Založ si blog

List od davu ľudí k davu ( ľudí)

Vážená pani Daniela Ustupska. Prečítajte prosím tento list na video a my ho vložíme do článku, kde tento list aj s videom budeme šíriť, aby sa o nás, ktorí chceme naozaj zmenu spoločnosti a spájať ľudské názory, potreby, dostali medzi občanov, ktorí chcú vidieť činnosť a počuť aj adekvátne postupy a riešenia. Vopred Ďakujeme.

Na blogu pravda píš veľa blogerov a pisateľov. Jednými z nich sú aj anzelma1234 a voľajte112. Na základe ľudských potrieb a sťažností celej spoločnosti na zlé hospodárenie a týranie občanov zlým systémom, vznikla mimovládna organizácia, ktorá ako jediná na Slovensku zo všetkých mimovládnych organizácií tvrdí, že nepotrebujeme žiadne mimovládne organizácie, ak by fungoval štát! Kto ale tvorí štát?

Inštitút Ochrany Ústavných Práv, je už vopred , za svoj názor na mimovládne organizácie odpísaný, nedostáva žiadne financie zo zahraničia , ale nepodporuje ho nikto ani zo Slovenska.

Jedinú podporu , ktorú má, je radosť ľudí, ktorým pomáha a poďakovania od občanov, ktorí sa naň obrátia s radou o pomoc. Napriek tomu dvaja traja občania pošlú aspoň 2%, čo vykryje účet IOUP, ale na vlastné náklady dokážu písomne zo svojej činnosti vydať do slovenských knižníc zborník z každej konferencie, ktorá historicky zaznamenáva všetko, čo sa tu zo strany občanov žiada a ako ich vlády o všetko po volebných sľuboch oberajú.

Posledná konferencia mala byť koncom novembra v Bratislave. Pandémia nedovoľuje zahraničným účastníkom prísť a tobôž nie domácim občanom, ktorí majú záujem, ale nemôžu cestovať z matovičovej ohrozenej zóny!

Pani Daniela Ustupska. Verím, že na základe Vašej popularity a záujmu spájať a meniť zlo na dobro, vám nezabráni teraz prečítať tieto reálne a pravdivé myšlienky. Vypracovali sme, my zástupcovia IOUP všetky podnety od občanov do presných postupov a na základe toho vytvorili riešenia pre každého občana, ktorý chce žiť dôstojný život na Slovensku.

Občania, by ale mali vedieť toto:

Aby to bolo možné, ale nemuseli sme sa nechať policajtmi biť obuškami, polievať vodnými delami, zatvárať a ponižovať, musíme sa mierovou alebo ak chcete rozumnou cestou , dostať do parlamentu. To , ale ešte nie je riešenie!

Nato treba podľa zaužívaného spôsobu mať politickú stranu, aj keď politiku nepotrebujeme, ale táto strana je na to potrebná a musí vyhrať minimálne s počtom hlasov 51% !!

Ak nemáte takú stranu, ktorej členovia sú nepodplatiteľní, ponúkame podporiť Vami občanmi našu spoločnú stranu, spoločnú a našu už myslíme aj s Vami s tými, čo čítate alebo počúvate toto video alebo článok.

Ak dav občanov, ktorý chodí na stretnutia pred tribúny, kde skanduje účastníkom – rečníkom, chápe túto potrebnú myšlienku a chce ju naplniť, máme potom pre každého podpisový hárok na súhlas o vzniku politickej strany Únia Štátnej Starostlivosti.

Každý, kto vráti nazad aspoň jeden vyplnený hárok , môže sa pridať za člena. Každý , kto o sebe dokáže verejne a čestne povedať davu, že je nepodplatiteľný – môže sa pridať.

Každý, kto chce vedieť ako sa všetko dá napraviť a ako postupovať, aby to, čo získame, nám nikto nezobral, môže sa pridať a čítať to, čo v tomto článku, pod týmto videom nájde.

Ďakujeme Vám pani Daniela Ustupska za odvahu a preukázanú česť. S pozdravom JUDr. Mária Ritomská anzelma1234 a v zastúpení pisateľ Juraj Chlebík tiež ako voľajte112.

Takýto sme:

,,Ďakujem za dôveru. Musím Vás však sklamať,lebo podobných strán sa zakladá podľa mojich info asi 5 a niektoré už sú v štádiu, že „existujú“. Problém je EGO, kde začínajú vyzdvihovať,kto, čo od marca urobil a dokázal. je mi z toho smutno. Ja sama som sa oddelila od ľudí v auguste, pretože mali pred očami už len kreslo v parlamente. Môj názor je odlišný. Najskôr nech títo ľudia ukážu, že im ide o Slovensko a potom sa môžme spojiť. Zrejme sa Vám môj postoj nebude páčiť, ale od marca ma podrazilo veľa ľudí a 90% len kôli€. Mysleli si, že bez boja, vyhrajú. A to nie sú podľa mňa ľudia vhodní do kresla v parlamente. Musíme bojovať a spoznávať sa v boji, ináč to asi nemá význam.“ Daniela Ustupska

Vrana k vrane sadá , rovný , rovného si hľadá.

Právne predpisy Matovičovej vlády sú „na vode“

, , Príde čas, keď pravda vyjde najavo a všetko skryté, bude odhalené“

Vedia štrajkovať občania voliči alebo si myslia , že ÁNO?

video:

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos/2007968256005587

video:

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos/1958070340995379

video:

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos/1973856999416713

Matovič a jeho fašistická chunta

24.11.2020

,, Viete sa zaručiť za svoju prácu, pracovné výkony, tak, že by ste podpísal zodpovednosť za svoje výkony a môžete za prácu, ktorú vykonáte ručiť? Poznáte niekoho na Slovensku, kto vám vie tieto podmienky zaručiť?“ video: https://www.facebook.com/igor.jurecka/videos/3634838189910698 [...]

URSO dalo výpoveď kandidátovi volieb do NRSR počas služobného voľna na volebnú kampaň

22.11.2020

Vrátia právnici a advokáti z URSO diplom o dosiahnutom právnickom vzdelaní alebo bude treba urobiť previerku právnej odbornosti aj v celej advokátskej komore, či v justícií? Kto pôjde sedieť sudkyňa JUDr. Bieliková alebo advokát JUDr. Kvašňovský ? Za to ako sa uskutočnilo pojednávanie na Okresnom súde Bratislava II. , by mali ísť sedieť nazad do školskej lavice, [...]

Načo nám je Inštitút Ochrany Ústavných Práv? (ďalej len IOÚP)

22.11.2020

Veľa ľudí ešte o ňom nevie. Poniektorí si povedia, zas dáka zbytočná organizácia darmožráčov. Prečo tak kruto? Lebo občan je nespokojný a jeho potreby sú štátnou riadiacou aparatúrou zanedbávané. Občan je diskriminovaný. Ale , stále túži pracovať a mať za prácu dostatočný príjem. Kto alebo, čo je to IOÚP? To si rýchlo zistíte v článku ,,List od davu [...]

Igor Matovič

Matovič: Do Vianoc urobíme 8 miliónov testov. Ak ich Sulík zoženie

25.11.2020 19:44, aktualizované: 21:38

Premiér Igor Matovič chce do Vianoc stihnúť urobiť osem miliónov testov. Masívne testovanie bude vtedy, keď Richard Sulík zoženie potrebný počet testov. Podľa matematika Richarda Kollára dáta naznačujú, že napriek plošnému testovaniu smerujeme do lockdownu.

ČR koronavírus opatrenie protest

Česko chystá testovanie. Pre všetkých, ale dobrovoľné

25.11.2020 17:33

Česká vláda chce najneskôr v posledný adventný týždeň dať všetkým záujemcom možnosť, aby bezplatne podstúpili antigénový test na COVID-19. Hromadné testovanie ohlásil premiér Andrej Babiš

Gibraltar, tanker, loď, more, irán

Výbuch míny v Červenom mori poškodil ropný tanker

25.11.2020 17:13

Jemenskí povstalci vyhlásili, že odpálili raketu, ktorá zasiahla distribučné zariadenie prevádzkované saudskoarabskou ropnou spoločnosťou.

koalícia / Igor Matovič / Richard Sulík / Veronika Remišová /

Koalícia zasadala v nemocnici. Bol rozpad blízko?

25.11.2020 17:12

Koaličná rada zasadla v utorok priamo v bratislavskej Nemocnici sv. Michala, v trakte vyhradenom pre ústavných činiteľov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 293
Celková čítanosť: 3626488x
Priemerná čítanosť článkov: 12377x

Autor blogu

Kategórie