Založ si blog

Pomôžme si urýchlene jeden druhému – Slováci Slovákom s vlastným riešením, inak zanikneme !

Členovia Inštitútu ochrany ústavných práv, sa za posledných päť rokov , stretli asi s každým lídrom koaličnej,opozičnej, ale aj neparlamentnej politickej strany a každý líder dostal otázku!
Prečo vedome klamete občanov a či už vedome alebo nevedome, právne páchate trestnú činnosť, porušovaním zákona? Neplatná politická strana nemôže podľa zákona sa zúčastňovať v parlamentných voľbách a následne riadiť štát, ak by vyhrala ! Toto sa tu deje, ale to je všetko vina občanov – voličov! Preto bude treba zabezpečiť obrovskú kontrolu,prísne tresty a hlavne prijať zodpovednosť za to, ako a koho a prečo volíme!

https://www.dostojneslovensko.eu/sk/zastavme-eu-who/766-29-3-2023-pred-prenesenim-nasej-narodnej-suverenity-na-who-prosim-citaj-a-informuj?fbclid=IwAR2iQfrZ4EDHi4QeFAMK7WnfgX5C4jl4dWGM8PGcl6nW3W5vDSPD3-z__H8

 

video:

 

Overujme si každú politickú stranu,aby sme vedeli ako a koho alebo prečo voliť!

https://www.minv.sk/?psph-uvod

Nestačí zahodiť ego, preto že pri spolupráci s ľuďmi, ktorí si myslia, že všetko vedia, narazíte na problém! Aký? Ak ukážete, že viac viete a problém viete lepšie riešiť ako skupina, ktorá Vás prijala na spoluprácu, stávate sa nepotrebný a je voči Vám vyvíjaný odpor závisti až nenávisti!
Príďte na 9.konferenciu Inštitútu ochrany ústavných práv do Bratislavy! Môžeme to stihnúť ešte pred dovolenkami ( skutoční vlastenci vedia, že to musíme stihnúť a potom môžeme dovolenkovať)
Nahláste počty do konca mája 2023 na ioup.riesenia@gmail.com , aby sme vybrali dostatočne veľký priestor.
Téma: Posledná reálna šanca zachrániť Slovensko!
Takto sa postupne z každého mesta a obce na Slovensku dozviete všetky skutočné riešenia a spoločne napravíme to , čo tu žiadne vlády nedokázali a nedokážu napraviť , ale to len preto, že nepovedia skutočnú pravdu občanom a nemajú vôľu skutočne občanom pomôcť lebo im ide len o mamonu.

https://vimeo.com/upfslovakia

U nás ani členské platiť nemusia a ak chcú, môžu dobrovoľne prispieť ľubovoľnou sumou.
IOUP účet: SK 8365 0000 0000 0020 560 144

Úradnícka vláda nie je žiadna „výhra“

Exposlankyňa parlamentu zvyšuje právne vedomie novinárom

Konečne má Slovensko vodcu, ktorý bojuje za každého občana?

Čas , ktorý sme predpovedali sa približuje, ale ktorá víťazná politická strana nasledujúcich parlamentných volieb si to uvedomuje?

Sabotáž, ktorú nikto nechce vidieť, prebieha online pred očami občanov

,,Kmíni“

Líder politickej strany Národná koalícia nezávislí kandidáti sa bojí , že verejnosť sa dozvie ako vlastných členov strany oklamal a klame !

Kto je , , brzdou“ v napredujúcej politickej strane Národná koalícika nezavislí kandidáti?

Drahí spolupracovníci za zlikvidovanie systému

Doľava alebo do prava

Chceme . . . . . . .

Navrhujú kandidáti do Euro parlamentu vystúpenie z EU a prečo ?

24.05.2024

Už sa mi nechce znova opakovať, aké je zbytočné voliť si europoslancov, keď sa nezmenilo to najdôležitejšie na Slovensku a to je myslenie občanov a zodpovednosť za skutky! No všetci kandidáti sa snažia zaujať práve takýchto občanov, aby sa pokúsili o niečo, čo aj tak nedokážu! A. Prečo vystúpil jeden zo zakladateľov EU? Netreba pokračovať a trpieť, ale byť [...]

Nie 5 výstrelov , ale 1 + 4 ?

20.05.2024

Mohlo to byť tak, že heslo na pokyn k streľbe, bolo ,, Robo…..!“, aby Juraj C. vytiahol zbraň, zamieril a 1-krát vystrelil, ale ďaľšie štyry výstreli za sebou išli zo zbrane najbližšieho ochrankára nášho premiéra? Je to možno dosť konšpiratívne , ale kedy nám vysvetlia možnú , pravdivú verziu , ako a prečo skutočne k tomúto činu , došlo? [...]

Bude po atentáte amnestia?

19.05.2024

Má požiar na Dunaji, niečo spoločné so Smerom? Na ochranu slovenskej demokracie, by to bol veľmi odvážny krok, ako zabrániť opozičným politickým stranám ,,vidieť iba svoj názor či svoju pravdu“ a pokropiť ich jemnými zimomriavkami. Kto , ak by bola amnestia, bude prepustený z väzby a dostane slobodu? Bude to odplata za cenzúru, keď nie je nikde žiadna kontróla? [...]

Peter Pellegrini

Prieskum SANEP o dôvere k politikom: Len jednému viac ľudí dôveruje ako nedôveruje

30.05.2024 07:00

Zuzana Čaputová je stále v prvej trojke politikov s najväčšou dôverou, Ivan Korčok je na tom lepšie ako Michal Šimečka, vyplýva z prieskumu SANEP-u.

Európsky parlament / EP /

Prieskum SANEP po atentáte: Kto má najväčšiu šancu dostať sa do europarlamentu? Hore je to tesné

30.05.2024 07:00

Poslancov zo Slovenska do Európskeho parlamentu by podľa aktuálneho prieskumu spoločnosti SANEP poskladalo šesť politických strán.

Ruský útok, Charkov, požiar, hasiči, vojna na Ukrajine, hypermarket

ONLINE: Charkov bol opäť pod paľbou, bilancia úderu zo soboty sa vyšplhala na 19 mŕtvych

30.05.2024 06:10, aktualizované: 08:29

Ruská armáda opätovne zaútočila na Charkov, vypálila naň najmenej osem striel.

Litva, NATO

Rusi testujú hranice NATO v Pobaltí. Čo urobí Západ?

30.05.2024 06:00

Šéf Kremľa Vladimir Putin v roku 2016 vyhlásil, že sám nevie, kde sa končia hranice Ruska. Zároveň povedal, že to bol vtip. Smeje sa ešte niekto?