Založ si blog

Malé ryby ako Kočner, sudcovia, sú už na , , odstrel“ , ale čo veľké ryby ?

Veľké ryby určujú, koho nechajú, aby si mohol užiť nadobudnutý majetok, ale čo za to, musí urobiť malá ryba proti občanom ?

Neuviedol, ako to napokon robia všetci politici súčasných politických strán, že tam, kde je vlastníctvo výrobných prostriedkov výlučne v súkromných rukách a zisk si privlastňujú výlučne ich vlastníci, nikdy nešlo, nejde a ani nepôjde o národné a štátne záujmy. Tu ide vždy len o zisk, ktorý je hlavným dôvodom podnikania. Ide o navyšovanie zisku, bohatnutie, hromadenie kapitálu do čo najvyššej možnej miery. Vývoj jasne ukazuje, že so zvyšovaním bohatstva a kapitálu sa zisk koncentruje u monopolov, finančných skupín, bankového sektoru, vznikajú nadnárodné spoločnosti, medziodvetvové konzorciá, mohutné finančno-priemyslové a obchodné spoločnosti, ktoré silou kapitálu a svojho vplyvu ovládajú štáty. Nie naopak.

Nariadenia prezidentky, parlamentu a Vlády, sú neplatné, lebo sa podvodne dostali do čela štátu! Peniazmi a nadobudnutou mocou, zatajujú skutočnosti!

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Slovensko nie je výnimka. I ono je už dávno priamo i nepriamo riadené nadnárodnými monopolmi a finančnými skupinami. Zbytočne sa mnohí snažia tváriť, že to nevidia a nevedia. Dnes je to zrejme už aj v politike. Kapitál likviduje alebo „reguluje“ jedny politické strany a zakladá si „potrebné“ politické strany. S „vhodnými“ politikmi na čele týchto strán, teda aj na čele vládnych či opozičných koalícií. Kvôli ziskom, kvôli posilňovaniu vplyvu v ekonomike, kvôli získaniu moci v spoločnosti všetci takíto politici, nech sa javia pronárodní, národní, verní a vernejší, uprednostnia záujmy nadnárodných monopolov nad záujmami vlastnej krajiny a vlastných občanov.

Koho sme to zas menovali za sudcov!

https://www.psn.sk/16-aktuality/psn-o-ekonomike-a-kurupcii/139-ad-roztriestenost-mocibaznych

 

http://www.jordantimes.com/news/local/king-washington-post-op-ed-its-time-return-globalisation-time-lets-do-it-right

Matovičova vláda uvažuje XIII. diel . . . . Ako vytvoriť vlastnú menu a zabezpečiť ekonomicky Slovensko bez zadlžovania?

Nacistická pseudoveda zvaná ´Psychiatria´

Skutočný cieľ globalistov s ľudstvom!

Matovičova vláda uvažuje XV. diel. necháme ľudí povinne zaočkovať a skapať ?

Jozef Š. na fb napísal

Uznávam, že zákony treba dodržiavať a ja to rešpektujem. Ale ak si mocní tohto sveta rozhodnú zničiť ekonomiku na prechodnú dobu, aby niekoľkonásobne zbohatli tak sa môžem vyjadriť. Sme na Slovensku kde za 50 dní zomrelo 25 ľudí./pol človeka na deň/ Zahltili nás úplne dementnými, nepodstatnými a naviac nesúvisiacimi informáciami, aby národ vystrašili. V Talianskom parlamente vystúpil poslanec ktorý tvrdil že 96,1 % zomretých zomrelo na iné patológie a že prebieha informačná diverzia. Len na rakovinu zomiera denne na Slovensku 8 ľudí / 259 na každých 100.000 pri 5, 1mil obyvateľstva Slovenska/ Skoro všetky onkologické úkony boli zastavené. Ich stav nebol liečený. Je to normálny prístup priatelia?

Matovičova vláda uvažuje o retribučnom zákone ?

Všetci politici sú rovnakí

( https://www.youtube.com/watch?v=RByeE70wetY )

Dneska advokát, zajtra minister spravodlivosti, potom zase politik, momentálne podmienečne odsúdený človek – aj to je Lipšic. To je konflikt mnohých záujmov, takúto prokuratúru chceme? Hovorili sme o odpolitizovaní justície, prokuratúry – ústavný súd je stále spolitizovaný a teraz ideme spolitizovať prokuratúru ešte viac, že tam dosadíme Lipšica, resp. príjmeme zákon LEX LIPŠIC, aby sme mohli za generálneho prokurátora dosadiť politika? Toto je to odpolitizovanie prokuratúry dosadením politika za generálneho prokurátora? Prečo si sami prokurátori nemôžu zvoliť spomedzi svojich radov takého šéfa, akého oni pre svoju prácu naozaj chcú a potrebujú, ale musíme tam stále stŕkať nejakú politickú bábku, ktorá bude kryť trestnú činnosť a reálne brániť v činnosti prokurátorom, ktorý by chceli aj niečo riešiť? Sú prokurátori nejaké nesvojprávne bytosti, že potrebujú mať nad sebou nejakého generálneho prokurátora diktátora?

Matovič a jeho fašistická chunta

24.11.2020

,, Viete sa zaručiť za svoju prácu, pracovné výkony, tak, že by ste podpísal zodpovednosť za svoje výkony a môžete za prácu, ktorú vykonáte ručiť? Poznáte niekoho na Slovensku, kto vám vie tieto podmienky zaručiť?“ video: https://www.facebook.com/igor.jurecka/videos/3634838189910698 [...]

URSO dalo výpoveď kandidátovi volieb do NRSR počas služobného voľna na volebnú kampaň

22.11.2020

Vrátia právnici a advokáti z URSO diplom o dosiahnutom právnickom vzdelaní alebo bude treba urobiť previerku právnej odbornosti aj v celej advokátskej komore, či v justícií? Kto pôjde sedieť sudkyňa JUDr. Bieliková alebo advokát JUDr. Kvašňovský ? Za to ako sa uskutočnilo pojednávanie na Okresnom súde Bratislava II. , by mali ísť sedieť nazad do školskej lavice, [...]

Načo nám je Inštitút Ochrany Ústavných Práv? (ďalej len IOÚP)

22.11.2020

Veľa ľudí ešte o ňom nevie. Poniektorí si povedia, zas dáka zbytočná organizácia darmožráčov. Prečo tak kruto? Lebo občan je nespokojný a jeho potreby sú štátnou riadiacou aparatúrou zanedbávané. Občan je diskriminovaný. Ale , stále túži pracovať a mať za prácu dostatočný príjem. Kto alebo, čo je to IOÚP? To si rýchlo zistíte v článku ,,List od davu [...]

Igor Matovič

Matovič: Do Vianoc urobíme 8 miliónov testov. Ak ich Sulík zoženie

25.11.2020 19:44, aktualizované: 21:38

Premiér Igor Matovič chce do Vianoc stihnúť urobiť osem miliónov testov. Masívne testovanie bude vtedy, keď Richard Sulík zoženie potrebný počet testov. Podľa matematika Richarda Kollára dáta naznačujú, že napriek plošnému testovaniu smerujeme do lockdownu.

ČR koronavírus opatrenie protest

Česko chystá testovanie. Pre všetkých, ale dobrovoľné

25.11.2020 17:33

Česká vláda chce najneskôr v posledný adventný týždeň dať všetkým záujemcom možnosť, aby bezplatne podstúpili antigénový test na COVID-19. Hromadné testovanie ohlásil premiér Andrej Babiš

Gibraltar, tanker, loď, more, irán

Výbuch míny v Červenom mori poškodil ropný tanker

25.11.2020 17:13

Jemenskí povstalci vyhlásili, že odpálili raketu, ktorá zasiahla distribučné zariadenie prevádzkované saudskoarabskou ropnou spoločnosťou.

koalícia / Igor Matovič / Richard Sulík / Veronika Remišová /

Koalícia zasadala v nemocnici. Bol rozpad blízko?

25.11.2020 17:12

Koaličná rada zasadla v utorok priamo v bratislavskej Nemocnici sv. Michala, v trakte vyhradenom pre ústavných činiteľov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 293
Celková čítanosť: 3626467x
Priemerná čítanosť článkov: 12377x

Autor blogu

Kategórie