Založ si blog

Nepotrebujeme hotovosť, keď máme vlastnú banku !

Politici a politické strany si robia už teraz volebnú kampaň a vytvárajú záujem o voličov, ktorí sa zhromažďujú na námestiach, aby vyjadrili nespokojnosť s vládou Matoviča. Média propagujú znova politiku, ktorá má dať šancu rozdelenej strane Smer. Korporácia zbroja proti starým ľuďom a mladí ľudia, ktorí zastupujú konzumnú spoločnosť fandia trendu a veria informáciám z médií.

tu je video:

katastrofa

Uverejnil používateľ Milan Sivák Pondelok 29. júna 2020

Dôchodcovia musia čeliť  proti konzumnej spoločnosti a nevedia zdravo posúdiť, kto chce pre nich dôstojný život a kto ich manipuluje. Občania, ktorí majú pred dôchodkom a ich vek je nežiaduci, sa stávajú na pracoviskách šikanovaní, týraní zo strany zamestnávateľov alebo mobbovaní od kolegov, ktorí si chránia príjem v zamestnaní. Pomohol by všetkým nový Úrad pre šikanovaných?

Ľudia rozhodli o . . . .

 

https://www.mobbing-bossing.eu/inpage/nazov/?fbclid=IwAR32Dc6mZ9FZUXZyUNMnUbOMjoiu5hiNZcAjc8qAeXyBYY5EuWzOI5K_gDM

 

Úrad pre šikanovaných , to je vznikajúca politická strana Únia Štátnej Starostlivosti, ktorá chce aj zmeniť systém na novú spoločnosť a zmeniť parlament na Úrad Štátnej Starostlivosti.

Plno rečí o spravodlivosti , ale výsledok žiadny

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Streda 24. júna 2020

Únia Štátnej Starostlivosti  má záujem o všetkých, ktorí chcú rokovať o potrebách občanov a riešeniach k náprave.

. . . bude nám sponzor Matovičova vláda?

Je mi ľúto slovenského národa ako trpí

Tu video 3-krát:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Streda 24. júna 2020

Program Únie Štátnej Starostlivosti  je zameraný na vytvorenie vlastnej digitálnej meny, čím predbehneme plány EU, ale zrušíme dane a ponecháme len jednu daň z prevodu. Zároveň opustíme banky oligarchov a tak odstránime nastavením bodu 1. Z programu  Únie Štátnej Starostlivosti  zrušenie štátneho dlhu a všetkých dlhov , ktoré občania získali bezprávnym riadením politikov počas demokratického vývoja na Slovensku. Novovytvorená kontrola zaistí každému občanovi dôstojný život a prácu s veľmi dobrým platom. Týmto počinom sa štáty v okolí dozvedia o nami ponúkanej ekonomickej spolupráci a vytvorí sa konfederácia štátov, s ktorými môžeme obchodovať. Medzinárodný menový fond bude ohrozený , ale je možné, že vyradený a mocní bankári a korporácie poisťovní padnú ,,na hubu“. Už nikdy nebudú nikdy na Slovensku chýbať peniaze a rozvoj pôjde rýchlejšie.

Občania sa všetko môžu dozvedieť na konferencií v novembri, ktorú uskutoční Inštitút Ochrany Ústavných Práv.

Napríklad:

Bártrový obchod so Španielskom, ktorý môže pre Slovensko priniesť nový spôsob elektromagnetickej energie a zmodernizovať fabriky na ekologické, výmenou za 500 tisíc väzňov, ktorí rozkrádali Slovensko a pomáhali získať násilnou formou moc pre určitých politikov.

Čo nás čaká do konca roka 2020?

tu je video :

. . . a práve preto, nie je vhodný čas na predčasné voľby !

100 dní porušuje vláda zákon ?

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Susko,

Susko nepredpokladá potrebu ďalšej mimoriadnej schôdze NR SR k Trestnému zákonu

25.07.2024 19:36

Má za to, že zásadné pripomienky Európskej komisie boli už do zákona zapracované.

Peter Gregor, pilot, veliteľ letky

Nové stíhačky F-16 zmenili mentalitu v armáde, hovorí veliteľ letky. Prezradil, v čom ho prekvapili americké základne

25.07.2024 18:48

Prvé dve zo 14 amerických stíhačiek F-16 Block 70 sú už v Kuchyni.

Skalka, lyžiarske stredisko

Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom: Padol verdikt v prípade lyžiara, ktorý usmrtil chlapca v Oščadnici

25.07.2024 18:25

Mladík bol jedným z aktérov tragickej lyžiarskej zrážky v lyžiarskom stredisku Veľká Rača - Oščadnica, po ktorej zomrel osemročný Alex.

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?