Založ si blog

List od davu ľudí k davu ( ľudí)

Vážená pani Daniela Ustupska. Prečítajte prosím tento list na video a my ho vložíme do článku, kde tento list aj s videom budeme šíriť, aby sa o nás, ktorí chceme naozaj zmenu spoločnosti a spájať ľudské názory, potreby, dostali medzi občanov, ktorí chcú vidieť činnosť a počuť aj adekvátne postupy a riešenia. Vopred Ďakujeme.

Na blogu pravda píš veľa blogerov a pisateľov. Jednými z nich sú aj anzelma1234 a voľajte112. Na základe ľudských potrieb a sťažností celej spoločnosti na zlé hospodárenie a týranie občanov zlým systémom, vznikla mimovládna organizácia, ktorá ako jediná na Slovensku zo všetkých mimovládnych organizácií tvrdí, že nepotrebujeme žiadne mimovládne organizácie, ak by fungoval štát! Kto ale tvorí štát?

Inštitút Ochrany Ústavných Práv, je už vopred , za svoj názor na mimovládne organizácie odpísaný, nedostáva žiadne financie zo zahraničia , ale nepodporuje ho nikto ani zo Slovenska.

Jedinú podporu , ktorú má, je radosť ľudí, ktorým pomáha a poďakovania od občanov, ktorí sa naň obrátia s radou o pomoc. Napriek tomu dvaja traja občania pošlú aspoň 2%, čo vykryje účet IOUP, ale na vlastné náklady dokážu písomne zo svojej činnosti vydať do slovenských knižníc zborník z každej konferencie, ktorá historicky zaznamenáva všetko, čo sa tu zo strany občanov žiada a ako ich vlády o všetko po volebných sľuboch oberajú.

Posledná konferencia mala byť koncom novembra v Bratislave. Pandémia nedovoľuje zahraničným účastníkom prísť a tobôž nie domácim občanom, ktorí majú záujem, ale nemôžu cestovať z matovičovej ohrozenej zóny!

Pani Daniela Ustupska. Verím, že na základe Vašej popularity a záujmu spájať a meniť zlo na dobro, vám nezabráni teraz prečítať tieto reálne a pravdivé myšlienky. Vypracovali sme, my zástupcovia IOUP všetky podnety od občanov do presných postupov a na základe toho vytvorili riešenia pre každého občana, ktorý chce žiť dôstojný život na Slovensku.

Občania, by ale mali vedieť toto:

Aby to bolo možné, ale nemuseli sme sa nechať policajtmi biť obuškami, polievať vodnými delami, zatvárať a ponižovať, musíme sa mierovou alebo ak chcete rozumnou cestou , dostať do parlamentu. To , ale ešte nie je riešenie!

Nato treba podľa zaužívaného spôsobu mať politickú stranu, aj keď politiku nepotrebujeme, ale táto strana je na to potrebná a musí vyhrať minimálne s počtom hlasov 51% !!

Ak nemáte takú stranu, ktorej členovia sú nepodplatiteľní, ponúkame podporiť Vami občanmi našu spoločnú stranu, spoločnú a našu už myslíme aj s Vami s tými, čo čítate alebo počúvate toto video alebo článok.

Ak dav občanov, ktorý chodí na stretnutia pred tribúny, kde skanduje účastníkom – rečníkom, chápe túto potrebnú myšlienku a chce ju naplniť, máme potom pre každého podpisový hárok na súhlas o vzniku politickej strany Únia Štátnej Starostlivosti.

Každý, kto vráti nazad aspoň jeden vyplnený hárok , môže sa pridať za člena. Každý , kto o sebe dokáže verejne a čestne povedať davu, že je nepodplatiteľný – môže sa pridať.

Každý, kto chce vedieť ako sa všetko dá napraviť a ako postupovať, aby to, čo získame, nám nikto nezobral, môže sa pridať a čítať to, čo v tomto článku, pod týmto videom nájde.

Ďakujeme Vám pani Daniela Ustupska za odvahu a preukázanú česť. S pozdravom JUDr. Mária Ritomská anzelma1234 a v zastúpení pisateľ Juraj Chlebík tiež ako voľajte112.

Takýto sme:

,,Ďakujem za dôveru. Musím Vás však sklamať,lebo podobných strán sa zakladá podľa mojich info asi 5 a niektoré už sú v štádiu, že „existujú“. Problém je EGO, kde začínajú vyzdvihovať,kto, čo od marca urobil a dokázal. je mi z toho smutno. Ja sama som sa oddelila od ľudí v auguste, pretože mali pred očami už len kreslo v parlamente. Môj názor je odlišný. Najskôr nech títo ľudia ukážu, že im ide o Slovensko a potom sa môžme spojiť. Zrejme sa Vám môj postoj nebude páčiť, ale od marca ma podrazilo veľa ľudí a 90% len kôli€. Mysleli si, že bez boja, vyhrajú. A to nie sú podľa mňa ľudia vhodní do kresla v parlamente. Musíme bojovať a spoznávať sa v boji, ináč to asi nemá význam.“ Daniela Ustupska

Vrana k vrane sadá , rovný , rovného si hľadá.

Právne predpisy Matovičovej vlády sú „na vode“

, , Príde čas, keď pravda vyjde najavo a všetko skryté, bude odhalené“

Vedia štrajkovať občania voliči alebo si myslia , že ÁNO?

video:

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos/2007968256005587

video:

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos/1958070340995379

video:

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos/1973856999416713

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Susko,

Susko nepredpokladá potrebu ďalšej mimoriadnej schôdze NR SR k Trestnému zákonu

25.07.2024 19:36

Má za to, že zásadné pripomienky Európskej komisie boli už do zákona zapracované.

Peter Gregor, pilot, veliteľ letky

Nové stíhačky F-16 zmenili mentalitu v armáde, hovorí veliteľ letky. Prezradil, v čom ho prekvapili americké základne

25.07.2024 18:48

Prvé dve zo 14 amerických stíhačiek F-16 Block 70 sú už v Kuchyni.

Skalka, lyžiarske stredisko

Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom: Padol verdikt v prípade lyžiara, ktorý usmrtil chlapca v Oščadnici

25.07.2024 18:25

Mladík bol jedným z aktérov tragickej lyžiarskej zrážky v lyžiarskom stredisku Veľká Rača - Oščadnica, po ktorej zomrel osemročný Alex.

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?