Založ si blog

O čom , by dnes písal Ján Kuciak?

Tak , ako všetci mučeníci, aj on zomrel, zdá sa zbytočne. Je to vinou falošných skorumpovaných mediálnych kolegov alebo nevedomého obyvateľstva?

Určite , by si nenechal vziať príležitosť, napísať o tom, ako sa z podvodníkov stávajú obľúbenci.

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Už sa stihol natočiť aj film, kde ukazujú národu, ako sa mu do počítača dostali kolegovia, aby zviditeľnili články, ktoré nestihol uverejniť. Ale môže to byť aj tak, že tam vložili články, ktoré chceli , kolegovia, aby o nich verejnosť vedela. Prečo po smrti Jána Kuciaka sa mu v počítači hrabali kolegovia a nie vyšetrovatelia vraždy?

Poznáte výrok jeho kolegu, ktorý tvrdil ,, A v čom bol lepší ako ja ?“ a stihol aj napísať kniku o Jánovi Kuciakovi?

Pamätáte sa na objasňovanie vraždy Jána Kuciaka a o tom ako sa na mieste činu pohybovali určité osoby, ktoré tam už nemali čo robiť? V televízií nám predstavili pohyb podozrivých osôb , ale podľa výpovedí podozrivých , sa tam pohybovalo viac osôb ako zachytil termokamery satelitu.

A čo, keby začal písať o tom, že ešte nevyšetrili jeho vraždu a dokonca ani Violu a už chcú ukázať ako vedia vyšetrovať zavraždeného z pred dvoch rokov v cudzine.

Naozaj bol Ján Kuciak jediný poctivý a odvážny novinár na Slovensku, ktorý sa nebál písať o zločinoch falošnej demokracie ?

Je naozaj Kuciakov vrah vo väzbe ?

video:

 

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Sobota 25. júla 2020

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Streda 22. júla 2020

video:

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 9. augusta 2020

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Sobota 25. júla 2020

5. bod . . Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

 

Navrhujú kandidáti do Euro parlamentu vystúpenie z EU a prečo ?

24.05.2024

Už sa mi nechce znova opakovať, aké je zbytočné voliť si europoslancov, keď sa nezmenilo to najdôležitejšie na Slovensku a to je myslenie občanov a zodpovednosť za skutky! No všetci kandidáti sa snažia zaujať práve takýchto občanov, aby sa pokúsili o niečo, čo aj tak nedokážu! A. Prečo vystúpil jeden zo zakladateľov EU? Netreba pokračovať a trpieť, ale byť [...]

Nie 5 výstrelov , ale 1 + 4 ?

20.05.2024

Mohlo to byť tak, že heslo na pokyn k streľbe, bolo ,, Robo…..!“, aby Juraj C. vytiahol zbraň, zamieril a 1-krát vystrelil, ale ďaľšie štyry výstreli za sebou išli zo zbrane najbližšieho ochrankára nášho premiéra? Je to možno dosť konšpiratívne , ale kedy nám vysvetlia možnú , pravdivú verziu , ako a prečo skutočne k tomúto činu , došlo? [...]

Bude po atentáte amnestia?

19.05.2024

Má požiar na Dunaji, niečo spoločné so Smerom? Na ochranu slovenskej demokracie, by to bol veľmi odvážny krok, ako zabrániť opozičným politickým stranám ,,vidieť iba svoj názor či svoju pravdu“ a pokropiť ich jemnými zimomriavkami. Kto , ak by bola amnestia, bude prepustený z väzby a dostane slobodu? Bude to odplata za cenzúru, keď nie je nikde žiadna kontróla? [...]

fico, handlová, atentát

Prieskum SANEP: Čo najviac prispelo k atentátu na premiéra Fica? Slováci v tom majú jasno

29.05.2024 07:00

Prieskum spoločnosti SANEP skúmal nálady spoločnosti po atentáte na premiéra Roberta Fica.

Belgium Ukraine

ONLINE: Biely dom nevyslyšal Zelenského, nedovolí používať zbrane od USA na ruskom území

29.05.2024 06:25, aktualizované: 06:57

Spojené štáty americké stále nedovoľujú použitie zbraní, ktoré dodali Ukrajine, na ruskom území.

Taiwan, Laj Čching-te

Bránili by Taiwanci svoju krajinu pred Čínou? Expert vysvetlil aj to, či by to urobili USA

29.05.2024 06:00

Politológ Lev Nachman z National Chengchi University v Tchaj-peji hovorí aj o tom, či Čína už v určitom zmysle Taiwan stratila.

Bolívia, koronavírus, festival

Štát zlyhal pri riadení pandémie, tvrdia kontrolóri: vakcín bolo priveľa, rúška drahé. Čo na to WHO?

29.05.2024 06:00

Pandemické zmluva, ktorá by mala predchádzať chaosu znie ako dobrý nápad, z radov kritikov sa ozývajú hlasy, ktoré hovoria o farmakologickej lobby.