Všetci súhlasia a napokon sa rozhodnú založiť vlastnú politickú stranu! Prečo?

Je vari zlé založiť politickú stranu, ktorá dáva ľuďom možnosť sa na všetkom zúčastniť a zrušiť pritom zaužívaný systém?
Na tom, sa môžu podieľať všetci záujemci, ktorí vedia argumentovať, komunikovať a chcú zrealizovať to, čo na Slovensku 34 rokov viazne!


Teda zmena Zákonníku práce, to jest uzákoniť platy, pracovný čas a pracovné vzťahy a podmienky, BOZP a aj vyčíslenie ľudského života pri porušení a škodách.

Strach zo šikany nám tu zapustil korene

 

Environmentálny zákon so zameraním na : vodné nádrže, rybníky,močariská, rašeliniská, konopu-technickú, ľan, mak, bôb okrem terajších pestovaných komodít, lesné škôlky, regulácia zvery a vtáctva, včelárstvo, družstevné spolky, cechy.
Krúžky na školách na podobné zameranie, pracovné vyučovanie na školách, povinné vzdelávacie prednášky a kurzy na školách, telocvične pre školy atď…..

AKO? Ako ďalej? Ako ďalej občania?

 

Toto všetko bude mať niekoľko násobnú občiansku kontrólu a vrámci otvoreného vládnutia sa bude podriaďovať pod Úrad štátnej starostlivosti!
video:

Preto treba , ak sa nám spoločne podarí vytvoriť z občanov,normálnu politickú stranu, ako sa v článkoch dočítate, potom nasleduje rýchle retribučné naprogramovanie štátnej prestavby a činy na zrušenie doterajšieho systému!

1. Zrušiť NRSR
2. Zrušiť ministerstvá
3. Zrušiť Výskumný ústav práce a rodiny
4. Zrušiť Inšpektorát práce
5. Zrušiť Národný inšpektorát práce
6. Zrušiť Úrad práce
7. Zrušiť Slovenské národné stredisko pre ľudské práva
8. Zrušiť Sociálnu poisťovňu
9. Zrušiť Zdravotné poisťovne
10. Zrušiť Vojenský úrad sociálneho zabezpečenia
11. Zrušiť súčasný volebný systém
12. Zrušiť Multy – level marketing ( Viacúrovňový marketing )
13. Zrušiť Úrad pre reguláciu sieťových odvetví
14. Zrušiť Úrad verejného zdravotníctva
15. Zrušiť Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou
16. Zrušiť Ústavný súd Slovenskej republiky
17. Zrušiť Najvyšší súd Slovenskej republiky
18. Zrušiť Špecializovaný trestný súd Slovenskej republiky
19. Zrušiť Špeciálny súd Slovenskej republiky
20. Zrušiť Najvyšší správny súd Slovenskej republiky
21. Zrušiť krajské súdy
22. Zrušiť okresné súdy
23. Zrušiť mestské súdy

 

Ako sa všetci trasú po moci, ale. . .

Digitálna mena – bude treba!

Menová reforma tak či tak príde

Návrat ku , , Korune“ kurzom 30, 126 alebo úplne od nuly a . . . . . . . . . . .

. . . . a je to tu

Povrchnosť pre vrchnosť

1. diel Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

 

5. bod . . Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

video:

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Kto je skutočný „volič“ ?

Pán Fico, nie som upír, ALE zradia Vás vlastní ľudia a práve preto potrebujete novú krv !

22.05.2026

Keď Ste už vydržali doteraz a začínate veci chápať, môžete si všimnúť, že aj ja som na Vás zmenil názor : lebo ,, Všetko sa dá ak sa chce !“ ! (viem že rypák Fúrik asi dostane mizerére, ale aj naňho príde !!!) video: RIEŠENIA ! Všetko sa dá ak sa chce ! [...]

Kto má pravdu musí mlčať, inak bude z radu trčať !

21.05.2026

Ako rýchlo odstrániť korupciu na Slovensku,keď nikomu sa navyknuté nechce ? Ako rýchlo sa dá zaviesť trest smrti na Slovensku ? ( kto nesúhlasí s korupciou SÚHLASÍ ! ) Zavedenie trestu smrti na Slovensku by bolo mimoriadne komplikované a v súčasnosti je prakticky nemožné kvôli medzinárodným záväzkom.Tu sú hlavné prekážky a predpokladaný proces:Ústava SR: [...]

Bude po oslavách Sudetských Nemcov v Brne , na pokyn PS -ákov po stretnutí s nimi aj zmena Gabčíkovo na Beš, keď ich záujem je len vlastným škodiť ?

21.05.2026

Nejde pritom len o samotný zjazd, ale o širšiu otázku historickej pamäte, národnej suverenity a politických postojov súčasných českých predstaviteľov. Čo na to naši ,,PS vlastenci „? video: RIEŠENIA ! Všetko sa dá ak sa chce ! [...]

Babiš

Český Semtex na predaj? Babiš by Explosiu pustil, Macron už prejavil záujem

22.05.2026 15:35

Česká vláda zvažuje predaj štátneho výrobcu výbušnín a streliva známeho najmä produkciou plastickej trhaviny Semtex.

Volodymyr Zelenskyj, Mark Rutte, NATO, Ukrajina

Zelenskyj príde na summit NATO. Rutte poslal Putinovi štipľavý odkaz

22.05.2026 15:15

Rutte označil stretnutie ministrov zahraničia NATO za „veľmi dobré“.

europoslanci pellegrini

Obed u Pellegriniho rozdelil europoslancov: PS odmietlo sedieť za jedným stolom s „extrémistami“

22.05.2026 15:05

Do prezidentského paláca prišli politici Smeru, Hlasu a Republiky, pozvanie na obed odmietli európski poslanci za PS a KDH.

bielorusko litva pašovanie balón

Škandál v Litve: Do pašovania cez balóny z Bieloruska boli namočení aj strážcovia zákona

22.05.2026 14:50

Polícia v Litve zadržala 27 ľudí vrátane 13 príslušníkov polície a pohraničnej stráže v rámci rozsiahlej operácie.