Už desaťročia sú na Slovensku dediny, kde ešte nemajú vodovody! Ak by si občania správne zvolili do parlamentu zodpovedných ľudí, mali by sme aj eurofondy na správnom mieste a problém, by bol vyriešený!
Ale!
Vždy tu bude ale lebo nepoctivosť je všade!
Danko ,Taraba a Huliak, Majerský a ďalší chcú riadiť štát a hovoria o spravodlivosti, ale voľby chcú vyhrať nepoctivým spôsobom!
Čo je, ale ďalšia hanba, je , že koordinátori niektorých politických strán ( nie všetky strany majú koordinátorov) napríklad Národnej koalície, nerozumejú, čo je ich úlohou ak sa chcú venovať politike,ktorá má zachrániť Slovensko a nechápu ako to, že oni páchajú podvod!
Ako potom pochopia, čo robiť a prečo,keď sa dozvedia témy na ďalšie štvorročné obdobie ?
Majú čakať poľnohospodárske farmy pomocné dotácie ako im sľúbila EÚ ? Andrej Viceník , člen predstavenstva a vrchný riaditeľ divízie firemného bankovníctva VÚB, ten tvrdí opak, vraj agrosektor dostane menej ! Chýba vari to, čo sa za tie úžasné roky demokracie na slovenský spôsob, rozkradlo ? Musia kompenzovať , ale veď máme dostať z EU 20 miliard ? „Máme [...]
D.Trump – všetky odhalenia v spojitosti s Ukrajinou a pandémiou podvodov /finančných transakcií, obchodovania s ľuďmi, orgánmi, atď./ súvisiacich s „vojnou“ na Ukrajine za posledné 4 roky. https://www.facebook.com/reel/2052330448846523 Vyhlásenie maďarského premiéra ohľadom George Sorosa a USAID zo začiatku tohto roku: „Naše obavy sa potvrdili: [...]
V Českej republike pôsobí firma, ktorá ako prvá v Európe získala licenciu na výrobu syntetického mäsa (kultivovaného mäsa). Toto mäso sa vyrába z kmeňových buniek v laboratóriu, čím sa zníži potreba chovu hospodárskych zvierat. Zatiaľ je výroba určená len pre zvieratá, ale onedlho sa očakáva aj povolenie pre výrobu pre ľudí. [...]
Celá debata | RSS tejto debaty