Založ si blog

Zložíme sa na liečbu Matovičovi alebo na našu výhru vo voľbách ?

Všetci pamätníci, ale aj ročníky, ktoré dnes majú problém pochopiť, ako je to možné, že toľko rokov , ktoré máte odpracované, neprináša stále výsledky na naplnenie vašich potrieb a dôstojného života?

Matovičova vláda uvažuje o téme IV. diel . . . . . Dôchodok , staroba, odpočinok , malo by sa to pomenovať , , šťastný život seniora”?

,,Táto vláda je najkatastrofálnejšia počas môjho života. A tom som zažil Gottwalda , Zápotockého, Novotného, Černíka, Štrougala, Husáka. Každý z nich niečo priniesol či už pre vtedajšiu ČSSR alebo samotné Slovensko.

Veď po II.svetovej vojne sa Slovensko stalo z feudálne agrárneho štátu štát s vysoko rozvinutým priemyslom! Slovenskí politici – Husák,Válek, Chňoupek, by boli dnes hviezdami politického neba v celej Európe. Husák ako právnický expert pri tvorbe zoskupenia v rámci Finlandia, geniálny Bohuš Chňoupek dokázal v roku 1982 získať späť už stratené československé zlato, ktoré nám nie a nie západní spojenci nechceli vrátiť a to 24,5 tony!

Pri delení Česko- Slovenska sa Slovensku, ušla 1/3, t.j. vyše 6,1 tony. Česi si to svoje rozpredali za sumu 325 USD za trójsku uncu a trhali si vlasy, keď cena zlata stúpla za 3 roky na 1000 USD! Slovensko si prezieravo zlato ponechalo, preto má dnes, pochopiteľne, ekonomickú výhodu voči ČR. No a Miroslav Válek? Dodnes mu dnešní antikomunisti nemôžu prísť na meno!“

jeronym

, ,Môžem pripočítať cent za sáčok? “

Víťazstvo treba pripraviť!

video:

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 9. augusta 2020

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 9. augusta 2020

Niekde si možno občania chránia, čo spoločne v štáte dosiahli, ale na Slovensku Slovák ukradne, čo vidí.

História z budúcnosti

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Sobota 25. júla 2020

Stretnutie na paši

video:

Krčma, pohostinstvo a obdivovatelia

03.02.2023

Nech je jasno v židovskej otázke! Naša verejnosť v týchto mesiacoch zaujíma sa najmä o otázku židovstva a žiada si vedieť, aké má byť stanovisko katolíka pri riešení tejto otázky. Považujeme preto za užitočné označiť niektoré zásady, ktoré sa vzťahujú na nastolenú otázku. I. Vznešené poslanie určil Boh národu židovskému v Starom zákone. Vyvolil si ho zo [...]

Je polovica sveta dlžná Rusku za svoju existenciu?

30.01.2023

Fínsky bloger šokoval Facebook, keď zverejnil tento článok: Pýtate sa na výsledky ruskej „agresie“? Sú nasledovné: polovica Európy a časť Ázie získala svoju štátnosť z rúk tohto konkrétneho štátu. Pripomeňme si, kto presne: – Fínsko v rokoch 1802 a 1918 .. (do roku 1802 nikdy nemalo vlastný štát). – Lotyšsko v roku 1918 (do roku 1918 nikdy nemalo [...]

Daň z vojny a z nezamestnanosti

01.10.2022

Poďme zrušiť systém a našepkať politikom, aby najskôr mysleli na občanov a potom špekulovali nad hlúpymi nápadmi, ktoré sú zamerané proti občanom. Porušovanie európskeho priestoru bez hraníc (Schengenská dohoda) ohrozuje v dnešnej dobe občanov Európskej únie a najviac škodí Slovensku. Preto, by sa mali politici, ktorí už sú dlhodobo v parlamente bez [...]

Turecko  Zemetrasenie ruiny

Počty obetí po zemetrasení neustále pribúdajú, záchranári pracujú v mrazoch deň noc

08.02.2023 07:30, aktualizované: 08:01

Zemetrasenie v Turecku a Sýrii si vyžiadalo už viac ako 8 700 obetí a ďalšie desaťtisíce zranených.

State of the Union, správa o stave únie, Joe Biden

Biden o stave únie: Sme jediná krajina, ktorá z každej krízy vyšla silnejšia

08.02.2023 06:19

Americký prezident: "Tu je moja správa o stave únie: Pretože duch tohto národa je silný, pretože občania tohto štátu sú silní, aj Únia je silná".

SR NRSR 79. schôdza vláda nedôvera rokovanie BAX

Blázon Matovič či psychiatria v parlamente? Politici svojimi výrokmi ubližujú ľuďom s duševnými chorobami

08.02.2023 06:05

Predsudky, hanba a znevažovanie spojené s psychickými chorobami sú u nás silno zakorenené a prispievajú k tomu aj politici.

State of the Union What to Watch

ONLINE: Biden: Zjednotili sme NATO a postavili sa Putinovej agresii

08.02.2023 06:00

Joe Biden sa v posolstve o stave únie dotkol aj situácie na Ukrajine: Viedli sme, zjednotli sme NATO, vytvorili globálnu koalíciu a postavili sa Putinovi.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 476
Celková čítanosť: 6929775x
Priemerná čítanosť článkov: 14558x

Autor blogu

Kategórie