Založ si blog

Súhlasíte alebo nesúhlasíte ?

Je veľa zlodejov na Slovensku , ale aj podvodníkov. Každý občan, ktorý sedí doma a len číta dobré myšlienky alebo kliká dobré videa či názory v článkoch, má vlastnosť, ktorá v ňom vďaka emócií vytvára kritika alebo pasívneho sympatizanta. Ak však ide o jeho názor verejne sa priznať alebo svoj súhlas vyjadriť, stáva sa bojkom. Takto je vlastne spoluvinník všetkého zla vo ( zatiaľ) svojej krajine.

Ale môže byť aj spolupáchateľ, ale o tom nevie. Práve preto, že mlčí a nepridá sa osobne na stranu dobrých názorov, riešení. Nepýtajte sa koľko je takých ľudí, čo svoju odvahu už písomne vyjadrili a čakajú na ďalších až sa pridajú. Je nás dosť, ale na to, aby sme to všetko mohli už  povedať nahlas, potrebujeme ešte aj Vás. Podrobnosti a postupy sa každý jeden dozvie vždy len na osobnom stretnutí.

Taktické postupy a riešenia, ako je to možné, sa dozvedajú len členovia. Člen , je občan – volič, ktorý keď už tieto informácie má, nemyslí na zradu, ale na deň, kedy si aj on môže už povedať : Tak predsa sme to dokázali !

Toto, čo si pozriete vo videu sa dá odbúrať, ale je na Vás, či súhlasíte alebo nesúhlasíte ?

toto video  bolo vytvorené už pred 7.rokmi :

názov videa si dajte cez google takto:

Moje video Vízia pre Slovensko alebo všetko sa dá, ak sa chce ! ( býva to blokované – prečo asi ?)

https://www.mojevideo.sk/video/28746/vizia_pre_slovensko_alebo_vsetko_sa_da_ak_sa_chce.html

riešenie je aj tu na fotografiách :

fotografie sú vlastníctvom IOUP

fotografie sú vlastníctvom IOUP

 

fotografie sú vlastníctvom IOUP

alebo v článkoch:

Matovičova vláda uvažuje XIII. diel . . . . Ako vytvoriť vlastnú menu a zabezpečiť ekonomicky Slovensko bez zadlžovania?

Matovičova vláda uvažuje XXII. diel . . . . . . . . . . . . . . . Ako vypracovať a prijať zákon , ktorý chcela predložiť JUDr. Mária Ritomská, keď bola ešte v parlamente poslankyňou?

Matovičova vláda uvažuje XXIII. diel . . . . o Slobode alebo o slobodných voľbách, ktoré národ vyžaduje?

Matovičova vláda uvažuje o retribučnom zákone ?

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

 

 

ioup.riesenia@gmail.com

Všetci narodení od roku 1941 do roku 1971 , ktorí zažili minimálne viac ako len roky od Nežnej revolúcie , nebojte sa a registrujte sa !

Čo píše JUDr. Mária Ritomská alebo je pravda, že má na sebe mediálne embargo ?

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Sobota 18. januára 2020

Novinári priniesli zdvihnutý prst Anny Záborskej

Koho sme to zas vymenovali za sudcov?

spýtajte sa pána Bavolára : ,,Prečo nespolupracujete s Inštitútom Ochrany Ústavných Práv ? Koho sa tam bojíte ?“

https://medium.com/@boris_koroni/reakcia-na-martina-bavol%C3%A1ra-44d8d26530c2

Mudrovanie ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej o justícii v relácii u Hríba

Aby sa napravil celý zničený svet, odstránilo to zlé a dosiahlo to dobré, čo ľudia chcú, ale akosi sa im nechce ( po toľkých sklamaniach) spolupracovať alebo priložiť ruku k dielu( na to stačí šíriť články a informovať o tom nespokojných ľudí a dať im kontakt na ioup.riesenia@gmail.com ), je treba odstaviť A opustiť banky oligarchov a predbehnúť myšlienky lobistických A sionistických skupín. Na to je treba vyzdvihnúť  Slovensko pred svetom. Ten si rýchlo všimne, čo sa tu deje a ako sa nám to podarilo. To tu  je  v článkoch a stále pribúda v ďalších  článkoch, ktoré tu vidíte a čítate.

Matovičova vláda uvažuje o II. diel. . . . . . . ideme národu ukázať, ako sa môže mať, ak to chce!

Banda zlodejov a neveriaci Tomáš

12.04.2021

….Najmä naším prístupom k voľbám, našou smiešnou dôverou k politikom, ktorí vždy pred voľbami vytvoria mýtus, ako idú všetko zmeniť k lepšiemu. Po voľbách sa nič k lepšiemu nezmení lebo všetci doteraz sú platení rôznymi oligarchami. Zoberme si príklad! Mečiara zakladateľa slovenskej mafie a jedného z prvých zlodejov napadol geniálny nápad a vytvoril jeden [...]

Bohatí zahraniční podnikatelia budú kupovať hrady a zámky na Slovensku?

09.04.2021

Ktorá vláda im ich predá alebo kto si ich najskôr sprivatizuje, aby potom mohol draho predať a dobre zarobiť ? Na Slovensku si teraz môžeš kúpiť hrad či kaštieľ za cenu trojizbáku v Bratislave (startitup.sk) Zoznam hradov a zámkov na Slovensku – Wikipédia (wikipedia.org) Hrady a zámky na Slovensku (hrady-zamky.sk) Keby vedeli vládni predstavitelia gazdovať, plno ľudí by [...]

Dôchodok je socialistický prežitok, v slovenskej demokracií má nárok na peniaze len ten , koho vynesú z práce nohami napred

09.04.2021

Predčasný dôchodok: Akú sumu dostanete? Sú štyri podmienky, ktoré treba splniť, aby ste mali nárok na túto penziu. Ako treba postupovať, aby ste ju získali? Aká bude jej výška? A ako sa vypočíta? Prezidentka podpísala zákon, ktorý rieši krátenie dôchodku a nemocenské – Ľudia – Ekonomika – Pravda.sk Človek, ktorý chce ísť do penzie ešte pred [...]

Igor Matovič

Slovenská diplomacia: Matovič ponížil SR a ohrozil jej štátne záujmy tým najhorším spôsobom

12.04.2021 14:32

Slovenskí veľvyslanci reagujú na vyjadrenia ministra financií Igora Matoviča (OĽaNO) a jeho piatkovú návštevu v Budapešti.

Maďarsko SR Matovič Szijjártó vakcína Sputnik

SaS chce Gyimesiho riešiť na koaličnej rade, jeho útoky považuje za hanebné

12.04.2021 14:05

Matovičov poslanec opakovane na sociálnej sieti označuje štátneho tajomníka rezortu diplomacie Martina Klusa (SaS) za hungarofóba.

Volodymyr Zelenskyj

Zelenskyj požiadal Putina o rozhovor, Kremeľ zatiaľ neodpovedal

12.04.2021 14:00

Zatiaľ sme nedostali odpoveď a veľmi dúfame, že to neznamená odmietnutie dialógu, uviedla hovorkyňa ukrajinského prezidenta Julija Mendeľová.

Zuzana Dolinková

Lekári aj sestry dôverujú vedcom, správanie Matoviča považujú za nepochopiteľné

12.04.2021 13:53

Do procesu vakcinácie sa, bohužiaľ, stále mieša politika, odkázal Zväz ambulantných poskytovateľov.