Založ si blog

Algoritmické zoznamovanie alebo , keď nebudeme už medzi sebou vedieť komunikovať ako ľudia?

Moderná forma technológie, ktorá sa už  dnes zneužíva, má v budúcnosti zabezpečiť komunikovať umelú inteligenciu ( vašej povahy, ktorú dokáže analyzovať) s umelou inteligenciou iného človeka. Potom , ak sa tieto dve inteligencie dohodnú, vám dá vaša umelá inteligencia vedieť, že ste sa niektorým človekom zoznámil a máte dohodnuté stretnutie. Čiže , budúcnosť vás bude programovať a ovládať.

Hotové sci-fi ako sa uspí civilizácia. Ak by však vedomostná úroveň stúpala a nie klesala. Môže človek využívať kapacitu svojho mozgu na vyššej úrovni a umelú inteligenciu, by prekonal vlastnou inteligenciou. Je to možné, veď aj umelú inteligenciu vymyslel človek, ale za akým účelom? Modernizácia má dve podoby. Buď pomáha na zvyšovanie inteligencie ľudí a zdokonaľovanie spoločnosti, aby sa k sebe správali ľudskejšie alebo má presný opak, ak ju niekto zneužíva proti ľuďom, na získanie moci nad svetom.

Je veľmi potrebné si chrániť a podporovať, ale aj veľmi kontrolovať vzdelávanie , a na to je dôležité začať čím skôr a alternatívnym vzdelávaním a plánovať vývoj dôstojného života – hlavne na Slovensku.

Medicína v rukách vrahov – vakcíny sa stali zbraňami – Aj keď je vo svete veľa zla Boh nad nami … – gloria.tv

Ako pracuje Národná rada Slovenskej republiky za Matovičovej vlády zaznamenal Inštitút ochrany ústavných práv pri príležitosti 1. výročia neplatne zvolenej politickej strany OĽaNO KÚ, ZMENA ZDOLA a NOVA v pamätných článkoch zachovania histórie pre našu mladú generáciu. Pekný deň želá IOÚP.

Všetci s rúškom na tvári (respirátorom) seďte doma, aby ste nás zdravých nenakazili! – pomoc – Blog.Pravda.sk

Bude Mazurek ďalší, kto sklame očakávania svojich sympatizantov? – pomoc – Blog.Pravda.sk

Zhrnutie , aby ste to nehľadali , ( pre členov IOÚP a ÚŠS ) – pomoc – Blog.Pravda.sk

video:

fotky autora blogu

EU o platoch občanov v dohode so Slovenskom

26.09.2023

Je to na rozhodnutí vlád, ale tie nechcú, aby platy slovenských občanov boli na úrovni platov občanov EU! Prečo? Asi preto, že korporácie lobujú politikov, ktorí čerpajú peniaze aj za občanov Slovenska, ale hlavne , že vyhovejú korporačnému lobingu ako pritislužba za niečo ! Prečo? video: https://fb.watch/niM1qg7F_w/ Ako? video: [...]

Budú predčasné parlamentné voľby platné, ak výsledky previerky politických strán prídu včas na Ústavný súd Sr. ?

25.09.2023

vec: predseda vlády Slovenskej republiky Mgr. Ľudovít Ódor Zákon 85/2005 Z. z. o politických stranách a politických hnutiach, poukazuje nato, aby každá politická strana, ktorá chce kandidovať v hocakých voľbách, mala štyridsaťpäťčlennú základňu politickej strany a hlavne aktuálny výpis politickej strany na ministerstve vnútra Sr. Ak to politická strana nespĺňa, [...]

Veľké upratovanie v parlamente alebo ako vyriešime migrantov

19.09.2023

Kto , ak nie občania, by mali kontrolovať parlament, vládu, riadenie štátu, keď možnosť dokázať, čo vedia a trpieť, čo kazia, majú od nás – občanov ? Mocní investori chcú premiestniť z afrického kontinentu 60 miliónov migrantov do Európy, ale môžeme tomu zabrániť! Kto sa chce pridať a dozvedieť sa ako ochrániť Slovensko? Kto , ak nie občania, by mali [...]

Alexandr Lukašenko

Švajčiarsky súd oslobodil bývalého agenta bieloruskej eskadry smrti

28.09.2023 22:46

Garavského súdili za nútené zmiznutie troch politických odporcov prezidenta Alexandra Lukašenka koncom 90. rokov 20. storočia.

javor, británia, hadrianov val, robin hood

V noci niekto vyrúbal zrejme najznámejší strom v Británii

28.09.2023 21:18

Išlo o javor, ktorý rástol neďaleko Hadrianovho valu na severe Anglicka.

voľby v Bratislave

Výpočet mandátov: Aký silný vplyv majú nevoliči na výsledok parlamentných volieb?

28.09.2023 20:00

Postoj nevoličov napovedá, že sa ich voľby netýkajú, ale istým spôsobom pomáhajú víťaznej politickej strane v obsadení čo najviac mandátov v parlamente.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 527
Celková čítanosť: 8394271x
Priemerná čítanosť článkov: 15928x

Autor blogu

Kategórie