Založ si blog

Algoritmické zoznamovanie alebo , keď nebudeme už medzi sebou vedieť komunikovať ako ľudia?

Moderná forma technológie, ktorá sa už  dnes zneužíva, má v budúcnosti zabezpečiť komunikovať umelú inteligenciu ( vašej povahy, ktorú dokáže analyzovať) s umelou inteligenciou iného človeka. Potom , ak sa tieto dve inteligencie dohodnú, vám dá vaša umelá inteligencia vedieť, že ste sa niektorým človekom zoznámil a máte dohodnuté stretnutie. Čiže , budúcnosť vás bude programovať a ovládať.

Hotové sci-fi ako sa uspí civilizácia. Ak by však vedomostná úroveň stúpala a nie klesala. Môže človek využívať kapacitu svojho mozgu na vyššej úrovni a umelú inteligenciu, by prekonal vlastnou inteligenciou. Je to možné, veď aj umelú inteligenciu vymyslel človek, ale za akým účelom? Modernizácia má dve podoby. Buď pomáha na zvyšovanie inteligencie ľudí a zdokonaľovanie spoločnosti, aby sa k sebe správali ľudskejšie alebo má presný opak, ak ju niekto zneužíva proti ľuďom, na získanie moci nad svetom.

Je veľmi potrebné si chrániť a podporovať, ale aj veľmi kontrolovať vzdelávanie , a na to je dôležité začať čím skôr a alternatívnym vzdelávaním a plánovať vývoj dôstojného života – hlavne na Slovensku.

Medicína v rukách vrahov – vakcíny sa stali zbraňami – Aj keď je vo svete veľa zla Boh nad nami … – gloria.tv

Ako pracuje Národná rada Slovenskej republiky za Matovičovej vlády zaznamenal Inštitút ochrany ústavných práv pri príležitosti 1. výročia neplatne zvolenej politickej strany OĽaNO KÚ, ZMENA ZDOLA a NOVA v pamätných článkoch zachovania histórie pre našu mladú generáciu. Pekný deň želá IOÚP.

Všetci s rúškom na tvári (respirátorom) seďte doma, aby ste nás zdravých nenakazili! – pomoc – Blog.Pravda.sk

Bude Mazurek ďalší, kto sklame očakávania svojich sympatizantov? – pomoc – Blog.Pravda.sk

Zhrnutie , aby ste to nehľadali , ( pre členov IOÚP a ÚŠS ) – pomoc – Blog.Pravda.sk

video:

fotky autora blogu

Navrhujú kandidáti do Euro parlamentu vystúpenie z EU a prečo ?

24.05.2024

Už sa mi nechce znova opakovať, aké je zbytočné voliť si europoslancov, keď sa nezmenilo to najdôležitejšie na Slovensku a to je myslenie občanov a zodpovednosť za skutky! No všetci kandidáti sa snažia zaujať práve takýchto občanov, aby sa pokúsili o niečo, čo aj tak nedokážu! A. Prečo vystúpil jeden zo zakladateľov EU? Netreba pokračovať a trpieť, ale byť [...]

Nie 5 výstrelov , ale 1 + 4 ?

20.05.2024

Mohlo to byť tak, že heslo na pokyn k streľbe, bolo ,, Robo…..!“, aby Juraj C. vytiahol zbraň, zamieril a 1-krát vystrelil, ale ďaľšie štyry výstreli za sebou išli zo zbrane najbližšieho ochrankára nášho premiéra? Je to možno dosť konšpiratívne , ale kedy nám vysvetlia možnú , pravdivú verziu , ako a prečo skutočne k tomúto činu , došlo? [...]

Bude po atentáte amnestia?

19.05.2024

Má požiar na Dunaji, niečo spoločné so Smerom? Na ochranu slovenskej demokracie, by to bol veľmi odvážny krok, ako zabrániť opozičným politickým stranám ,,vidieť iba svoj názor či svoju pravdu“ a pokropiť ich jemnými zimomriavkami. Kto , ak by bola amnestia, bude prepustený z väzby a dostane slobodu? Bude to odplata za cenzúru, keď nie je nikde žiadna kontróla? [...]

Irán Raísí pohreb

Nič nenasvedčuje tomu, že by na vrtuľník s Raísím niekto zaútočil, uviedli iránski vyšetrovatelia

24.05.2024 12:06

Vyšetrovatelia podľa prvých zistení na havarovanom stroji nenašli žiadne stopy po projektiloch alebo iných vonkajších vplyvoch.

Petr Pavel

Prezidenta Pavla prepustili z nemocnice. Spadol z motorky pri jazde na športovom okruhu

24.05.2024 11:29

Pavel bol hospitalizovaný po tom, ako sa zranil pri jazde na motorke.

novinári, Rooseveltova nemocnica

Zdravotný stav premiéra Fica je stabilizovaný s miernym zlepšením

24.05.2024 11:27

Fica vážne postrelil 71-ročný muž po minulotýždňovom výjazdovom rokovaní vlády v Handlovej.

Izrael / Hamas / Tunel /

Izraelská armáda objavila v Gaze telá ďalších rukojemníkov. Jeden z nich chcel zachrániť svoju vnučku

24.05.2024 11:04

Civilisti podľa armády zahynula v deň útoku palestínskych kománd na juh Izraela zo 7. októbra 2023.