Založ si blog

Povinná ochrana , , dôstojného života“ pre každého občana žijúceho na Slovensku

Máte radi svoju prácu? Máte za ňu dostatočnú odmenu? Chceli , by ste si uchrániť svoju prácu, zamestnanie? Chceli , by ste byť za svoju prácu lepšie ohodnotení?

Baví vás práca, ale pracujete v inom obore ako ste vyučení alebo vyštudovaní? Viete sa zaručiť za svoju prácu, pracovné výkony, tak, že by ste podpísal zodpovednosť za svoje výkony a môžete za prácu, ktorú vykonáte ručiť? Poznáte niekoho na Slovensku, kto vám vie tieto podmienky zaručiť?

Chceli by ste, ak viete, že ste v svojom obore, práci zodpovední, podporiť ľudí, ktorí to naozaj robia pre ľudí, aby vaše starosti boli odstránené a váš život nebol o prežívaní a strachu, že raz o prácu prídete a už  vás , vzhľadom na pribúdajúci vek nikde nebudú chcieť?

Viem, že ste sa určite už s podobnými sľubmi stretli a ešte koľko ich začne pribúdať, keď sa budú blížiť predčasné voľby alebo riadne voľby do parlamentu, ale uvedomujete si, že sľuby , ktoré pravidelne počúvate, ešte nikto nedokázal splniť?

Ak ste zodpovední, pridajte sa k nám a spoločne dokážeme to, čo ešte nedokázal na Slovensku pre občanov nikto splniť. Sme nepodplatiteľní a zodpovední za to, čo vám ponúkame. Je na vás, či sa budete spoliehať ďalšie roky na sľuby alebo pôjdete s nami tie sľuby plniť.

Všetci si myslia, že úlohou poslanca , je vedieť dobre rečniť ( klamať ľuďom otvorene do očí) alebo predkladať, schvaľovať zákony. Nie! Úlohou poslanca je byť medzi občanmi , pýtať sa ich na problémy a tie riešiť, ale čo najskôr a nie prieťahmi do nasledujúcej volebnej kampane . Viac v článkoch. Ak si o sebe myslíte, že ste zodpovední, čítajte zodpovedne. Ďakujem za váš čas, ktorý venujete sebe  a svojej budúcnosti.

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

Miroslav Petre nevzdávajte sa, ešte nič nie je stratené!

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

List od davu ľudí k davu ( ľudí)

Igor Matovič: „Tú tetu som vytesnil z pamäti“

Matovičova poslankyňa povedala pravdu

Zneužíva Igor Matovič svoje postavenie za pomoci Anny Záborskej(Kresťanská únia), Jána Budaja (ZMENA ZDOLA), Jany Žitňanskej(NOVA)

Bez nás nikdy systém nezmeníte a nikdy občan nepocíti, čo je to , , dôstojný život“ !

Každý občan dostane podielový list štátu a . . . . . .

Každý občan dostane podielový list štátu a . . . . . .

Daň z vojny a z nezamestnanosti

01.10.2022

Poďme zrušiť systém a našepkať politikom, aby najskôr mysleli na občanov a potom špekulovali nad hlúpymi nápadmi, ktoré sú zamerané proti občanom. Porušovanie európskeho priestoru bez hraníc (Schengenská dohoda) ohrozuje v dnešnej dobe občanov Európskej únie a najviac škodí Slovensku. Preto, by sa mali politici, ktorí už sú dlhodobo v parlamente bez [...]

List generálnemu prokurátorovi vec: Právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán(sú neplatné)

04.09.2022

Vec: . Právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán(sú neplatné) Vážený generálny prokurátor Dr. h. c. JUDr. Maroš Žilinka, PhD.obraciam sa na Vás s pochvalou, pretože vidím, ako sa snažia do Vás útočiť a nedovolia Vám , aby Ste svoju funkciu vykonával spravodlivo a čestne, a to bez vydierania a mediálnych útokov na Vašu osobu. Nie je to tak dávno, [...]

Kto zachráni Slovensko?

24.04.2022

Krotiť hnev,je horšie, ako hľadať po dlhom hladovaní obživu! Prečo všetci tak nenávidia už toľko storočí Židov ? Čo je to za národ, ktorý sa nevie spamätať a brániť ( myslím náš) ? Teraz môžete rozmýšľať prečo a ako žijem a prečo tak žijem, ale pokiaľ nepoznáte príčinu a nebudete po nej pátrať, zaslúžite si to lebo ste falošní! Odsúdili fašisti [...]

tulene tuleň

Na pobrežie Kaspického mora vyplavilo až 1700 mŕtvych tuleňov

04.12.2022 22:15

Populácia týchto tuleňov klesla za posledné storočie o približne 90 percent, stávajú sa obeťami únikov ropy, pytliactva a nadmerného lovu.

Nehoda vozidla s nelegálnimi migrantmi

Pri tragickej nehode v Tornali vyhasli štyri životy

04.12.2022 21:20

K dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel došlo podvečer na ceste v Behynciach, časti Tornale.

vojaci ukrajinskí českí

Ukrajinskí vojaci už dorazili do Česka. Armáda im pomôže s výcvikom

04.12.2022 19:35

Podľa českej ministerky obrany je prioritou pomoc s výcvikom v záujme úspešného boja proti ruskému agresorovi.

Bratislava Vianočné Trhy Rozsvietenie Strom BAX

Hygienici upozorňujú, čo si všímať v stánkoch na vianočných trhoch

04.12.2022 19:05

Dôležitá je čistota pomôcok, vhodná ochrana vystavených nebalených pokrmov, či používanie jednorazových rukavíc.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 474
Celková čítanosť: 6632511x
Priemerná čítanosť článkov: 13993x

Autor blogu

Kategórie