Založ si blog

Prokurátor žiada trest smrti

Je až nepochopiteľné, že v dnešných časoch sa ľudia dokážu pomstiť za obdobie, ktoré zmenou systému prinášalo stále lepší život, aj keď pre niekoho, kto nevedel žiť v žiadnom systéme, je to aj dnes nepochopiteľné.

Napríklad dnešná politika je pomsta za päťdesiate roky, keď po II. svetovej vojne sa zakladali družstvá, budoval socializmus a znárodňovalo sa pre štát na prospech všetkých. No nie všetci s tým súhlasili, ale nakoniec sa podvolili.

Potomkovia z tejto doby, sú asi dnešní predstavitelia ( potomkovia bývalých kulakov) falošne zostavenej štátnej elity. Túžia po pomste a chcú nazad majetky svojich predkov.

Trestné činy najvyšších štátnych predstaviteľov na Slovensku a nikto nič nevidí ?

Ale ako k tomu prídu napríklad potomkovia tých pred nimi?

Citát:

…Potom sa začala hrdelná pravota. Slovo dostala obžaloba. Prokurátor Čemický okrem iného uviedol, že Jánošík bol kuruc. Navrhol napichnutie na kôl, na hák alebo na smrť lámaním na kolese. Žiadal, aby Jánošíka podrobili mučeniu. Mučením sa mala potvrdiť správnosť a vierohodnosť jeho dobrovoľnej výpovede. Potom na obhajobu Jánošíka vystúpil Baltazár Palugyai. Odmietol obžalobu a najmä obvinenie z vraždy, ktoré nebolo dokázané a malo podľa prokurátora zásadný význam v súdnom procese. Obhajca požadoval, aby obžalovaného oslobodili a zbavili pút. Zaujímavé je, že obhajca nežiadal konfrontáciu Jánošíka s Huncagom ani to, aby obžaloba predložila dôkazy, že Jánošík bol spolupáchateľom vraždy domanižského farára. Podľa historikov Jánošík bol miernej povahy, dobrosrdečný a nebol schopný zabíjať ľudí …

https://sk.wikipedia.org/wiki/Juraj_J%C3%A1no%C5%A1%C3%ADk

A čo potomkovia ukrižovaného Ježiša Krista?

Nemal síce krvné potomstvo, ale za myšlienky, ktoré majú medzi nami ľuďmi, šíriť lásku, dobro a odpúšťanie, bol ukrižovaný. Aké sme si z toho ponechali v našich srdciach ponaučenie a dedičstvo?

( v diskusií sa hneď priznajú a ukážu svoju skutočnú tvár 🙂 )

Nemal síce krvné potomstvo, ale za myšlienky, ktoré majú medzi nami ľuďmi, šíriť lásku, dobro a odpúšťanie, bol ukrižovaný. Aké sme si z toho ponechali v našich srdciach ponaučenie a dedičstvo?

Čo je podmienkou v každom štáte, kde je podpísaná spoločenská zmluva, teda Ústava? Preto v každom štáte je aj menšina nespokojných občanov, nech je v akomkoľvek spoločenskom zriadení? Ale čo ak aj zadĺžený občan ( hoc nie vlastnou vinou – lebo to nikoho nezaujíma) , môže mať riešenie pre všetkých?

Odvaha byť výnimočný?

24.09.2021

Hľadáme občanov do občianskej iniciatívy, ktorí budú mať väčšie kompetencie ako dnešná polícia, NaKa a NBU za veľmi výhodných podmienok. Dnes sa nedá veriť nikomu. Všetci pre peniaze dokážu klamať, podvádzať, ubližovať a tak rastie korupcia a bezprávie ako huby po daždi. Aj naša (dočasná neplatná vláda, neplatný parlament a neplatná prezidentka so svojim [...]

Prečo chcete mať viac , ako tí, čo žijú vedľa vás?

04.09.2021

ÚŠS podporuje otvorené vládnutie, čo znamená kontrola občana občanom. Občianska iniciatíva si po 4.rokoch volí z richtárov ľudí do ÚŠS a na richtársku stolicu. Ústava , je spoločenská zmluva a akýkoľvek zásah do nej na zmenu, bez referenda a súhlasu občanov, je vlastizrada. Čítajte pozorne ! Tento bod je dôležitý ! Čo na Slovensku už mohlo byť, nie je, ale ešte [...]

Ako sa , , perú“ špinavé peniaze podľa zákona pán Kaliňák?

25.08.2021

Ako Smer drží OľaNO-ZMENA ZDOLA-KU NOVA na koaličnom pódiu moci? Nemôžeme meniť systém lebo niektorí si myslia, že to tak má byť. Video: ( https://www.youtube.com/watch?v=QJd8jfJpAOA ) Emisie? Alebo riešenie, ktoré štátna moc občanom nechce dovoliť? Pretože, čo ak by občania prestali chodiť k voľbám, ak by im bolo umožnené mať vlastný zdroj elektrickej energie? [...]

Milan Krajniak

Krajniak v Budapešti o demografii: Dovoz ľudí zo zahraničia nie je riešenie

24.09.2021 19:16

Minister práce Milan Krajniak sa v Budapešti presvedčil, že v ochrane postavenia rodiny nie je Slovensko samo.

Polícia / NAKA / Kukláč /

Polícia preveruje údajnú bombovú hrozbu na dvoch miestach v Košiciach

24.09.2021 18:22

Železničnú stanicu a obchodné centrum v mestskej časti Západ v Košiciach evakuovali pre údajnú bombovú hrozbu.

parkovanie, parkovacia politika, petrzalka,

Spustenie parkovacej politiky v Bratislave mesto presúva na začiatok roka

24.09.2021 18:00, aktualizované: 18:15

Spustenie pôvodne avizovali na október alebo november.

Peter  Žiga

Zadržali rodinného príslušníka bývalého ministra hospodárstva Žigu

24.09.2021 15:12, aktualizované: 17:42

Štefana Žigu nedávno Národná kriminálna agentúra obvinila pre daňovú trestnú činnosť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 467
Celková čítanosť: 4477852x
Priemerná čítanosť článkov: 9589x

Autor blogu

Kategórie