Založ si blog

Miroslav Petre nevzdávajte sa, ešte nič nie je stratené!

Matovič oklamal ľudí pred voľbami do parlamentu a ľudia naleteli, lebo počuli od neho, že je zástanca priamej demokracie, hoci ani nevie, čo to vlastne priama demokracia je.

Igor Matovič: „Tú tetu som vytesnil z pamäti“

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

video:

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos/1973856999416713

Niet sa čo čudovať! Je to ako s reklamou na matrac do postele. Korporácie, ktoré potrebujú predať na Slovensku výrobky, vychádzajú z toho ako národ premýšľa, ale ako rýchlo zabúda.

Dnes vám v reklame povedia, že 80% občanov na Slovensku má problémy s chrbticou lebo spia na boku, ale zabúdajú, že pred niekoľkými rokmi tu mali všetci nakúpené kozmodisky a tie boli tak zázračné, že tie percentá by nesedeli na štatistiku.

Potom tu máme tak úžasnú demokraciu a zdravotníctvo, že už pri 1% ohrozenia občanov na zdraví sa tu konajú preventívne testy a ochrana každého občana. Potom ak by bol údaj o krivých chrbticiach správny, bol by to čas na ešte nebezpečnejšiu pandémiu ako je korona alebo Covid-19, pretože pokiaľ tu ešte nie je kapitál na robotizáciu, tak všetci, by už boli dávno na plnom invalidnom dôchodku a po operáciách.

Video:

 

video:

https://www.facebook.com/strazcapoznania.marioolahblog/videos/806467610132840

video:

https://www.facebook.com/messenger_media/?thread_id=100009219903049&attachment_id=846283819505568&message_id=mid.%24cAAAABsdb4pF8F65Z1V15mkKV-BTT

 

Alebo to so zdravotným stavom občanov s problémami na chrbticu je pravda a potom sa niet čudovať samotnému Sulíkovi, že chce urobiť reformy v sociálnej sfére a v zdravotníctve. Veď ak by to občanov masovo postihlo, kto bude na takýchto odkundesov pracovať?

https://slovensko.hnonline.sk/2249840-nie-sme-hrackarstvo-matovic-sulikovi-odporucil-aby-plan-ponukol-mongolsku?utm_source=news_denny_prehlad

Preto treba zrušiť socialistické opatrenia na ochranu občanov a ich zdravia a vytvoriť podmienky, nech si občan všetko uhrádza sám. Ideálne tak, že na nič nebude mať peniaze a nech sa len pekne zadlžuje, veď nevadí, že nepracuje, veď môžeme mu vziať strechu nad hlavou alebo orgány!

Sulíkov pyramídový podvod.

Kto sú skutoční poradcovia alebo riaditelia kancelárií najvyšších štátnych predstaviteľov?

O akej spravodlivosti to rozprávajú na MSSr ?

https://volajte112.blog.pravda.sk/2020/11/18/fico-s-kotlebom-zneuzili-medveckeho-a-fico-vyuzil-znamosti-z-policiou/

Videa na vysvetlenie k článkom, ktoré sú vložené v článkoch.

video:

video:

video:

video.

video:

video:

Bez nás nikdy systém nezmeníte a nikdy občan nepocíti, čo je to , , dôstojný život“ !

Nedobrovoľná dohoda medzi Ficom a Matovičom alebo kto druhému jamu kope. . . . .

Igor Matovič: „Tú tetu som vytesnil z pamäti“

 

Matovič a jeho fašistická chunta

24.11.2020

,, Viete sa zaručiť za svoju prácu, pracovné výkony, tak, že by ste podpísal zodpovednosť za svoje výkony a môžete za prácu, ktorú vykonáte ručiť? Poznáte niekoho na Slovensku, kto vám vie tieto podmienky zaručiť?“ video: https://www.facebook.com/igor.jurecka/videos/3634838189910698 [...]

URSO dalo výpoveď kandidátovi volieb do NRSR počas služobného voľna na volebnú kampaň

22.11.2020

Vrátia právnici a advokáti z URSO diplom o dosiahnutom právnickom vzdelaní alebo bude treba urobiť previerku právnej odbornosti aj v celej advokátskej komore, či v justícií? Kto pôjde sedieť sudkyňa JUDr. Bieliková alebo advokát JUDr. Kvašňovský ? Za to ako sa uskutočnilo pojednávanie na Okresnom súde Bratislava II. , by mali ísť sedieť nazad do školskej lavice, [...]

Načo nám je Inštitút Ochrany Ústavných Práv? (ďalej len IOÚP)

22.11.2020

Veľa ľudí ešte o ňom nevie. Poniektorí si povedia, zas dáka zbytočná organizácia darmožráčov. Prečo tak kruto? Lebo občan je nespokojný a jeho potreby sú štátnou riadiacou aparatúrou zanedbávané. Občan je diskriminovaný. Ale , stále túži pracovať a mať za prácu dostatočný príjem. Kto alebo, čo je to IOÚP? To si rýchlo zistíte v článku ,,List od davu [...]

Igor Matovič

Matovič: Do Vianoc urobíme 8 miliónov testov. Ak ich Sulík zoženie

25.11.2020 19:44, aktualizované: 21:38

Premiér Igor Matovič chce do Vianoc stihnúť urobiť osem miliónov testov. Masívne testovanie bude vtedy, keď Richard Sulík zoženie potrebný počet testov. Podľa matematika Richarda Kollára dáta naznačujú, že napriek plošnému testovaniu smerujeme do lockdownu.

ČR koronavírus opatrenie protest

Česko chystá testovanie. Pre všetkých, ale dobrovoľné

25.11.2020 17:33

Česká vláda chce najneskôr v posledný adventný týždeň dať všetkým záujemcom možnosť, aby bezplatne podstúpili antigénový test na COVID-19. Hromadné testovanie ohlásil premiér Andrej Babiš

Gibraltar, tanker, loď, more, irán

Výbuch míny v Červenom mori poškodil ropný tanker

25.11.2020 17:13

Jemenskí povstalci vyhlásili, že odpálili raketu, ktorá zasiahla distribučné zariadenie prevádzkované saudskoarabskou ropnou spoločnosťou.

koalícia / Igor Matovič / Richard Sulík / Veronika Remišová /

Koalícia zasadala v nemocnici. Bol rozpad blízko?

25.11.2020 17:12

Koaličná rada zasadla v utorok priamo v bratislavskej Nemocnici sv. Michala, v trakte vyhradenom pre ústavných činiteľov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 293
Celková čítanosť: 3626475x
Priemerná čítanosť článkov: 12377x

Autor blogu

Kategórie