Koniec uťahovania opaskov

Už budeme mať na Slovensku všetkého dostatok. Základ je , aby sme ,,vykapali“ a potom sa podelili s prisťahovalcami. Všetci po inom ani netúžime, veď inak by sme si tú zostavu , čo sa učí riadiť krajinu ( alebo likvidovať?) nezvolili!

Video:

Matovičova vláda uvažuje XV. diel. necháme ľudí povinne zaočkovať a skapať ?

Programové vyhlásenie EU parlamentu , ktoré bolo dohodnuté v roku 2014 , sa začína plniť. Treba myslieť na Rómske problémy a detské ihriská. Znova dôkaz, že Vláda SR plní, to, čo bolo dohodnuté a opozícia neprizná, že to vie. Prečo útočiť do Vlády a do  asociálov, ako to robí pán poslanec Mazurek, keď treba vytvárať podmienky pre občanov, aby asociáli nevznikali?

Prečo sa nezamerajú na parlamentnú a vládnu nepoctivosť a nenašepkajú občanom : ,, Môže aj opozícia sedieť v parlamente?“

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Video:

Odkiaľ na všetko vziať peniaze a nezadlžiť štát?

11. bod . . Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

Viac riešení v 28 dieloch: „Matovičova vláda uvažuje? “

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 9. augusta 2020

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Sobota 25. júla 2020

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/560764-matovic-ako-bojovnik-proti-korupcii-vlastny-minister-heger-ho-zraza-k-zemi/?utm_source=pravda&utm_medium=mailing&utm_campaign=Denn%C3%BD+s%C3%BAhrn+v%C5%A1eobecn%C3%A9ho+spravodajstva

Pán minister hospodárstva Sulík, kopol ste „gól do vlastnej bránky“.

video:

 

 

Ako nás opoziční potkany vedia namotať a dostať do ulíc !

16.10.2025

Pre nás občanov, ktorí vedia, čo sa píše v článku 2 Ústavy Slovenska, to nie je problém, ale problém je, ako nás opoziční potkany vedia namotať a dostať do ulíc, hoci sme rýchlo zabudli , prečo nám vadila v minulosti súčasná koalícia! https://domov.sme.sk/c/23557592/policia-trestne-stiha-petra-kotlara-kvoli-hoaxom-o-ockovani-dna-a-kukurici.html Na Slovensku má koalícia [...]

Prečo na Slovensku technologické ( ekologicke + ekonomické ) projekty, trvajú ich realizácie tak dlho ?

15.10.2025

Je to ako keď vás ráno zobudí vŕtačka, ktorá hodinu vŕta dieru do panelu na hmoždinku lebo čím dlhšie vŕta tak viac zarobí alebo čím hlbšie ! Nie ! Keby to bolo od hĺbky ,tak má vyvŕŕŕŕtané za 5 sekund ! Tupý vŕŕŕŕták, je na hovno! Ale ak sa bojí majster pritlačiť, tak jak by dal ! Alebo to chcete porovnať so sexom ? [...]

Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov, ktoré sa dajú riešiť okamžite v prípade úspešných volieb pre občanov žijúcich na Slovensku !

14.10.2025

Aby sa napravil celý zničený svet, odstránilo to zlé a dosiahlo to dobré, čo ľudia chcú, ale akosi sa im nechce ( po toľkých sklamaniach) spolupracovať alebo priložiť ruku k dielu( na to stačí šíriť články a informovať o tom nespokojných ľudí a dať im kontakt na ioup.riesenia@gmail.com ), je treba odstaviť a opustiť banky oligarchov a predbehnúť myšlienky [...]

Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Zelenskyj dúfa, že sa v USA dohodne o raketách. Plánované stretnutie Putina s Trumpom ho prekvapilo

17.10.2025 07:20

Zelenskyj a Trump sa v piatok stretnú, na programe má byť debata o raketách, obranných aj útočných.

Žiadni králi, Donald Trump,

'Žiadni králi' organizujú protesty proti Trumpovi. Očakávajú sa milióny ľudí na 2 600 plánovaných demonštráciách

17.10.2025 06:25

Na celonárodných protestoch proti politike amerického prezidenta Donalda Trumpa sa v sobotu očakáva účasť miliónov Američanov.

Kash Patel

Prokuratúra v USA vzniesla prvú obžalobu z terorizmu súvisiacu s Antifou

17.10.2025 06:04

Federálna prokuratúra v Spojených štátoch vzniesla po prvý raz obžalobu z terorizmu mieriacu proti krajne ľavicovému hnutiu Antifa.

Ministerstvo spravodlivosti

Ministerstvo omylom zverejnilo osobné údaje budúcej sudkyne. Suskovmu rezortu hrozí 20-miliónová pokuta

17.10.2025 06:00

Únik osobných údajov nie je len administratívny problém.