Založ si blog

Opatrovateľské agentúry pre seniorov v, , Novej“ spoločnosti.

Je Krčméry z odbornosťou v koncoch alebo nedokáže uplatniť odbornosť pri rokovaní s Matovičovou vládou ?

 

Krčméry bez rúška

Nikto nie je natoľko starý , aby nemal ešte dostatok energie na zmenu celej spoločnosti na Novú a lepšiu spoločnosť. Všetci , by si mali uvedomiť, že starnutím slabneme. Kedy potom napravíme to, čo nám stále vadí?

Dajte pokoj dôchodcom

V Novej spoločnosti, kde budú splnené do bodky všetky požiadavky občanov, sa senior bude mať dobre. Nebude zavadzať nikomu. Budú podmienky, ktoré vychovajú občanov a aj budúcich seniorov tak, že všetko, čo teraz každého trápi, nebude treba riešiť ( v hlavách ) 15-viac rokov, pred dožitím. Veď nie je to krása, mať život príchodom na starobný odpočinok alebo dôchodok, trochu bezstarostný?

Matovičova vláda uvažuje o téme IV. diel . . . . . Dôchodok , staroba, odpočinok , malo by sa to pomenovať , , šťastný život seniora”?

Ak ste si prečítali, ako to môže byť na dôchodku , ale aj kedy tam pôjdete, potom je treba ešte popísať o starostiach, ktoré najviac trápia seniorov. Ale veď to sú stále len peniaze a problémy s majetkom. Problémy s budúcimi dedičmi. To je zas v tomto článku.

Posledná vôľa zanikne a dedičstvo si budete musieť zaslúžiť !

Už sa len treba zamerať na najchúlostivejšie problémy. Niekto povie: ,, ale , čo keď nikoho nemám alebo sa rodina na mňa vykašle?“ ( či už má po mne dedičstvo alebo nie, napísané u notára – to ale je v článku o tom, že si ho musia zaslúžiť )

Ak niekto nemá dedičov, ale napriek tomu má pokolenie, treba sa bezbolestne , bez agresie a stresov, o človeka O VÁS POSTARAŤ !

A to je ten najväčší problém, ktorý , ak ste doteraz mysleli len na seba, nevideli.

Ide predsa o tých, čo sa majú O VÁS POSTARAŤ !

Človek musí mať také životné podmienky a dôstojný život, aby chodil do práce s radosťou. Či už pracuje v štátnom alebo v súkromnom opatrovateľskom sanatóriu. Ide teda o peniaze. Dnes sa čaká na takéto výhody a rieši sa to po známostiach. Aj keď sa tam senior konečne dostane, ( myslím už pokročilý vek, keď je naozaj nevládny alebo nesamostatný), väčšinou ho to stojí viac ako je jeho dôchodok. Ale k tomu automaticky pribudnú problémy. Dedičia ohŕňajú nosom, ak musia priplácať ( nestačí, že zdedili dom, byt, peniaze- berú to automaticky) . zamestnanci sanatória sú nedostatočne zaplatení alebo v obore aj nevyučení a do toho majú aj svoje pracovné alebo osobné problémy, a to sa odzrkadľuje j na prístupe k osobe , o ktorú sa treba postarať. O VÁS POSTARAŤ!

História – realita – budúcnosť XXV. diel . . . Matovičova vláda uvažuje ?

 

Matovičova vláda uvažuje o II. diel. . . . . . . ideme národu ukázať, ako sa môže mať, ak to chce!

No a aby to naozaj všetko fungovalo a postupne ( nie 20 rokov) sa všetko zrealizovalo, treba, aby každý občan narodený od roku 1941 až do roku 1971 sa prihlásil za člena a len chcel, aby jeho členstvo pomohlo toto riešiť, keď bude počúvať ako. Potom pri voľbách dá hlas práve politickej strane, v ktorej je členom a tak si zaistí : nielen svoju budúcnosť, ale aj morálnu nápravu dedičov.

Matovičova vláda uvažuje XIII. diel . . . . Ako vytvoriť vlastnú menu a zabezpečiť ekonomicky Slovensko bez zadlžovania?

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Sobota 18. januára 2020

Píšte žiadosti o členstvo na mail: ioup.riesenia@gmail.com , potom sa stretneme, a vašej aspoň päťčlennej skupine všetko vysvetlíme , a tak si spoločne napravíme dôstojný život, budúcnosť a všetko, čo nám mladá generácia vyčíta za obdobie našej mladosti a budovania demokracie na Slovensku! Dokážeme sa O VÁS POSTARAŤ!

Koronavirus v Domove sociálnych služieb Pezinok, kto za to môže, už vieme

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Peter Biroš

Zomrel bývalý politik a špičkový lekár Peter Biroš

21.07.2024 15:43

Okrem dlhoročnej medicínskej praxe sa výrazne angažoval vo verejno-spoločenskej činnosti ako funkcionár telovýchovy a športu.

hasiči česko zlínsky kraj

Rozsiahly požiar pneumatík v Česku: Oheň ničí okolité budovy, hasiči kolabujú

21.07.2024 15:29

K štyrom hasičským jednotkám povolali ďalšie posily.

Kmec, Hajko

Kmec: Okrúhly stôl by mohol byť začiatkom septembra. KDH je za, no nevidí to reálne

21.07.2024 15:00

Peter Kmec pre Pravdu uviedol, že sa o okrúhlom stole intenzívne rokuje a konať by sa mohol začiatkom septembra.

vojna na Ukrajine, Vitalij Kličko

Kličko: Bojovať či rokovať? Zelenskyj riskuje politickú samovraždu, nech urobí hocičo. Bude treba referendum

21.07.2024 14:55

Pokračovanie vo vojne alebo kompromis s Putinom? Starosta Kyjeva Kličko hovorí, že Ukrajina musí vojnu vyhrať, ale bojovať ďalšie dva roky by bola nočná mora.