Založ si blog

Malé ryby ako Kočner, sudcovia, sú už na , , odstrel“ , ale čo veľké ryby ?

Veľké ryby určujú, koho nechajú, aby si mohol užiť nadobudnutý majetok, ale čo za to, musí urobiť malá ryba proti občanom ?

Neuviedol, ako to napokon robia všetci politici súčasných politických strán, že tam, kde je vlastníctvo výrobných prostriedkov výlučne v súkromných rukách a zisk si privlastňujú výlučne ich vlastníci, nikdy nešlo, nejde a ani nepôjde o národné a štátne záujmy. Tu ide vždy len o zisk, ktorý je hlavným dôvodom podnikania. Ide o navyšovanie zisku, bohatnutie, hromadenie kapitálu do čo najvyššej možnej miery. Vývoj jasne ukazuje, že so zvyšovaním bohatstva a kapitálu sa zisk koncentruje u monopolov, finančných skupín, bankového sektoru, vznikajú nadnárodné spoločnosti, medziodvetvové konzorciá, mohutné finančno-priemyslové a obchodné spoločnosti, ktoré silou kapitálu a svojho vplyvu ovládajú štáty. Nie naopak.

Nariadenia prezidentky, parlamentu a Vlády, sú neplatné, lebo sa podvodne dostali do čela štátu! Peniazmi a nadobudnutou mocou, zatajujú skutočnosti!

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Slovensko nie je výnimka. I ono je už dávno priamo i nepriamo riadené nadnárodnými monopolmi a finančnými skupinami. Zbytočne sa mnohí snažia tváriť, že to nevidia a nevedia. Dnes je to zrejme už aj v politike. Kapitál likviduje alebo „reguluje“ jedny politické strany a zakladá si „potrebné“ politické strany. S „vhodnými“ politikmi na čele týchto strán, teda aj na čele vládnych či opozičných koalícií. Kvôli ziskom, kvôli posilňovaniu vplyvu v ekonomike, kvôli získaniu moci v spoločnosti všetci takíto politici, nech sa javia pronárodní, národní, verní a vernejší, uprednostnia záujmy nadnárodných monopolov nad záujmami vlastnej krajiny a vlastných občanov.

Koho sme to zas menovali za sudcov!

https://www.psn.sk/16-aktuality/psn-o-ekonomike-a-kurupcii/139-ad-roztriestenost-mocibaznych

 

http://www.jordantimes.com/news/local/king-washington-post-op-ed-its-time-return-globalisation-time-lets-do-it-right

Matovičova vláda uvažuje XIII. diel . . . . Ako vytvoriť vlastnú menu a zabezpečiť ekonomicky Slovensko bez zadlžovania?

Nacistická pseudoveda zvaná ´Psychiatria´

Skutočný cieľ globalistov s ľudstvom!

Matovičova vláda uvažuje XV. diel. necháme ľudí povinne zaočkovať a skapať ?

Jozef Š. na fb napísal

Uznávam, že zákony treba dodržiavať a ja to rešpektujem. Ale ak si mocní tohto sveta rozhodnú zničiť ekonomiku na prechodnú dobu, aby niekoľkonásobne zbohatli tak sa môžem vyjadriť. Sme na Slovensku kde za 50 dní zomrelo 25 ľudí./pol človeka na deň/ Zahltili nás úplne dementnými, nepodstatnými a naviac nesúvisiacimi informáciami, aby národ vystrašili. V Talianskom parlamente vystúpil poslanec ktorý tvrdil že 96,1 % zomretých zomrelo na iné patológie a že prebieha informačná diverzia. Len na rakovinu zomiera denne na Slovensku 8 ľudí / 259 na každých 100.000 pri 5, 1mil obyvateľstva Slovenska/ Skoro všetky onkologické úkony boli zastavené. Ich stav nebol liečený. Je to normálny prístup priatelia?

Matovičova vláda uvažuje o retribučnom zákone ?

Všetci politici sú rovnakí

( https://www.youtube.com/watch?v=RByeE70wetY )

Dneska advokát, zajtra minister spravodlivosti, potom zase politik, momentálne podmienečne odsúdený človek – aj to je Lipšic. To je konflikt mnohých záujmov, takúto prokuratúru chceme? Hovorili sme o odpolitizovaní justície, prokuratúry – ústavný súd je stále spolitizovaný a teraz ideme spolitizovať prokuratúru ešte viac, že tam dosadíme Lipšica, resp. príjmeme zákon LEX LIPŠIC, aby sme mohli za generálneho prokurátora dosadiť politika? Toto je to odpolitizovanie prokuratúry dosadením politika za generálneho prokurátora? Prečo si sami prokurátori nemôžu zvoliť spomedzi svojich radov takého šéfa, akého oni pre svoju prácu naozaj chcú a potrebujú, ale musíme tam stále stŕkať nejakú politickú bábku, ktorá bude kryť trestnú činnosť a reálne brániť v činnosti prokurátorom, ktorý by chceli aj niečo riešiť? Sú prokurátori nejaké nesvojprávne bytosti, že potrebujú mať nad sebou nejakého generálneho prokurátora diktátora?

Banda zlodejov a neveriaci Tomáš

12.04.2021

….Najmä naším prístupom k voľbám, našou smiešnou dôverou k politikom, ktorí vždy pred voľbami vytvoria mýtus, ako idú všetko zmeniť k lepšiemu. Po voľbách sa nič k lepšiemu nezmení lebo všetci doteraz sú platení rôznymi oligarchami. Zoberme si príklad! Mečiara zakladateľa slovenskej mafie a jedného z prvých zlodejov napadol geniálny nápad a vytvoril jeden [...]

Bohatí zahraniční podnikatelia budú kupovať hrady a zámky na Slovensku?

09.04.2021

Ktorá vláda im ich predá alebo kto si ich najskôr sprivatizuje, aby potom mohol draho predať a dobre zarobiť ? Na Slovensku si teraz môžeš kúpiť hrad či kaštieľ za cenu trojizbáku v Bratislave (startitup.sk) Zoznam hradov a zámkov na Slovensku – Wikipédia (wikipedia.org) Hrady a zámky na Slovensku (hrady-zamky.sk) Keby vedeli vládni predstavitelia gazdovať, plno ľudí by [...]

Dôchodok je socialistický prežitok, v slovenskej demokracií má nárok na peniaze len ten , koho vynesú z práce nohami napred

09.04.2021

Predčasný dôchodok: Akú sumu dostanete? Sú štyri podmienky, ktoré treba splniť, aby ste mali nárok na túto penziu. Ako treba postupovať, aby ste ju získali? Aká bude jej výška? A ako sa vypočíta? Prezidentka podpísala zákon, ktorý rieši krátenie dôchodku a nemocenské – Ľudia – Ekonomika – Pravda.sk Človek, ktorý chce ísť do penzie ešte pred [...]

Igor Matovič

Slovenská diplomacia: Matovič ponížil SR a ohrozil jej štátne záujmy tým najhorším spôsobom

12.04.2021 14:32

Slovenskí veľvyslanci reagujú na vyjadrenia ministra financií Igora Matoviča (OĽaNO) a jeho piatkovú návštevu v Budapešti.

Maďarsko SR Matovič Szijjártó vakcína Sputnik

SaS chce Gyimesiho riešiť na koaličnej rade, jeho útoky považuje za hanebné

12.04.2021 14:05

Matovičov poslanec opakovane na sociálnej sieti označuje štátneho tajomníka rezortu diplomacie Martina Klusa (SaS) za hungarofóba.

Volodymyr Zelenskyj

Zelenskyj požiadal Putina o rozhovor, Kremeľ zatiaľ neodpovedal

12.04.2021 14:00

Zatiaľ sme nedostali odpoveď a veľmi dúfame, že to neznamená odmietnutie dialógu, uviedla hovorkyňa ukrajinského prezidenta Julija Mendeľová.

Zuzana Dolinková

Lekári aj sestry dôverujú vedcom, správanie Matoviča považujú za nepochopiteľné

12.04.2021 13:53

Do procesu vakcinácie sa, bohužiaľ, stále mieša politika, odkázal Zväz ambulantných poskytovateľov.