Založ si blog

ÚPN a výročie (rozkrádania )

Pietna spomienka na disidenta, porevolučného federálneho ministra vnútra, poslanca a zakladateľa Ústavu pamäti národa Jána Langoša sa uskutoční v pondelok 15. júna 2020 o 11.00 hod. pri buste Jána Langoša na Námestí SNP v Bratislave.

Ústav Pamäti Národa bude písať súčasnosť a tak vytvárať pravdivú históriu a stave štátu?

https://www.upn.gov.sk/sk/oznam-o-podmienkach-studia-v-badatelni-archivu-upn-v-case-mimoriadnej-situacie—do-odvolania/

Cenzúra a zákaz pre občanov, ktorí vedia, čo sa tu deje, ale bránia im zviditeľniť problémy a dosiahnuť riešeniami SLOBODU !

Dosť bolo už útlaku na poctivých občanoch a diskriminácie odbornosti. Treba problémy občanov riešiť a presne definovať. Treba presne definovať dôstojný život!
Rokovania s odborníkmi sú stále aktuálne a otvorené, aj keď téma je veľmi háklivá. Je to preto, že poctivosť a morálka sa za 30 rokov vývoja demokracie veľmi zopsula , a preto treba nastaviť zrkadlo tyranom a pripraviť im konkrétnu a spravodlivú budúcnosť!

Keďže sú na Slovensku skoro všetky štandardné politické strany neplatné a porušujú naďalej zákon o politických stranách a zároveň aj porušujú zákon o voľbách a tak ich rozhodnutia nemajú  pre nás nádej na lepšiu budúcnosť!

Trestné činy najvyšších štátnych predstaviteľov na Slovensku a nikto nič nevidí ?

https://www.aktuality.sk/clanok/420373/najvacsie-korupcne-kauzy-za-10-rokov-na-slovensku-toto-treba-vysetrit/?fbclid=IwAR0frIIQY3G1iR2nnQxLkdzF-kj1aWZzAfWIxLIiBx8zmltgJRSySGpQj6k

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

Vari nám odbornosť unikla z pamäte nášho slovenského národa  

Napísali na sociálnej sieti 10. diel

Pýtam sa vás starších kolo 48 a viac keď ste boli v 1989 štrajkovať chceli ste tu Americké vojsko a NATO? ? ?

https://www.ta3.com/clanok/1185165/protest-pred-uradom-vlady-moze-mat-pre-organizatora-dohru.html?fbclid=IwAR3ZLcKC53jjGVeNdOxFusb4ka5J1rZ17Pz-I2SBJ0-UhNUGCNR7ab1JjGc

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

. .. v redakcii Denníka SME

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Susko,

Susko nepredpokladá potrebu ďalšej mimoriadnej schôdze NR SR k Trestnému zákonu

25.07.2024 19:36

Má za to, že zásadné pripomienky Európskej komisie boli už do zákona zapracované.

Peter Gregor, pilot, veliteľ letky

Nové stíhačky F-16 zmenili mentalitu v armáde, hovorí veliteľ letky. Prezradil, v čom ho prekvapili americké základne

25.07.2024 18:48

Prvé dve zo 14 amerických stíhačiek F-16 Block 70 sú už v Kuchyni.

Skalka, lyžiarske stredisko

Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom: Padol verdikt v prípade lyžiara, ktorý usmrtil chlapca v Oščadnici

25.07.2024 18:25

Mladík bol jedným z aktérov tragickej lyžiarskej zrážky v lyžiarskom stredisku Veľká Rača - Oščadnica, po ktorej zomrel osemročný Alex.

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?