Založ si blog

Tento bod je dôležitý !

Prečo?

Nie je odvahou nastriekať na parlament nápis alebo urážať predstaviteľov štátu na mítingoch alebo v internetových reláciách, ale ani urážať v diskusií pod článkami blogérov. Ale! Dokázať nevďačnému , lenivému, nevedomému a zmanipulovanému národu stabilne ukazovať a obhajovať riešenia, aby sa slovenský národ konečne mohol mať dobre, ak to chce!

.Igor Matovič, počkaj, neutekaj.

Igor sa len letmo otočil a dvihol ruku na znak pozdravu.

Ahoj ponáhľam sa, mám robotu –  reagoval.

Márne som sa snažila ho zastaviť, rýchle kroky a už je na električkovom priecestí a rýchlo mizne v útrobách budovy ministerstva financií SR……

Igor Matovič: „. . . . ponáhľam sa, mám robotu. „

Video:

 

(https://www.youtube.com/watch?v=IsYsTccXt-0&t=198s )

Žiadny populistický politik, ani líder aktivistickej skupiny ( všetci sú zatiaľ rovnakí), ma neoslovil ( ak som im písal ani neodpovedal), že niečomu nerozumie, čo som doteraz napísal, ani nepotvrdil, že niečo potrebuje podrobnejšie vysvetliť. Myslím články s podrobnými postupmi a riešeniami. Je teda každému všetko jasné a zrozumiteľné?

Prečo si všetci myslíte, že ak sa na námestiach stretnete, že niečo vyriešite? Myslíte si, že ak ste spolu, máte väčšiu odvahu a nepriateľ sa zľakne? Ale to tak nie je!

Fico nepadol preto, že to chcel Matovič, ktorého ste si zvolili. To chceli mediálni zločinci, ktorí tvoria politiku ( a míľniky ), ktorú všetci odmietame, ale hlavne ratifikované podpísané zmluvy, kde aj v ,, Programe udržateľného rozvoja“ (Agenda 2030 pre udržateľný rozvoj ) je zmienka o tom, že systém treba udržať za akýchkoľvek podmienok ( alebo cenu).

Teda aj výmenou nových tvári v politike. Výmenou koalície za opozíciu. A ak to nebude fungovať, tak výmenou dočasných politikov a vlád za mimovládne politicky organizované mimovládne organizácie, a to len z jedného dôvodu! Aby sa korporácie mohli naďalej finančne nabaľovať, ľudia ochudobňovať a cesta k vyľudneniu svetového obyvateľstva , bola otvorená k dosiahnutiu svetovlády!

video:

 

(https://www.youtube.com/watch?v=VUbjZvGLG4M&t=79s )

Ako nazvať správne a odborne dnešné štátne zriadenie? Nad týmto, by sme sa všetci mali zamyslieť a akceptovať, že máme v štátnom manažmente len podvodne dosadených zločincov! Nikto z pozície strachu o svoju prácu a príjem nekoná! Všetci všetkému rozumejú a myslia si, že vytvoria niečo, čo im pomôže sa mať lepšie. NIE! Všetko je to o odvahe a tá všetkým zatiaľ chýba.

, , Čierny týždeň“ alebo už viete, prečo to má byť inak?

Čítali ste ten článok hore? Chcete poriadok, dôstojný život? Alebo chcete len kritizovať a štrajkovať a neustále robiť chyby?

video:

 

(https://www.youtube.com/watch?v=aCUrNItbBSQ&t=53s )

11. bod . . Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

Ako sme žili a žijeme, tak aj …

Trestné činy najvyšších štátnych predstaviteľov na Slovensku a nikto nič nevidí ?

Polícia by mala zabaviť „žrebovacie lístky“ z tej nezákonnej diskriminačnej očkovacej lotérie a následne ich bezodkladne zlikvidovať!

 

 

 

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

 

Kto chce hľadá spôsob ( riešenia) a kto nechce hľadá dôvod ( výhovorku)

 

Systém , mi nedovoľuje odpovedať na komentáre, ale ak máte odvahu, mám aj mobil aj mailovú adresu verejne zviditeľnenú a som veľmi zmenený, čo sa týka mojej bývalej výbušnosti

(

https://blog.sme.sk/jurajchlebik/nezaradene/kopte-exekutorov-do-zadku    

lebo nemám rád hlupákov, provokatérov, nevedomcov) a dokážem veľmi trpezlivo celú zmenu na lepšiu budúcnosť vysvetliť – aj osobne!

Odvaha byť výnimočný?

24.09.2021

Hľadáme občanov do občianskej iniciatívy, ktorí budú mať väčšie kompetencie ako dnešná polícia, NaKa a NBU za veľmi výhodných podmienok. Dnes sa nedá veriť nikomu. Všetci pre peniaze dokážu klamať, podvádzať, ubližovať a tak rastie korupcia a bezprávie ako huby po daždi. Aj naša (dočasná neplatná vláda, neplatný parlament a neplatná prezidentka so svojim [...]

Prečo chcete mať viac , ako tí, čo žijú vedľa vás?

04.09.2021

ÚŠS podporuje otvorené vládnutie, čo znamená kontrola občana občanom. Občianska iniciatíva si po 4.rokoch volí z richtárov ľudí do ÚŠS a na richtársku stolicu. Ústava , je spoločenská zmluva a akýkoľvek zásah do nej na zmenu, bez referenda a súhlasu občanov, je vlastizrada. Čítajte pozorne ! Tento bod je dôležitý ! Čo na Slovensku už mohlo byť, nie je, ale ešte [...]

Ako sa , , perú“ špinavé peniaze podľa zákona pán Kaliňák?

25.08.2021

Ako Smer drží OľaNO-ZMENA ZDOLA-KU NOVA na koaličnom pódiu moci? Nemôžeme meniť systém lebo niektorí si myslia, že to tak má byť. Video: ( https://www.youtube.com/watch?v=QJd8jfJpAOA ) Emisie? Alebo riešenie, ktoré štátna moc občanom nechce dovoliť? Pretože, čo ak by občania prestali chodiť k voľbám, ak by im bolo umožnené mať vlastný zdroj elektrickej energie? [...]

Milan Krajniak

Krajniak v Budapešti o demografii: Dovoz ľudí zo zahraničia nie je riešenie

24.09.2021 19:16

Minister práce Milan Krajniak sa v Budapešti presvedčil, že v ochrane postavenia rodiny nie je Slovensko samo.

Polícia / NAKA / Kukláč /

Polícia preveruje údajnú bombovú hrozbu na dvoch miestach v Košiciach

24.09.2021 18:22

Železničnú stanicu a obchodné centrum v mestskej časti Západ v Košiciach evakuovali pre údajnú bombovú hrozbu.

parkovanie, parkovacia politika, petrzalka,

Spustenie parkovacej politiky v Bratislave mesto presúva na začiatok roka

24.09.2021 18:00, aktualizované: 18:15

Spustenie pôvodne avizovali na október alebo november.

Peter  Žiga

Zadržali rodinného príslušníka bývalého ministra hospodárstva Žigu

24.09.2021 15:12, aktualizované: 17:42

Štefana Žigu nedávno Národná kriminálna agentúra obvinila pre daňovú trestnú činnosť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 467
Celková čítanosť: 4477921x
Priemerná čítanosť článkov: 9589x

Autor blogu

Kategórie