Založ si blog

Nepotrebujeme hotovosť, keď máme vlastnú banku !

Politici a politické strany si robia už teraz volebnú kampaň a vytvárajú záujem o voličov, ktorí sa zhromažďujú na námestiach, aby vyjadrili nespokojnosť s vládou Matoviča. Média propagujú znova politiku, ktorá má dať šancu rozdelenej strane Smer. Korporácia zbroja proti starým ľuďom a mladí ľudia, ktorí zastupujú konzumnú spoločnosť fandia trendu a veria informáciám z médií.

tu je video:

katastrofa

Uverejnil používateľ Milan Sivák Pondelok 29. júna 2020

Dôchodcovia musia čeliť  proti konzumnej spoločnosti a nevedia zdravo posúdiť, kto chce pre nich dôstojný život a kto ich manipuluje. Občania, ktorí majú pred dôchodkom a ich vek je nežiaduci, sa stávajú na pracoviskách šikanovaní, týraní zo strany zamestnávateľov alebo mobbovaní od kolegov, ktorí si chránia príjem v zamestnaní. Pomohol by všetkým nový Úrad pre šikanovaných?

Ľudia rozhodli o . . . .

 

https://www.mobbing-bossing.eu/inpage/nazov/?fbclid=IwAR32Dc6mZ9FZUXZyUNMnUbOMjoiu5hiNZcAjc8qAeXyBYY5EuWzOI5K_gDM

 

Úrad pre šikanovaných , to je vznikajúca politická strana Únia Štátnej Starostlivosti, ktorá chce aj zmeniť systém na novú spoločnosť a zmeniť parlament na Úrad Štátnej Starostlivosti.

Plno rečí o spravodlivosti , ale výsledok žiadny

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Streda 24. júna 2020

Únia Štátnej Starostlivosti  má záujem o všetkých, ktorí chcú rokovať o potrebách občanov a riešeniach k náprave.

. . . bude nám sponzor Matovičova vláda?

Je mi ľúto slovenského národa ako trpí

Tu video 3-krát:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Streda 24. júna 2020

Program Únie Štátnej Starostlivosti  je zameraný na vytvorenie vlastnej digitálnej meny, čím predbehneme plány EU, ale zrušíme dane a ponecháme len jednu daň z prevodu. Zároveň opustíme banky oligarchov a tak odstránime nastavením bodu 1. Z programu  Únie Štátnej Starostlivosti  zrušenie štátneho dlhu a všetkých dlhov , ktoré občania získali bezprávnym riadením politikov počas demokratického vývoja na Slovensku. Novovytvorená kontrola zaistí každému občanovi dôstojný život a prácu s veľmi dobrým platom. Týmto počinom sa štáty v okolí dozvedia o nami ponúkanej ekonomickej spolupráci a vytvorí sa konfederácia štátov, s ktorými môžeme obchodovať. Medzinárodný menový fond bude ohrozený , ale je možné, že vyradený a mocní bankári a korporácie poisťovní padnú ,,na hubu“. Už nikdy nebudú nikdy na Slovensku chýbať peniaze a rozvoj pôjde rýchlejšie.

Občania sa všetko môžu dozvedieť na konferencií v novembri, ktorú uskutoční Inštitút Ochrany Ústavných Práv.

Napríklad:

Bártrový obchod so Španielskom, ktorý môže pre Slovensko priniesť nový spôsob elektromagnetickej energie a zmodernizovať fabriky na ekologické, výmenou za 500 tisíc väzňov, ktorí rozkrádali Slovensko a pomáhali získať násilnou formou moc pre určitých politikov.

Čo nás čaká do konca roka 2020?

tu je video :

. . . a práve preto, nie je vhodný čas na predčasné voľby !

100 dní porušuje vláda zákon ?

Organizované prenasledovanie

07.07.2020

Priemerne fungujúci jednotlivec nemusí byť logicky paranoidný. Iste, je tu občasný šepot, ktorý počuješ a myslíš o sebe. Existuje tiež strach, že vás niekto sleduje. Potom nasleduje prenasledovanie gangov. Toto je konečná forma paranoja, ktorá sa javí ako opodstatnené podozrenie a nedôvera. Gang stalking je, keď sa skupina ľudí rozhodne zacieľovať na jednotlivca a [...]

Napísala na sociálnej sieti 13. diel

07.07.2020

Túto báseň som zložila pred 4 a 1/2 rokom a musíte uznať že je čoraz aktuálnejšia. Vlastne je v nej všetko, čo sa dnes deje! Mraky sa sťahujú Ťažko je byť zobudeným, ťažko sa zaspáva málo času, veľmi málo k činom nám ostáva. Čierne mračná nad hlavami vetri k nám sťahujú, predkovia nás nevedomých, bezmocne varujú. Neverte tým čo našu zem pre seba [...]

Komáre v tieni ohrozujú . . .

06.07.2020

Roje komárov ohrozujú znova občanov Bratislavy. Keď sa chcete skryť pred páľavou do tieňa, prepadne vás roj komárov. Máte čo robiť, aby ste sa ubránili pred nepríjemným štípaním. Dajte pozor na malé deti , hlavne ak parkujete kočík do tieňa pri vode. Čo na to súčasná vláda? Mimochodom stále bez žaloby za podvodnú účasť vo funkcii. Trestné činy najvyšších [...]

Donald Trump

Trump oznámil Kongresu, že USA oficiálne vystupujú z WHO

07.07.2020 22:16

Administratíva Donalda Trumpa upovedomila Kongres, že Spojené štáty oficiálne vystupujú zo Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).

kamión, diaľnica, doprava

Macedónčan natlačil do kamióna 211 migrantov

07.07.2020 20:07

Polícia zastavila okolo polnoci z pondelka na utorok na juhu Severného Macedónska kamión, v ktorom našla 211 migrantov vrátane 63 detí.

dobroslav trnka

Etická komisia konštatovala voči Trnkovi porušenie prokurátorskej etiky

07.07.2020 19:08

Urobili tak v súvislosti s poskytnutým rozhovorom súkromnej televízii a skutočnosťami, ktoré odzneli v rámci tejto nahrávky.

Virus Outbreak Brazil Bolsonaro

Chrípočka? Brazílsky prezident má koronavírus

07.07.2020 18:32

Zle sa cítil, trápil ho kašeľ, horúčka okolo 38 stupňov a bolelo ho celé telo. Brazílsky prezident Jair Bolsonaro (65) známy bagatelizovaním pandémie koronavírusu, má COVID-19.

volajte112

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 165
Celková čítanosť: 2020040x
Priemerná čítanosť článkov: 12243x

Autor blogu

Kategórie