Založ si blog

Miroslav Petre nevzdávajte sa, ešte nič nie je stratené!

Matovič oklamal ľudí pred voľbami do parlamentu a ľudia naleteli, lebo počuli od neho, že je zástanca priamej demokracie, hoci ani nevie, čo to vlastne priama demokracia je.

Igor Matovič: „Tú tetu som vytesnil z pamäti“

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

video:

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos/1973856999416713

Niet sa čo čudovať! Je to ako s reklamou na matrac do postele. Korporácie, ktoré potrebujú predať na Slovensku výrobky, vychádzajú z toho ako národ premýšľa, ale ako rýchlo zabúda.

Dnes vám v reklame povedia, že 80% občanov na Slovensku má problémy s chrbticou lebo spia na boku, ale zabúdajú, že pred niekoľkými rokmi tu mali všetci nakúpené kozmodisky a tie boli tak zázračné, že tie percentá by nesedeli na štatistiku.

Potom tu máme tak úžasnú demokraciu a zdravotníctvo, že už pri 1% ohrozenia občanov na zdraví sa tu konajú preventívne testy a ochrana každého občana. Potom ak by bol údaj o krivých chrbticiach správny, bol by to čas na ešte nebezpečnejšiu pandémiu ako je korona alebo Covid-19, pretože pokiaľ tu ešte nie je kapitál na robotizáciu, tak všetci, by už boli dávno na plnom invalidnom dôchodku a po operáciách.

Video:

 

video:

https://www.facebook.com/strazcapoznania.marioolahblog/videos/806467610132840

video:

https://www.facebook.com/messenger_media/?thread_id=100009219903049&attachment_id=846283819505568&message_id=mid.%24cAAAABsdb4pF8F65Z1V15mkKV-BTT

 

Alebo to so zdravotným stavom občanov s problémami na chrbticu je pravda a potom sa niet čudovať samotnému Sulíkovi, že chce urobiť reformy v sociálnej sfére a v zdravotníctve. Veď ak by to občanov masovo postihlo, kto bude na takýchto odkundesov pracovať?

https://slovensko.hnonline.sk/2249840-nie-sme-hrackarstvo-matovic-sulikovi-odporucil-aby-plan-ponukol-mongolsku?utm_source=news_denny_prehlad

Preto treba zrušiť socialistické opatrenia na ochranu občanov a ich zdravia a vytvoriť podmienky, nech si občan všetko uhrádza sám. Ideálne tak, že na nič nebude mať peniaze a nech sa len pekne zadlžuje, veď nevadí, že nepracuje, veď môžeme mu vziať strechu nad hlavou alebo orgány!

Sulíkov pyramídový podvod.

Kto sú skutoční poradcovia alebo riaditelia kancelárií najvyšších štátnych predstaviteľov?

O akej spravodlivosti to rozprávajú na MSSr ?

https://volajte112.blog.pravda.sk/2020/11/18/fico-s-kotlebom-zneuzili-medveckeho-a-fico-vyuzil-znamosti-z-policiou/

Videa na vysvetlenie k článkom, ktoré sú vložené v článkoch.

video:

video:

video:

video.

video:

video:

Bez nás nikdy systém nezmeníte a nikdy občan nepocíti, čo je to , , dôstojný život“ !

Nedobrovoľná dohoda medzi Ficom a Matovičom alebo kto druhému jamu kope. . . . .

Igor Matovič: „Tú tetu som vytesnil z pamäti“

 

Odvaha byť výnimočný?

24.09.2021

Hľadáme občanov do občianskej iniciatívy, ktorí budú mať väčšie kompetencie ako dnešná polícia, NaKa a NBU za veľmi výhodných podmienok. Dnes sa nedá veriť nikomu. Všetci pre peniaze dokážu klamať, podvádzať, ubližovať a tak rastie korupcia a bezprávie ako huby po daždi. Aj naša (dočasná neplatná vláda, neplatný parlament a neplatná prezidentka so svojim [...]

Prečo chcete mať viac , ako tí, čo žijú vedľa vás?

04.09.2021

ÚŠS podporuje otvorené vládnutie, čo znamená kontrola občana občanom. Občianska iniciatíva si po 4.rokoch volí z richtárov ľudí do ÚŠS a na richtársku stolicu. Ústava , je spoločenská zmluva a akýkoľvek zásah do nej na zmenu, bez referenda a súhlasu občanov, je vlastizrada. Čítajte pozorne ! Tento bod je dôležitý ! Čo na Slovensku už mohlo byť, nie je, ale ešte [...]

Ako sa , , perú“ špinavé peniaze podľa zákona pán Kaliňák?

25.08.2021

Ako Smer drží OľaNO-ZMENA ZDOLA-KU NOVA na koaličnom pódiu moci? Nemôžeme meniť systém lebo niektorí si myslia, že to tak má byť. Video: ( https://www.youtube.com/watch?v=QJd8jfJpAOA ) Emisie? Alebo riešenie, ktoré štátna moc občanom nechce dovoliť? Pretože, čo ak by občania prestali chodiť k voľbám, ak by im bolo umožnené mať vlastný zdroj elektrickej energie? [...]

pocasie-25-9-2021

Víkend ako maľovaný s letnými teplotami. Aké prekvapenie príde po ňom?

25.09.2021 00:00

Prílev teplého vzduchu dostane počas víkendu teploty na niektorých miestach Slovenska nad hranicu letných dní. Čo príde po nich?

Milan Krajniak

Krajniak v Budapešti o demografii: Dovoz ľudí zo zahraničia nie je riešenie

24.09.2021 19:16

Minister práce Milan Krajniak sa v Budapešti presvedčil, že v ochrane postavenia rodiny nie je Slovensko samo.

Polícia / NAKA / Kukláč /

Polícia preveruje údajnú bombovú hrozbu na dvoch miestach v Košiciach

24.09.2021 18:22

Železničnú stanicu a obchodné centrum v mestskej časti Západ v Košiciach evakuovali pre údajnú bombovú hrozbu.

parkovanie, parkovacia politika, petrzalka,

Spustenie parkovacej politiky v Bratislave mesto presúva na začiatok roka

24.09.2021 18:00, aktualizované: 18:15

Spustenie pôvodne avizovali na október alebo november.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 467
Celková čítanosť: 4477926x
Priemerná čítanosť článkov: 9589x

Autor blogu

Kategórie