Založ si blog

Malé ryby ako Kočner, sudcovia, sú už na , , odstrel“ , ale čo veľké ryby ?

Veľké ryby určujú, koho nechajú, aby si mohol užiť nadobudnutý majetok, ale čo za to, musí urobiť malá ryba proti občanom ?

Neuviedol, ako to napokon robia všetci politici súčasných politických strán, že tam, kde je vlastníctvo výrobných prostriedkov výlučne v súkromných rukách a zisk si privlastňujú výlučne ich vlastníci, nikdy nešlo, nejde a ani nepôjde o národné a štátne záujmy. Tu ide vždy len o zisk, ktorý je hlavným dôvodom podnikania. Ide o navyšovanie zisku, bohatnutie, hromadenie kapitálu do čo najvyššej možnej miery. Vývoj jasne ukazuje, že so zvyšovaním bohatstva a kapitálu sa zisk koncentruje u monopolov, finančných skupín, bankového sektoru, vznikajú nadnárodné spoločnosti, medziodvetvové konzorciá, mohutné finančno-priemyslové a obchodné spoločnosti, ktoré silou kapitálu a svojho vplyvu ovládajú štáty. Nie naopak.

Nariadenia prezidentky, parlamentu a Vlády, sú neplatné, lebo sa podvodne dostali do čela štátu! Peniazmi a nadobudnutou mocou, zatajujú skutočnosti!

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Slovensko nie je výnimka. I ono je už dávno priamo i nepriamo riadené nadnárodnými monopolmi a finančnými skupinami. Zbytočne sa mnohí snažia tváriť, že to nevidia a nevedia. Dnes je to zrejme už aj v politike. Kapitál likviduje alebo „reguluje“ jedny politické strany a zakladá si „potrebné“ politické strany. S „vhodnými“ politikmi na čele týchto strán, teda aj na čele vládnych či opozičných koalícií. Kvôli ziskom, kvôli posilňovaniu vplyvu v ekonomike, kvôli získaniu moci v spoločnosti všetci takíto politici, nech sa javia pronárodní, národní, verní a vernejší, uprednostnia záujmy nadnárodných monopolov nad záujmami vlastnej krajiny a vlastných občanov.

Koho sme to zas menovali za sudcov!

https://www.psn.sk/16-aktuality/psn-o-ekonomike-a-kurupcii/139-ad-roztriestenost-mocibaznych

 

http://www.jordantimes.com/news/local/king-washington-post-op-ed-its-time-return-globalisation-time-lets-do-it-right

Matovičova vláda uvažuje XIII. diel . . . . Ako vytvoriť vlastnú menu a zabezpečiť ekonomicky Slovensko bez zadlžovania?

Nacistická pseudoveda zvaná ´Psychiatria´

Skutočný cieľ globalistov s ľudstvom!

Matovičova vláda uvažuje XV. diel. necháme ľudí povinne zaočkovať a skapať ?

Jozef Š. na fb napísal

Uznávam, že zákony treba dodržiavať a ja to rešpektujem. Ale ak si mocní tohto sveta rozhodnú zničiť ekonomiku na prechodnú dobu, aby niekoľkonásobne zbohatli tak sa môžem vyjadriť. Sme na Slovensku kde za 50 dní zomrelo 25 ľudí./pol človeka na deň/ Zahltili nás úplne dementnými, nepodstatnými a naviac nesúvisiacimi informáciami, aby národ vystrašili. V Talianskom parlamente vystúpil poslanec ktorý tvrdil že 96,1 % zomretých zomrelo na iné patológie a že prebieha informačná diverzia. Len na rakovinu zomiera denne na Slovensku 8 ľudí / 259 na každých 100.000 pri 5, 1mil obyvateľstva Slovenska/ Skoro všetky onkologické úkony boli zastavené. Ich stav nebol liečený. Je to normálny prístup priatelia?

Matovičova vláda uvažuje o retribučnom zákone ?

Všetci politici sú rovnakí

( https://www.youtube.com/watch?v=RByeE70wetY )

Dneska advokát, zajtra minister spravodlivosti, potom zase politik, momentálne podmienečne odsúdený človek – aj to je Lipšic. To je konflikt mnohých záujmov, takúto prokuratúru chceme? Hovorili sme o odpolitizovaní justície, prokuratúry – ústavný súd je stále spolitizovaný a teraz ideme spolitizovať prokuratúru ešte viac, že tam dosadíme Lipšica, resp. príjmeme zákon LEX LIPŠIC, aby sme mohli za generálneho prokurátora dosadiť politika? Toto je to odpolitizovanie prokuratúry dosadením politika za generálneho prokurátora? Prečo si sami prokurátori nemôžu zvoliť spomedzi svojich radov takého šéfa, akého oni pre svoju prácu naozaj chcú a potrebujú, ale musíme tam stále stŕkať nejakú politickú bábku, ktorá bude kryť trestnú činnosť a reálne brániť v činnosti prokurátorom, ktorý by chceli aj niečo riešiť? Sú prokurátori nejaké nesvojprávne bytosti, že potrebujú mať nad sebou nejakého generálneho prokurátora diktátora?

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž !

09.06.2024

Ak ste sa nestali europoslancami ako ste plánovali , ostala vám chuť pokračovať v tom, čo ste nasľubovali občanom alebo vás to už prešlo? Projekt , , Život v Novom Slovensku“ ? Zmena spoločenského zriadenia na Slovensku na základoch poučenia sa z minulosti a slovenskej , národnej histórie ! Na Slovensko môžeme prijať až 10 miliónov utečencov, ale iba z Afriky! A čo [...]

Na Slovensko môžeme prijať až 10 miliónov utečencov, ale iba z Afriky! A čo s nimi?

05.06.2024

Tretina by boli policajti, tretina by bolo vojsko a tretina by boli stavební robotníci, aby to malo osoh aj pre Slovensko a aj pre bývalé socialistické štáty! Možno by sa vrátili aj naši občania, ktorí odišli poznávať do sveta to, čo nemáme doma a zistia, že už vedia ako to napodobniť a mať tiež. Základ je sa nebáť a konať! [...]

Bezdomovec v Nemecku

Bezdomovec v Holandsku vrátil 2000 eur, ktoré našiel vo vlaku

25.06.2024 07:43

Informovala o tom miestna polícia a dodala, že nálezca za jeho občiansku uvedomelosť odmenila.

Assange

Hotovo po dlhých 12 rokoch. Assange prizná vinu a môže sa vrátiť domov

25.06.2024 06:57

Prokuratúra nebude požadovať pre Assange nový trest a postačí jej päť rokov, ktoré strávil v cele v Británii.

vojna na Ukrajine, Donecká oblasť

ONLINE: USA majú recept na víťazstvo Ukrajiny. Hovoria o troch krokoch

25.06.2024 06:25, aktualizované: 07:16

Definíciou úspechu Ukrajiny podľa Washingtonu je, aby nakoniec mohla kontrolovať celé svoje medzinárodne uznané územie.

Grécko Počasie Horúčavy

Gréci budú od júla dlhšie pracovať. Až šesť dní do týždňa

25.06.2024 06:00

V Grécku začne platiť zákon, ktorý zamestnávateľom umožní, aby pracovníkom nariadili odrobiť aj šiesty deň v týždni.