Založ si blog

Vrana k vrane sadá , rovný , rovného si hľadá.

Nehanbíte sa pán Marček ?  Myslíte si, že keď ste bol poslanec, že už viete všetko?  Prišli sme za vami, aby sme vám ponúkli možnosť spolupráce a dohodli sme sa, že vám  všetky informácie  pošlem mailom. Je odvtedy mesiac a vy ignorujete podanú pomocnú ruku! Chcete zavádzať nevedomých občanov na pódiu a podsúvať im heslá o spravodlivosti a novej zmene spoločnosti, ale pritom neviete jednať čestne?

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Utorok 11. augusta 2020

(Všetky použité fotky a videa sú autorové vlastné)

Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne. Povedal ste občanom, že politickú stranu ste kúpil alebo ,,dostal darom“ od Petra Puškára ( Právo a Spravodlivosť) a potom premenoval? Nie je nečestné tvrdiť jedno a konať druhé?  Nech sa spojíte s akoukoľvek politickou stranou, ktorých členov – zástupcov , budete mať na pódiu, chcem , aby ste občanom voličom prezradil, že aj tieto politické strany poručili a porušujú zákon 85 z roku 2005 o politických stranách a to §6 ods.6, kde je dôkaz, že ani tie nemohli byť zúčastnené vo voľbách!!! Opozícia a koalícia jednajú tak, že ťahajú spoločne tento národ do záhuby a vy chcete s nimi spolupracovať ? Jedného podvodníka vyženieme a druhého dosadíme?

Milí občania Slovenskej republiky! Koľkokrát chcete ešte naletieť na sľuby ? Jedného podvodníka vyženieme a druhého dosadíme? Nie je čas to ukončiť a začať konečne poctivo žiť?

Alebo budeme zas voliť zoskupenie, ktoré nám budú podsúvať média , aby bola sranda?

Vladimír Bilčík: Neobmedzená moc Facebooku a Google sa končí,, Práve preto sa budem usilovať o to, aby overené fakty na sociálnych sieťach mali vždy prednosť pred klamstvami, a aby sme práva každého užívateľa digitálnych platforiem na Slovensku chránili rovnako dobre ako inde v Európe.“ A kto bude rozoznávať a ako, čo je  a čo nie je klamstvo ?

https://europskenoviny.sk/2020/08/08/vladimir-bilcik-neobmedzena-moc-facebooku-a-google-sa-konci/

Poznáte : ,, Dvakrát meraj a raz rež “ ?

,, Keď začnete poľudšťovať svojho nepriateľa, tak na oplátku vás vaša vlastná komunita odsúdi“  Cassie Jaye

https://dennik-dnes.sk/2020/04/15/harabin-podava-zalobu-dovodom-je-matovic/

Škoda , že pán Liška z politickej strany ,,Vlasť“ , tiež potvrdil  nezáujem o spoluprácu a ešte pritvrdil v sms-ke , už mi nepíšte! Aké divadlo to tu chcete hrať na ľudí? Pán Roman Michelko tiež ignoruje ponuky na stretnutia a prebrať možnosť  priniesť občanom riešenia. Všetci sa hrajú , ako ľuďom pomáhajú a ako im na nich záleží, len do doby, pokiaľ ten post, na ktorom chcú sedieť, neprinesie pre nich peniaze!

KLUB 500: Na zvyšovanie minimálnej mzdy nie je správny čas

fotoarchív autora

Ľudia veria klamárom, čo je dôkaz, aká je už skazená spoločnosť . Zrkadlo národa je v parlamente ?  ,,Podľa seba, súdim Teba

https://www.mojevideo.sk/u/drhc/

 

Kto na Slovensku hovorí pravdu?

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 12. júla 2020

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Sobota 25. júla 2020

Matovičova vláda uvažuje XIII. diel . . . . Ako vytvoriť vlastnú menu a zabezpečiť ekonomicky Slovensko bez zadlžovania?

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Sobota 25. júla 2020

Spojme sa a vyhráme všetci 20. diel

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 9. augusta 2020

Matovičova vláda uvažuje o II. diel. . . . . . . ideme národu ukázať, ako sa môže mať, ak to chce!

vodeo:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Pondelok 7. októbra 2019

ioup.riesenia@gmail.com

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/

https://www.mobbing-bossing.eu/inpage/nazov/

Spojme sa a vyhráme všetci 26. diel

Víťazstvo treba pripraviť!

27.09.2020

Treba počítať so všetkými možnosťami. Jedna z nich je aj známe ,, dvakrát a dosť“, a preto to netreba podceňovať. Aj zakázané veci sa často objavujú a nikto nenesie za ne zodpovednosť. Vylákať ľudí na protesty je jedna možnosť, ale ochrániť následky zo zneužitia davu, to už je vedľajšie. Priebežne aktualizované: Protestné pochody za práva všetkých [...]

História z budúcnosti

26.09.2020

Matovičová vláda uvažovala o odkúpení vzorca na odstránenie chudoby, ale ÚŠS odmietla tento vzorec predať. O tom kto sme, nerozhoduje vzdelanie, bohatstvo, vzhľad alebo talent……., ale spôsob , ako sa chováme k ostatným. Nie je možné obchodovať so životmi občanov – voličov. Je na rozhodnutí občanov, či chcú alebo nechcú vymanenie sa z blížiaceho sa [...]

Niekde si možno občania chránia, čo spoločne v štáte dosiahli, ale na Slovensku Slovák ukradne, čo vidí.

26.09.2020

Niekedy som presvedčený o tom, že ľudia na Slovensku darovali myslenie médiám. Keď sa potrebujú rozhodnúť , pozrú si večerné spravodajstvo pod heslom, ktoré média propagujú ( dnes vám prinášame správy, ktorým chceme , aby ste uverili) a urobia rozhodnutie, ktoré si potom od hanby voči sebe nepriznajú alebo, čo je horšie , krvopotne trvajú na svojom , mediálne [...]

Arménsko, Azerbajdžan, Náhorný Karabach

Arméni a Azerbajdžanci vedú proti sebe boje

27.09.2020 19:34

Susedia sa ostreľujú, každý hádže zodpovednosť na druhého. Medzi Arménskom a Azerbajdžanom vypukli boje v oblasti Náhorného Karabachu,

Marian Kotleba, odber vzorky, koronavírus

Šeliga chce nechať potrestať Kotlebu, nemal rúško v televízii

27.09.2020 16:29

Podľa Šeligu je Kotlebov prístup typom arogantného a sebeckého správania, ktoré odrádza ľudí od zodpovednosti.

Igor Matovič

NÁZOR: Keď sa snažíš starať o ovečky - a on ti niekto mydlí barana

27.09.2020 15:20

Predstavte si, že ste pastier, ktorý sa starostlivo stará o svoje stádo ovečiek. Len trochu poľavíte - a už vám niekto mydlí barana. No nenahnevalo by vás to?

Zuzana Čaputová

Najdôveryhodnejšia je Čaputová, nasleduje Pellegrini

27.09.2020 15:04

Najdôveryhodnejšou osobou medzi vysokými štátnymi činiteľmi ostáva prezidentka SR Zuzana Čaputová.

volajte112

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 227
Celková čítanosť: 2743260x
Priemerná čítanosť článkov: 12085x

Autor blogu

Kategórie