Založ si blog

Povinná ochrana , , dôstojného života“ pre každého občana žijúceho na Slovensku

Máte radi svoju prácu? Máte za ňu dostatočnú odmenu? Chceli , by ste si uchrániť svoju prácu, zamestnanie? Chceli , by ste byť za svoju prácu lepšie ohodnotení?

Baví vás práca, ale pracujete v inom obore ako ste vyučení alebo vyštudovaní? Viete sa zaručiť za svoju prácu, pracovné výkony, tak, že by ste podpísal zodpovednosť za svoje výkony a môžete za prácu, ktorú vykonáte ručiť? Poznáte niekoho na Slovensku, kto vám vie tieto podmienky zaručiť?

Chceli by ste, ak viete, že ste v svojom obore, práci zodpovední, podporiť ľudí, ktorí to naozaj robia pre ľudí, aby vaše starosti boli odstránené a váš život nebol o prežívaní a strachu, že raz o prácu prídete a už  vás , vzhľadom na pribúdajúci vek nikde nebudú chcieť?

Viem, že ste sa určite už s podobnými sľubmi stretli a ešte koľko ich začne pribúdať, keď sa budú blížiť predčasné voľby alebo riadne voľby do parlamentu, ale uvedomujete si, že sľuby , ktoré pravidelne počúvate, ešte nikto nedokázal splniť?

Ak ste zodpovední, pridajte sa k nám a spoločne dokážeme to, čo ešte nedokázal na Slovensku pre občanov nikto splniť. Sme nepodplatiteľní a zodpovední za to, čo vám ponúkame. Je na vás, či sa budete spoliehať ďalšie roky na sľuby alebo pôjdete s nami tie sľuby plniť.

Všetci si myslia, že úlohou poslanca , je vedieť dobre rečniť ( klamať ľuďom otvorene do očí) alebo predkladať, schvaľovať zákony. Nie! Úlohou poslanca je byť medzi občanmi , pýtať sa ich na problémy a tie riešiť, ale čo najskôr a nie prieťahmi do nasledujúcej volebnej kampane . Viac v článkoch. Ak si o sebe myslíte, že ste zodpovední, čítajte zodpovedne. Ďakujem za váš čas, ktorý venujete sebe  a svojej budúcnosti.

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

Miroslav Petre nevzdávajte sa, ešte nič nie je stratené!

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

List od davu ľudí k davu ( ľudí)

Igor Matovič: „Tú tetu som vytesnil z pamäti“

Matovičova poslankyňa povedala pravdu

Zneužíva Igor Matovič svoje postavenie za pomoci Anny Záborskej(Kresťanská únia), Jána Budaja (ZMENA ZDOLA), Jany Žitňanskej(NOVA)

Bez nás nikdy systém nezmeníte a nikdy občan nepocíti, čo je to , , dôstojný život“ !

Každý občan dostane podielový list štátu a . . . . . .

Každý občan dostane podielový list štátu a . . . . . .

Kto zachráni Slovensko?

24.04.2022

Krotiť hnev,je horšie, ako hľadať po dlhom hladovaní obživu! Prečo všetci tak nenávidia už toľko storočí Židov ? Čo je to za národ, ktorý sa nevie spamätať a brániť ( myslím náš) ? Teraz môžete rozmýšľať prečo a ako žijem a prečo tak žijem, ale pokiaľ nepoznáte príčinu a nebudete po nej pátrať, zaslúžite si to lebo ste falošní! Odsúdili fašisti [...]

Kto sa bude mať lepšie, Ukrajinci na Slovensku alebo Slováci doma?

17.03.2022

Sú chvíle, kedy si človek pomyslí, na čo je to všetko. Lopotíme sa každý deň do úmoru a výsledku nikde… Nie je to tak, vtedy len strácame odvahu, ktorú je potrebné nadobudnúť znovu. Prekážky, ktoré sú pred vami, sa dajú určite zdolať. Hlavu hore! Nenechajte si kradnúť energiu zbytočným strachom. V roku 1998 sa vlády EU dohodli na Akčnom pláne, a preto aj [...]

S mediálnym terorom sa občan stáva vinníkom a pritom je celonárodne diskriminovaný

15.01.2022

Môžete sa aj roztrhať milí vládni politici, aj tak budú vaše rozhodnutia len mega podvod, ktorý stále trvá, ale urobíme z toho medzinárodný škandál na ceste k náprave! https://anzelma1234.blog.pravda.sk/2021/02/02/este-stastie-ze-vsetko-co-matovicova-vlada-prijima-je-neplatne/ Inštitút ochrany ústavných práv ( IOÚP) uvažuje o 8.Medzinárodnej konferencií, [...]

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Izrael údajne súhlasil s návrhom na uzavretie prímeria v Gaze

07.08.2022 17:06

Skutočnosť, že prebiehajú rozhovory o prímerí potvrdil aj zdroj z militantného hnutia Palestínsky islamský džihád.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči likvidujú požiar skládky v katastri obce Nitrica

07.08.2022 16:41

Na skládke došlo podľa svedeckej výpovede k výbuchu a jej následnému rozhoreniu.

Likvidácia inváznych rastlín v Tatrách

Invázne rastliny z cudzích kontinentov napádajú Tatry. Do akcie zapojili aj dobrovoľníkov

07.08.2022 16:36

Niektoré cudzokrajné rastliny sú pre našu prírodu veľmi nebezpečné. Ich pestovanie je zakázané a hrozia za to pokuty.

vetrák bittó cigániková

Vláda padá. Spory poháňajú hádky cez médiá

07.08.2022 14:00, aktualizované: 16:41

V úvode septembra sa koalícia musí rozhodnúť, či odíde šéf rezortu financií Igor Matovič zo stoličky ministra, alebo si kufre zbalí štvorica ministrov SaS.