Založ si blog

Líder politickej strany Národná koalícia nezávislí kandidáti sa bojí , že verejnosť sa dozvie ako vlastných členov strany oklamal a klame !

Na otázku,ktorú som poslal lídrovi politickej strany Národná koalícia nezávislí kandidáti, pánovi Rudolfovi Huliakovi, som nedostal od neho odpoveď, ale odpovedala jeho asistentka.
Otázka znela asi takto: Prečo do dnešného dňa právne strana Národná koalícia nezávislí kanditáti nespĺňa právne svoju ekzistenciu a to konkrétne podľa zákona 85/2005 §6 o politických stranách a hnutiach , čo znamená:
,,Orgánmi strany sú najmä najvyšší, výkonný, rozhodcovský a revízny orgán. Každý orgán strany okrem štatutárneho orgánu musí mať najmenej troch členov, výkonný orgán strany musí mať najmenej deväť členov a najvyšší orgán strany musí mať najmenej 27 členov.
(7)
Členom orgánu strany môže byť iba člen strany; člen výkonného orgánu strany nemôže byť členom rozhodcovského alebo revízneho orgánu strany, člen rozhodcovského orgánu strany nemôže byť členom revízneho orgánu strany.“

Kto je , , brzdou“ v napredujúcej politickej strane Národná koalícika nezavislí kandidáti?

 

Podľa tohto zákona musí byť v štruktúre strany minimálne 45 osôb a to z počtu členov, ktoré strana má, riadne evidovaných na Ministerstve vnútra Sr. Ak je táto podmienka splnená, tak strana môže presadzovať svoju volebnú kampaň a , čo je najdôležitejšie, môže sa angažovať v akýchkoľvek voľbách!
Čo to , ale znamená pre členov strany Národná koalícia nezávislí kanditáti ? Znamená to, že všetky návrhy členov strany Národná koalícia nezávislí kanditáti samusia prerokovať a tie,čo sa odsúhlasia sa zaradia doprogramu alebo riešení samotnej činnosti strany Národná koalícia nezávislí kanditáti , ale aj pre úpravu či zmenu stanov strany Národná koalícia nezávislí kanditáti . To znamená, že ak 2/3 zo 45 osôb štruktúry strany Národná koalícia nezávislí kanditáti povie áno, tak sa môže zmeniť aj líder alebo štatutár strany Národná koalícia nezávislí kanditáti !

Na moju otázku odpovedala asistentka takto:
Vážený pán Chlebík, buďte láskavý a prestaňte obťažovať predsedu NK/NEKA Ing. Rudolfa Huliaka , obťažovať svojimi neopodstatnenými požiadavkami. Výročná správa strany bola v plnom rozsahu predložená MVSR v zákonnej lehote. Jej obsah bude zverejnený na ministerskej stránke po jej riadnom preskúmaní a v dohľadnej dobe aj na našej stránke. Ak niečomu nerozumiete, zastavte sa na centrále , bude Vám to vysvetlené. Ďakujem za pochopenie. S pozdravom Tajomník NK/NEKA.

Nuž, neviem,komu to nie je viac jasné, ale možno sa zastavím a opýtam na túto otázku :
Ak povie líder strany Ing.Rudolf Huliak Národná koalícia nezávislí kanditáti , že nechce , aby parlamentné voľby vyhral Fico alebo Matovič či Heger, prečo sa proti vôli vlastných členov strany, ktorí tvrdia, že s SNS áno, ale bez Danka, ale to si pán líder strany Ing.Rudolf Huliak Národná koalícia nezávislí kanditáti , pozmenil a tvrdí s SNS áno ( ten zvyšok , ale bez Danka , zabudol vravieť).
Ako sa neplatná (zatiaľ) politická strana , kde je líder strany Ing.Rudolf Huliak Národná koalícia nezávislí kanditáti , môže spájať s neplatnými politickými stranami, lebo tiež nespĺňajú zákon 85/2005§6 o politických stranách a hnutiach podľa aktuálneho výpisu na MVSr, a to ešte s takou, čo ide do koalície práve s Ficom?

 

https://ives.minv.sk/rez/registre/pages/detailps.aspx?id=208014&fbclid=IwAR1K0jpR-nwQhJcbwduQfu7oQZHDaPzFQuaPHwr-wJGV0lWKLL9qVa7I8uA

 

blokujú mi odpovede v debate, tak pre ostatných len toto:

Dajte prosím na vedomie kritikom !

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

 

Menová reforma tak či tak príde

08.06.2023

Slovenská republika môže medzinárodnou zmluvou, ktorá bola ratifikovaná a vyhlásená spôsobom ustanoveným zákonom, alebo na základe takej zmluvy preniesť výkon časti svojich práv na Európske spoločenstvá a Európsku úniu. Právne záväzné akty Európskych spoločenstiev a Európskej únie majú prednosť pred zákonmi Slovenskej republiky. Prevzatie právne záväzných [...]

Kto je skutočný „volič“ ?

07.06.2023

Každá osoba, ktorá dovŕšila osemnásť rokov a prešla testom ! Občania, ktorí testom neprejdú, uhradia všetky náklady za voľby! Kampaň si hradia strany samostatne . Otázka pre každého občana , ako test: ,, Do kedy budú občania Slovenska trpieť, na základe vášho rozhodnutia? “ Po zodpovedaní otázky, si ako volič vyberiete konkrétnu politickú stranu alebo žiadnu [...]

Inzerát

31.05.2023

Hľadám minimálne 10 poctivých ľudí z každého okresu Slovenska s minimálnym vekom 21 rokov, za účelom založenia poctivej politickej strany, ktorá zruší systém a navráti Slovensku rozkradnuté bohatstvo a rozkradnutý majetok. Nepoužívam témy a sľuby, ale riešenia a všetko podľa Ústavy slovenskej republiky a práva. Preferujúce strany sú právne bez nároku sa volieb [...]

migranti, Brodské , Kúty, hranica,

Krajiny Únie sa dohodli na migračnej reforme. O utečencov sa podelia alebo pomôžu inak

08.06.2023 23:50

Reforma počíta s povinnou solidaritou s krajinami, ktoré sú preťažené žiadateľmi o azyl, rovnako ako s rýchlejším vybavovaním neúspešných žiadostí.

Ukrajina, Cherson, záplava, priehrada

Voda zo zničenej priehrady Kachovka už nedokáže chladiť jadrovú elektráreň

08.06.2023 21:50, aktualizované: 22:33

Hladina vody klesla pod kritickú úroveň. Všetkých šesť reaktorov tejto elektrárne už bolo postupne odstavených.

automobilka PSA, Trnava

Čo ohrozuje 20 tisíc pracovníkov v automobilkách? Zákaz spaľovacích motorov to nie je

08.06.2023 20:36

Európsky parlament môže schválený zákaz spaľovacích motorov od roku 2035 ešte posunúť alebo zrušiť. Ako budú hlasovať naši europoslanci?

žralok

Po útoku žraloka v egyptskej Hurghade zomrel ruský občan

08.06.2023 19:50

Mladý muž mal žiť v Egypte dlhodobo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 494
Celková čítanosť: 7107904x
Priemerná čítanosť článkov: 14388x

Autor blogu

Kategórie