovenskej demokracie, by to bol veľmi odvážny krok, ako zabrániť opozičným politickým stranám ,,vidieť iba svoj názor či svoju pravdu“ a pokropiť ich jemnými zimomriavkami. Kto , ak by bola amnestia, bude prepustený z väzby a dostane slobodu? Bude to odplata za cenzúru, keď nie je nikde žiadna kontróla? [...]

Prečo, by každý občan Slovenska mal dostať, na platobný účet v slovenskej banke , odmenu 300. 000 euro ?

13.05.2024

Matovič nedokázal ani 500,- euro vyplatiť, nie to ešte sľúbené Fiat -ky darovať voličom! Lebo ak niečo, niekde obkukal,chýbal mu už len detail, a to prísť nato, ako to dosiahnuť! Každý občan Slovenska, by mal dostať, na platobný účet v slovenskej banke , odmenu 300.000 euro preto, aby si mohol z nej zaplatiť a zaobstarať tak vlastnú elektrickú energiu a nemusel platiť [...]

SR NRSR 12. schôdza zasadnutie BAX

Upokojiť atmosféru a neeskalovať! Aká je cesta k zmiereniu po atentáte?

21.05.2024 19:00

Zhodne odsudzujeme tých, ktorí cez atentát mobilizujú proti druhému táboru, či tých, ktorí ho ticho schvaľujú. Nájdeme (ďalšie) riešenia? Zapojte sa do pokračovania diskusie!

NRSR, parlament, poslanci

Poslanci schválili rozsiahle zmeny v zákone o Fonde na podporu umenia

21.05.2024 18:22

O poskytnutí peňazí z Fondu na podporu umenia bude po novom rozhodovať rada fondu.

medveď

Pre výskyt medveďa sa bude po novom vyhlasovať mimoriadna situácia. Parlament schválil aj riešenia na jeho elimináciu

21.05.2024 18:03

Poslanci Národnej rady prijali zrýchlene novelizáciu zákona o ochrane prírody a krajiny, ako aj o novelu zákona o civilnej ochrane obyvateľstva.

Kaliňák, Šutaj Eštok,  Gašpar

Otázka komplicov atentátnika je otvorená. Jeho profil na Facebooku vymazala Meta, ale obsah bol podľa Šutaja Eštoka zmazaný skôr

21.05.2024 17:34, aktualizované: 19:07

Polícia naďalej pracuje aj s verziou, že atentátnik mal komplicov. Naznačil to minister Šutaj Eštok. Povedal, že sa javí, že nešlo o jedného útočníka.