Založ si blog

Plastové rakvy čakajú na . . . . .

Aký je predpoklad úmrtnosti naplánovaný na najbližšie obdobie? Počet nakazených a počet zomrelých nemá ešte potrebný pomer alebo je to preto, že ešte štvorica podvodníkov zo zoskupenia štyroch podvodných strán , nemá zarobené na testoch?

Za čo asi dostali média odmenu, keď tak pekne masírujú mozgy občanom a vládca straší pokutami zamestnávateľov?

Kde sú funkčné odbory?

Prečo už nedošlo k defenestrácií odborových vedúcich a vedenia firiem, keď si nevedia ubrániť zamestnancov, zamestnanie a slobodne sa nechajú vydierať podvodným parlamentom a vládou?

Kolaboranti !!! Hor sa do kritiky a možno sa stretneme na ……. https://bratislava.dnes24.sk/po-presporskych-popraviskach-v-uliciach-nezostalo-ani-stopy-239680

Nie je mi to jedno, že . . . . .!

( čo ak si vládca vymyslí odobrať vám deti lebo ho neposlúchate v jeho podvodnom vládnutí???)

Na ulici je viac ľudí, ktorí sa tam ocitli nedobrovoľne, ale pritom verili, že raz sa budú mať dobre. Sú to potomkovia hrdinov, ktorí za lepší život a budúcnosť, bojovali v II. svetovej vojne, ale aj občania, ktorí si to mysleli v

 novembri 1989. Bezdomovci alebo ľudia bez prístrešku sa stali terčom posmeškov a na to ako žijú sa všetci pozerajú ako na ľudský odpad.

Keď počujem význam slova ,, bezďák“, je mi z toho zle. Je rozdiel ocitnúť sa na ulici dobrovoľne a rozdiel nedobrovoľne, ale všetci majú spoločné to, že niečo tu nefunguje a niekde sa stále robia chyby.

Deti, ktoré skončia pobyt v detských domovoch, sú ďalší kandidáti na pobyt na ulici.

Zamestnanci, ktorí sa dožívajú štyridsať rokov a starší, sú tiež ďalší kandidáti na pobyt na ulici.

Ako prežijú zimu? Kto im pomôže, keď všetci chodia okolo a nechcú to vidieť?

Kto pomôže napríklad matke, ktorá má vysokoškolské vzdelanie, ale má aj krutú svokru, ktorá sa postarala vďaka politickým známostiam, aby matka prišla o manžela, deti a domov? Kto z jej pomôže, keď všetci sú okolo slepí? Prečo sa korupcia, rodinkárstvo a vzájomné zlo stále priživuje na občianskej nevedomosti a nedbanlivosti, prečo rastie vzájomné ZLO, keď všetci sa môžeme mať dobre?

Kto chce vidieť zmeny a byť ich súčasťou alebo sa priamo podieľať na zmenách lepšieho života občanovktoré tu vznikli a vznikajú nedbanlivosťou občianskych zástupcov, čiže poslancov, ktorí nevedomí, hluchí a slepí sedia v parlamente a neuvedomujú si, kto im pomohol sa tam dostať a prečo? Kto chce pomôcť zmeniť tento slovenský ,, bordel“ ?

Matovičova vláda uvažuje XV. diel. necháme ľudí povinne zaočkovať a skapať ?

Hra na , , slepú babu“ medzi bývalými a terajšími politikmi

O akej spravodlivosti to rozprávajú na MSSr ?

Matovičova vláda uvažuje XIII. diel . . . . Ako vytvoriť vlastnú menu a zabezpečiť ekonomicky Slovensko bez zadlžovania?

11. bod . . Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

https://jurajchlebik.blog.sme.sk/c/518312/clovek-sa-vzdy-bude-bat-toho-comu-nerozumie.html, 

Matovič a jeho fašistická chunta

24.11.2020

,, Viete sa zaručiť za svoju prácu, pracovné výkony, tak, že by ste podpísal zodpovednosť za svoje výkony a môžete za prácu, ktorú vykonáte ručiť? Poznáte niekoho na Slovensku, kto vám vie tieto podmienky zaručiť?“ video: https://www.facebook.com/igor.jurecka/videos/3634838189910698 [...]

URSO dalo výpoveď kandidátovi volieb do NRSR počas služobného voľna na volebnú kampaň

22.11.2020

Vrátia právnici a advokáti z URSO diplom o dosiahnutom právnickom vzdelaní alebo bude treba urobiť previerku právnej odbornosti aj v celej advokátskej komore, či v justícií? Kto pôjde sedieť sudkyňa JUDr. Bieliková alebo advokát JUDr. Kvašňovský ? Za to ako sa uskutočnilo pojednávanie na Okresnom súde Bratislava II. , by mali ísť sedieť nazad do školskej lavice, [...]

Načo nám je Inštitút Ochrany Ústavných Práv? (ďalej len IOÚP)

22.11.2020

Veľa ľudí ešte o ňom nevie. Poniektorí si povedia, zas dáka zbytočná organizácia darmožráčov. Prečo tak kruto? Lebo občan je nespokojný a jeho potreby sú štátnou riadiacou aparatúrou zanedbávané. Občan je diskriminovaný. Ale , stále túži pracovať a mať za prácu dostatočný príjem. Kto alebo, čo je to IOÚP? To si rýchlo zistíte v článku ,,List od davu [...]

Igor Matovič

Matovič: Do Vianoc urobíme 8 miliónov testov. Ak ich Sulík zoženie

25.11.2020 19:44, aktualizované: 21:38

Premiér Igor Matovič chce do Vianoc stihnúť urobiť osem miliónov testov. Masívne testovanie bude vtedy, keď Richard Sulík zoženie potrebný počet testov. Podľa matematika Richarda Kollára dáta naznačujú, že napriek plošnému testovaniu smerujeme do lockdownu.

ČR koronavírus opatrenie protest

Česko chystá testovanie. Pre všetkých, ale dobrovoľné

25.11.2020 17:33

Česká vláda chce najneskôr v posledný adventný týždeň dať všetkým záujemcom možnosť, aby bezplatne podstúpili antigénový test na COVID-19. Hromadné testovanie ohlásil premiér Andrej Babiš

Gibraltar, tanker, loď, more, irán

Výbuch míny v Červenom mori poškodil ropný tanker

25.11.2020 17:13

Jemenskí povstalci vyhlásili, že odpálili raketu, ktorá zasiahla distribučné zariadenie prevádzkované saudskoarabskou ropnou spoločnosťou.

koalícia / Igor Matovič / Richard Sulík / Veronika Remišová /

Koalícia zasadala v nemocnici. Bol rozpad blízko?

25.11.2020 17:12

Koaličná rada zasadla v utorok priamo v bratislavskej Nemocnici sv. Michala, v trakte vyhradenom pre ústavných činiteľov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 293
Celková čítanosť: 3626487x
Priemerná čítanosť článkov: 12377x

Autor blogu

Kategórie