Založ si blog

Pomôžme si urýchlene jeden druhému – Slováci Slovákom s vlastným riešením, inak zanikneme !

Členovia Inštitútu ochrany ústavných práv, sa za posledných päť rokov , stretli asi s každým lídrom koaličnej,opozičnej, ale aj neparlamentnej politickej strany a každý líder dostal otázku!
Prečo vedome klamete občanov a či už vedome alebo nevedome, právne páchate trestnú činnosť, porušovaním zákona? Neplatná politická strana nemôže podľa zákona sa zúčastňovať v parlamentných voľbách a následne riadiť štát, ak by vyhrala ! Toto sa tu deje, ale to je všetko vina občanov – voličov! Preto bude treba zabezpečiť obrovskú kontrolu,prísne tresty a hlavne prijať zodpovednosť za to, ako a koho a prečo volíme!

https://www.dostojneslovensko.eu/sk/zastavme-eu-who/766-29-3-2023-pred-prenesenim-nasej-narodnej-suverenity-na-who-prosim-citaj-a-informuj?fbclid=IwAR2iQfrZ4EDHi4QeFAMK7WnfgX5C4jl4dWGM8PGcl6nW3W5vDSPD3-z__H8

 

video:

 

Overujme si každú politickú stranu,aby sme vedeli ako a koho alebo prečo voliť!

https://www.minv.sk/?psph-uvod

Nestačí zahodiť ego, preto že pri spolupráci s ľuďmi, ktorí si myslia, že všetko vedia, narazíte na problém! Aký? Ak ukážete, že viac viete a problém viete lepšie riešiť ako skupina, ktorá Vás prijala na spoluprácu, stávate sa nepotrebný a je voči Vám vyvíjaný odpor závisti až nenávisti!
Príďte na 9.konferenciu Inštitútu ochrany ústavných práv do Bratislavy! Môžeme to stihnúť ešte pred dovolenkami ( skutoční vlastenci vedia, že to musíme stihnúť a potom môžeme dovolenkovať)
Nahláste počty do konca mája 2023 na ioup.riesenia@gmail.com , aby sme vybrali dostatočne veľký priestor.
Téma: Posledná reálna šanca zachrániť Slovensko!
Takto sa postupne z každého mesta a obce na Slovensku dozviete všetky skutočné riešenia a spoločne napravíme to , čo tu žiadne vlády nedokázali a nedokážu napraviť , ale to len preto, že nepovedia skutočnú pravdu občanom a nemajú vôľu skutočne občanom pomôcť lebo im ide len o mamonu.

https://vimeo.com/upfslovakia

U nás ani členské platiť nemusia a ak chcú, môžu dobrovoľne prispieť ľubovoľnou sumou.
IOUP účet: SK 8365 0000 0000 0020 560 144

Úradnícka vláda nie je žiadna „výhra“

Exposlankyňa parlamentu zvyšuje právne vedomie novinárom

Konečne má Slovensko vodcu, ktorý bojuje za každého občana?

Čas , ktorý sme predpovedali sa približuje, ale ktorá víťazná politická strana nasledujúcich parlamentných volieb si to uvedomuje?

Sabotáž, ktorú nikto nechce vidieť, prebieha online pred očami občanov

,,Kmíni“

Líder politickej strany Národná koalícia nezávislí kandidáti sa bojí , že verejnosť sa dozvie ako vlastných členov strany oklamal a klame !

Kto je , , brzdou“ v napredujúcej politickej strane Národná koalícika nezavislí kandidáti?

Drahí spolupracovníci za zlikvidovanie systému

Doľava alebo do prava

Chceme . . . . . . .

Menová reforma tak či tak príde

08.06.2023

Slovenská republika môže medzinárodnou zmluvou, ktorá bola ratifikovaná a vyhlásená spôsobom ustanoveným zákonom, alebo na základe takej zmluvy preniesť výkon časti svojich práv na Európske spoločenstvá a Európsku úniu. Právne záväzné akty Európskych spoločenstiev a Európskej únie majú prednosť pred zákonmi Slovenskej republiky. Prevzatie právne záväzných [...]

Kto je skutočný „volič“ ?

07.06.2023

Každá osoba, ktorá dovŕšila osemnásť rokov a prešla testom ! Občania, ktorí testom neprejdú, uhradia všetky náklady za voľby! Kampaň si hradia strany samostatne . Otázka pre každého občana , ako test: ,, Do kedy budú občania Slovenska trpieť, na základe vášho rozhodnutia? “ Po zodpovedaní otázky, si ako volič vyberiete konkrétnu politickú stranu alebo žiadnu [...]

Inzerát

31.05.2023

Hľadám minimálne 10 poctivých ľudí z každého okresu Slovenska s minimálnym vekom 21 rokov, za účelom založenia poctivej politickej strany, ktorá zruší systém a navráti Slovensku rozkradnuté bohatstvo a rozkradnutý majetok. Nepoužívam témy a sľuby, ale riešenia a všetko podľa Ústavy slovenskej republiky a práva. Preferujúce strany sú právne bez nároku sa volieb [...]

migranti, Brodské , Kúty, hranica,

Krajiny Únie sa dohodli na migračnej reforme. O utečencov sa podelia alebo pomôžu inak

08.06.2023 23:50

Reforma počíta s povinnou solidaritou s krajinami, ktoré sú preťažené žiadateľmi o azyl, rovnako ako s rýchlejším vybavovaním neúspešných žiadostí.

Ukrajina, Cherson, záplava, priehrada

Voda zo zničenej priehrady Kachovka už nedokáže chladiť jadrovú elektráreň

08.06.2023 21:50, aktualizované: 22:33

Hladina vody klesla pod kritickú úroveň. Všetkých šesť reaktorov tejto elektrárne už bolo postupne odstavených.

automobilka PSA, Trnava

Čo ohrozuje 20 tisíc pracovníkov v automobilkách? Zákaz spaľovacích motorov to nie je

08.06.2023 20:36

Európsky parlament môže schválený zákaz spaľovacích motorov od roku 2035 ešte posunúť alebo zrušiť. Ako budú hlasovať naši europoslanci?

žralok

Po útoku žraloka v egyptskej Hurghade zomrel ruský občan

08.06.2023 19:50

Mladý muž mal žiť v Egypte dlhodobo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 494
Celková čítanosť: 7107969x
Priemerná čítanosť článkov: 14389x

Autor blogu

Kategórie