Hyeny slovenského národa.

Som nesmierne rád, že aj z radov blogérov sa zapájajú na spoluprácu aktívne niektorí blogéri. Síce nie všetci to myslia úprimne a majú to v hlave v poriadku, ale Nová spoločnosť im vychádza v ústrety a ponúka im zadarmo lekársku starostlivosť. Mrzí ma však, že sú aj takí medzi nimi, čo doteraz nepochopili, že sú aj príčiny, ktoré nikto nechce poznať a vidieť, a pritom vďaka takýmto zločincom vznikajú taký, ako som dajme tomu ja, podľa môjho najobľúbenejšieho kritika, ktorý sa odvážne skrýva za svojim pseudonymom.

Niet sa tomu, čo čudovať. Ak niekto príde s myšlienkami, ktorým začínajú ľudia rozumieť , začne sa skupinka , ktorá sedí na miestach, odkiaľ môže riadiť myslenie ľudí v štáte, obávať o svoju moc a zavolá si na pomoc cvičené ,,hyeny“, aby zabraňovali šíreniu takýchto myšlienok.

Preto sa niektoré články strácajú z hlavnej stránky na blogu alebo na facebooku. Potom je skupina ľudí, ktorá celkom ničomu nerozumie a tam sa niet čomu čudovať. Buď sa to naučí alebo to môže čítať dookola, nemá to čím pochopiť. No a potom sú tu ďalší posluhovači moci a tí uprednostňujú osobný príkaz nad dohodou, dohodu alebo vnútorný predpis, nariadenie nad zákonom a zákon nad Ústavou, a tak dávajú jasne najavo, že za peniaze, o ktoré nechcú prísť, urobia zo seba kolaborantov a stávajú sa tiež hyenami. Pritom si stačí prečítať pár článkov a ak nerozumiete , tak sa pýtať alebo podrobnejšie čítať.

Veď koľko blogérov tu chce niečo na Slovenku zmeniť? Poznám tu štyroch, ktorí spolupracujú  a ešte dvoch, ktorí sa rozhodujú. Ale viete , že je tu cca cez 5.000 blogérov, ktorí len na niečo poukazujú a nikto neprizná, to, čo som urobil pre môjho obľúbeného kritika ja. Kde sú vyplatené dlhy našich štátnych predstaviteľov? Kde sú peniaze za privatizáciu? Prečo sú majetky privatizérov,  zaniknutých fabrík z privatizácie, väčšie ako fabrika, ktorá tam už dávno nestojí? Prečo

Môžete všetko napísať alebo povedať, okrem pravdy a faktov, lebo. . . . – zivot okolo nas – Blog.Pravda.sk

Zhrnutie , aby ste to nehľadali , ( pre členov IOÚP a ÚŠS ) – pomoc – Blog.Pravda.sk

O akej spravodlivosti to rozprávajú na MSSr ? – pomoc – Blog.Pravda.sk

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ? – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

___

…Bod. č. 12. Verejné — mediálne vysielané súdy dlžníkov na výživnom, neplatičov zákonného poistného a podvodníkov, na ktorých boli uvalené exekúcie a nesplácajú ich, ako aj súdy neplátcov nájomného, ktorí sa priživujú na úkor všetkých občanov + odvysielanie ako splácajú prácou svoje dlhy dlžníkom.

Podmienkou prijatia do Únie Štátnej Starostlivosti je splatenie DLHOV na výživnom, štátom predpísanom poistnom a EXEKÚCIÍ, ako aj právna bezúhonnosť uchádzača o členstvo….

Puppuššško

Kopte exekútorov do zadku ! – Juraj Chlebik (blog.sme.sk)

Zhrnutie , aby ste to nehľadali , ( pre členov IOÚP a ÚŠS ) – pomoc – Blog.Pravda.sk

Bude Mazurek ďalší, kto sklame očakávania svojich sympatizantov? – pomoc – Blog.Pravda.sk

Algoritmické zoznamovanie alebo , keď nebudeme už medzi sebou vedieť komunikovať ako ľudia? – pomoc – Blog.Pravda.sk

Všetci s rúškom na tvári (respirátorom) seďte doma, aby ste nás zdravých nenakazili! – pomoc – Blog.Pravda.sk

fotky blogéra:

 

https://www.facebook.com/photo?fbid=1995043117298101&set=pob.100003772968152 

Nepolaviť, ale odvážne proti Donaldovi Trumpovi a jeho nezmyslom bojovať !

14.07.2025

Ak nájde slovenská vláda odvahu opustiť NATO, s okamžitým odchodom amerických vojsk a s okamžitým odchodom americkej ambasády, Slovensko si niekoľkonásobne ekonomicky polepší ! EU alebo Slovensko, by malo dať návrh pre EU, aby sa dva roky odklonili od amerických tovarov a nákupov z USA a navrhli by vždy 10 násobok Amerikou navrhnutého cla ! Potom je už len otázka, ak to EU [...]

Strach z potrestania za tridsaťšesťročnú , , slovenskú demokraticky neschopnú demokraciu“!

14.07.2025

Dôvod, prečo sa parlamentné politické strany boja rokovať o projekte Inštitútu ochrany ústavných práv ( IOUP) Je jedno, kto bude na čele z tých, čo sú v parlamente v opozícií alebo v koalícií, keď po parlamentných voľbách sa dokážu na základe ( hlúpych, chamtivých, lenivých, ) voličov pozliepať a namiesto služby národu stále len vládnuť! Všetko, po čom [...]

Vojenské zákopy na východe Slovenska majú slúžiť ako okamžité cintoríny pre utečencov z východu ?

10.07.2025

Čo by to znamenalo ? Po tajnej dohode ( s vládou Ukrajiny ) okamžité trestať nelegálnych migrantov, ako to robia inde na svete ? Fico s Pellegrinim sľúbili NATO NEMOŽNÉ. Koľko je 5% HDP v rozpočte? https://www.nczisk.sk/Aktuality/Pages/Samovrazdy-a-samovrazedne-pokusy-v-Slovenskej-republike-v-roku-2023.aspx Riešenia a súhrn video: 1. Dvojnásobné platy, platy na úrovni Euro [...]

nehoda, kúty, hasiči

Do Vodného diela v Žiline skočil človek, zasahujú hasiči

15.07.2025 12:29

Hasiči prijali hlásenie o osobe, ktorá skočila do vodného diela z múrika.

Russia Ukraine War

Hovoria o nej, že je ako tank. Vyhýba sa vplyvu oligarchov. Akú vzácnu vlastnosť má budúca ukrajinská premiérka?

15.07.2025 12:00

Prezident Volodymyr Zelenskyj určil Juiji Svyrydenkovej za hlavnú úlohu, aby zabezpečila väčšiu výrobu vlastných zbraní na Ukrajine.

Najvyšší súd NS

Expolicajta v kauze vynášania informácií mafii odsúdili za korupciu, dostal podmienku

15.07.2025 11:54

V tejto súvislosti zrušil pôvodný rozsudok Špecializovaného trestného súdu z decembra 2022 a nahradil ho novým.