Založ si blog

Opatrovateľské agentúry pre seniorov v, , Novej“ spoločnosti.

Je Krčméry z odbornosťou v koncoch alebo nedokáže uplatniť odbornosť pri rokovaní s Matovičovou vládou ?

 

Krčméry bez rúška

Nikto nie je natoľko starý , aby nemal ešte dostatok energie na zmenu celej spoločnosti na Novú a lepšiu spoločnosť. Všetci , by si mali uvedomiť, že starnutím slabneme. Kedy potom napravíme to, čo nám stále vadí?

Dajte pokoj dôchodcom

V Novej spoločnosti, kde budú splnené do bodky všetky požiadavky občanov, sa senior bude mať dobre. Nebude zavadzať nikomu. Budú podmienky, ktoré vychovajú občanov a aj budúcich seniorov tak, že všetko, čo teraz každého trápi, nebude treba riešiť ( v hlavách ) 15-viac rokov, pred dožitím. Veď nie je to krása, mať život príchodom na starobný odpočinok alebo dôchodok, trochu bezstarostný?

Matovičova vláda uvažuje o téme IV. diel . . . . . Dôchodok , staroba, odpočinok , malo by sa to pomenovať , , šťastný život seniora”?

Ak ste si prečítali, ako to môže byť na dôchodku , ale aj kedy tam pôjdete, potom je treba ešte popísať o starostiach, ktoré najviac trápia seniorov. Ale veď to sú stále len peniaze a problémy s majetkom. Problémy s budúcimi dedičmi. To je zas v tomto článku.

Posledná vôľa zanikne a dedičstvo si budete musieť zaslúžiť !

Už sa len treba zamerať na najchúlostivejšie problémy. Niekto povie: ,, ale , čo keď nikoho nemám alebo sa rodina na mňa vykašle?“ ( či už má po mne dedičstvo alebo nie, napísané u notára – to ale je v článku o tom, že si ho musia zaslúžiť )

Ak niekto nemá dedičov, ale napriek tomu má pokolenie, treba sa bezbolestne , bez agresie a stresov, o človeka O VÁS POSTARAŤ !

A to je ten najväčší problém, ktorý , ak ste doteraz mysleli len na seba, nevideli.

Ide predsa o tých, čo sa majú O VÁS POSTARAŤ !

Človek musí mať také životné podmienky a dôstojný život, aby chodil do práce s radosťou. Či už pracuje v štátnom alebo v súkromnom opatrovateľskom sanatóriu. Ide teda o peniaze. Dnes sa čaká na takéto výhody a rieši sa to po známostiach. Aj keď sa tam senior konečne dostane, ( myslím už pokročilý vek, keď je naozaj nevládny alebo nesamostatný), väčšinou ho to stojí viac ako je jeho dôchodok. Ale k tomu automaticky pribudnú problémy. Dedičia ohŕňajú nosom, ak musia priplácať ( nestačí, že zdedili dom, byt, peniaze- berú to automaticky) . zamestnanci sanatória sú nedostatočne zaplatení alebo v obore aj nevyučení a do toho majú aj svoje pracovné alebo osobné problémy, a to sa odzrkadľuje j na prístupe k osobe , o ktorú sa treba postarať. O VÁS POSTARAŤ!

História – realita – budúcnosť XXV. diel . . . Matovičova vláda uvažuje ?

 

Matovičova vláda uvažuje o II. diel. . . . . . . ideme národu ukázať, ako sa môže mať, ak to chce!

No a aby to naozaj všetko fungovalo a postupne ( nie 20 rokov) sa všetko zrealizovalo, treba, aby každý občan narodený od roku 1941 až do roku 1971 sa prihlásil za člena a len chcel, aby jeho členstvo pomohlo toto riešiť, keď bude počúvať ako. Potom pri voľbách dá hlas práve politickej strane, v ktorej je členom a tak si zaistí : nielen svoju budúcnosť, ale aj morálnu nápravu dedičov.

Matovičova vláda uvažuje XIII. diel . . . . Ako vytvoriť vlastnú menu a zabezpečiť ekonomicky Slovensko bez zadlžovania?

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Sobota 18. januára 2020

Píšte žiadosti o členstvo na mail: ioup.riesenia@gmail.com , potom sa stretneme, a vašej aspoň päťčlennej skupine všetko vysvetlíme , a tak si spoločne napravíme dôstojný život, budúcnosť a všetko, čo nám mladá generácia vyčíta za obdobie našej mladosti a budovania demokracie na Slovensku! Dokážeme sa O VÁS POSTARAŤ!

Koronavirus v Domove sociálnych služieb Pezinok, kto za to môže, už vieme

Dnes je dôležité stretnutie Národnej koalície

30.11.2023

Čo by sa tu odvážni, čestní a poctiví členovia strany mali dozvedieť od klamárov z vedenia politickej strany Národná koalícia? Ako je možné, že všetky politické strany, aj tá naša, nespĺňajú podmienky zákona (85/2005 Z. §6a) a prečo ešte NBU, SIS, NAKA a polícia nikoho z lídrov nezatvorila? Prečo nemôžeme ako členovia strany Národná koalícia ísť príkladom a [...]

Prišli slúžiť občanom, ale chcú len vládnuť!

27.11.2023

,,Zákon platí pre každého!“ Túto vetu často používajú . Vlastné chyby si nepriznajú, len si ich v televíznych reláciách vykričia. nikto ich nevie zaistiť , obviniť, odsúdiť a zatvoriť ( na doživotie) ! Musíme ísť na to inak! Už sme dali prostredníctvom Inštitútu ochrany ústavných práv dostatok informácií a dôkazov občanom aj štátnym úradom, ale aj [...]

. . . Vadí mi TOTO alebo, ak chceme urobiť krok dopredu, musíme urobiť úkrok doľava alebo doprava a obzrieť sa dozadu !

20.11.2023

Už zrušili bitúnky v Amerike alebo v Eú? Už zastavili ťažbu dreva vo svete? Už zastavili korporácie čerpanie ropy ? Už pochopili v OSN a v Eú, že Slovensko tvorí len 0,07 % populácie obyvateľstva sveta a ešte menej na celosvetovej účasti na likvidácií planéty? Slováci nevedia samostatne uvažovať a potrebujú príkazy? Advokát je dôležitý v každom súdnom konaní, ale [...]

koláž, fico, kolíková, čaputová, žilinka

Rušenie ÚŠP graduje: Fico reaguje na Čaputovú, opozícia tlačí na Žilinku. Výbor ukončila hádka

08.12.2023 17:00, aktualizované: 17:30

„Myslím, že väčšina spoločnosti chápe, prečo Smer ruší ÚŠP a zmierňuje tresty za korupciu. Až sa bojím, čo príde potom,“ zhodnotil politológ.

Počúvajte pravdu, víkendový podcast

Vláda pár týždňov od uchopenia moci už vohnala ľudí do ulíc. Prehodnotí svoje plány?

08.12.2023 16:54

Reči o potrebe odbornej diskusie k špeciálnej prokuratúre nahradili skutky.

Progresívne Slovensko, michal sabo

PS: Pol milióna ľudí nemá bezpečný prístup k pitnej vode, Ficova vláda však rieši vlastnú beztrestnosť

08.12.2023 16:41

Na verejný vodovod nie je pripojených 447 obcí, upozornil poslanec Michal Sabo.

NAKA

NAKA obvinila trinásť osôb z drogových zločinov a kupliarstva

08.12.2023 16:20

NAKA vykonala v Trenčianskom kraji policajnú akciu zameranú na rozloženie organizovanej skupiny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 547
Celková čítanosť: 8616447x
Priemerná čítanosť článkov: 15752x

Autor blogu

Kategórie