Založ si blog

Miroslav Petre nevzdávajte sa, ešte nič nie je stratené!

Matovič oklamal ľudí pred voľbami do parlamentu a ľudia naleteli, lebo počuli od neho, že je zástanca priamej demokracie, hoci ani nevie, čo to vlastne priama demokracia je.

Igor Matovič: „Tú tetu som vytesnil z pamäti“

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

video:

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos/1973856999416713

Niet sa čo čudovať! Je to ako s reklamou na matrac do postele. Korporácie, ktoré potrebujú predať na Slovensku výrobky, vychádzajú z toho ako národ premýšľa, ale ako rýchlo zabúda.

Dnes vám v reklame povedia, že 80% občanov na Slovensku má problémy s chrbticou lebo spia na boku, ale zabúdajú, že pred niekoľkými rokmi tu mali všetci nakúpené kozmodisky a tie boli tak zázračné, že tie percentá by nesedeli na štatistiku.

Potom tu máme tak úžasnú demokraciu a zdravotníctvo, že už pri 1% ohrozenia občanov na zdraví sa tu konajú preventívne testy a ochrana každého občana. Potom ak by bol údaj o krivých chrbticiach správny, bol by to čas na ešte nebezpečnejšiu pandémiu ako je korona alebo Covid-19, pretože pokiaľ tu ešte nie je kapitál na robotizáciu, tak všetci, by už boli dávno na plnom invalidnom dôchodku a po operáciách.

Video:

 

video:

https://www.facebook.com/strazcapoznania.marioolahblog/videos/806467610132840

video:

https://www.facebook.com/messenger_media/?thread_id=100009219903049&attachment_id=846283819505568&message_id=mid.%24cAAAABsdb4pF8F65Z1V15mkKV-BTT

 

Alebo to so zdravotným stavom občanov s problémami na chrbticu je pravda a potom sa niet čudovať samotnému Sulíkovi, že chce urobiť reformy v sociálnej sfére a v zdravotníctve. Veď ak by to občanov masovo postihlo, kto bude na takýchto odkundesov pracovať?

https://slovensko.hnonline.sk/2249840-nie-sme-hrackarstvo-matovic-sulikovi-odporucil-aby-plan-ponukol-mongolsku?utm_source=news_denny_prehlad

Preto treba zrušiť socialistické opatrenia na ochranu občanov a ich zdravia a vytvoriť podmienky, nech si občan všetko uhrádza sám. Ideálne tak, že na nič nebude mať peniaze a nech sa len pekne zadlžuje, veď nevadí, že nepracuje, veď môžeme mu vziať strechu nad hlavou alebo orgány!

Sulíkov pyramídový podvod.

Kto sú skutoční poradcovia alebo riaditelia kancelárií najvyšších štátnych predstaviteľov?

O akej spravodlivosti to rozprávajú na MSSr ?

https://volajte112.blog.pravda.sk/2020/11/18/fico-s-kotlebom-zneuzili-medveckeho-a-fico-vyuzil-znamosti-z-policiou/

Videa na vysvetlenie k článkom, ktoré sú vložené v článkoch.

video:

video:

video:

video.

video:

video:

Bez nás nikdy systém nezmeníte a nikdy občan nepocíti, čo je to , , dôstojný život“ !

Nedobrovoľná dohoda medzi Ficom a Matovičom alebo kto druhému jamu kope. . . . .

Igor Matovič: „Tú tetu som vytesnil z pamäti“

 

Kto zachráni Slovensko?

24.04.2022

Krotiť hnev,je horšie, ako hľadať po dlhom hladovaní obživu! Prečo všetci tak nenávidia už toľko storočí Židov ? Čo je to za národ, ktorý sa nevie spamätať a brániť ( myslím náš) ? Teraz môžete rozmýšľať prečo a ako žijem a prečo tak žijem, ale pokiaľ nepoznáte príčinu a nebudete po nej pátrať, zaslúžite si to lebo ste falošní! Odsúdili fašisti [...]

Kto sa bude mať lepšie, Ukrajinci na Slovensku alebo Slováci doma?

17.03.2022

Sú chvíle, kedy si človek pomyslí, na čo je to všetko. Lopotíme sa každý deň do úmoru a výsledku nikde… Nie je to tak, vtedy len strácame odvahu, ktorú je potrebné nadobudnúť znovu. Prekážky, ktoré sú pred vami, sa dajú určite zdolať. Hlavu hore! Nenechajte si kradnúť energiu zbytočným strachom. V roku 1998 sa vlády EU dohodli na Akčnom pláne, a preto aj [...]

S mediálnym terorom sa občan stáva vinníkom a pritom je celonárodne diskriminovaný

15.01.2022

Môžete sa aj roztrhať milí vládni politici, aj tak budú vaše rozhodnutia len mega podvod, ktorý stále trvá, ale urobíme z toho medzinárodný škandál na ceste k náprave! https://anzelma1234.blog.pravda.sk/2021/02/02/este-stastie-ze-vsetko-co-matovicova-vlada-prijima-je-neplatne/ Inštitút ochrany ústavných práv ( IOÚP) uvažuje o 8.Medzinárodnej konferencií, [...]

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Izrael údajne súhlasil s návrhom na uzavretie prímeria v Gaze

07.08.2022 17:06

Skutočnosť, že prebiehajú rozhovory o prímerí potvrdil aj zdroj z militantného hnutia Palestínsky islamský džihád.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči likvidujú požiar skládky v katastri obce Nitrica

07.08.2022 16:41

Na skládke došlo podľa svedeckej výpovede k výbuchu a jej následnému rozhoreniu.

Likvidácia inváznych rastlín v Tatrách

Invázne rastliny z cudzích kontinentov napádajú Tatry. Do akcie zapojili aj dobrovoľníkov

07.08.2022 16:36

Niektoré cudzokrajné rastliny sú pre našu prírodu veľmi nebezpečné. Ich pestovanie je zakázané a hrozia za to pokuty.

vetrák bittó cigániková

Vláda padá. Spory poháňajú hádky cez médiá

07.08.2022 14:00, aktualizované: 16:41

V úvode septembra sa koalícia musí rozhodnúť, či odíde šéf rezortu financií Igor Matovič zo stoličky ministra, alebo si kufre zbalí štvorica ministrov SaS.